Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Dorota123 11:23, 23 maj 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Wybieram się, więc do miłego zobaczenia.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Mala_Mi 22:59, 23 maj 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Mariola, czy byłaby możliwość na zakup 3 takich cudeniek na patyku??? Bo jak przyjadę do Bogdzi to bym wzięła. Sorki, że tak obcesowo wpis robię, ale mam niedoczas..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Margarete 00:12, 24 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Nie marudź oba twoje ogrody świetne są, każdy w swoim rodzaju.
Stary dostojny i tajemniczy, i tak pasujący do tamtego domu z gankiem, z werandą.....a nowy bardziej przestronny, nowoczesnej zaaranżowany pasujący do nowego domu. I to bogactwo bylin u ciebie...bajka

Moja budleja kupiona pod wpływem twoich które mnie zauroczyły latem ub.roku, też do wywalenia
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
mira 00:24, 24 maj 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Ja tylko na chwilkę, migneły mi cudne obrazy wrócę na spokojnie bo znów długa droga, melduję że nasionka wzeszły -milion i już dostały się do 2 innych ogrodniczek nich sobie tez popikują

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
barbara_kraj... 23:51, 24 maj 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Mariolko, masz może fotkę siewek ożanki? Jeśli tak, to wstaw u mnie.

Rutewkę z bryłą ziemi możesz przesadzić po kwitnieniu. Przy okazji, jeśli kępa jest spora, można ją podzielić. Młode, niewielkie siewki przesadzałam do końca lata.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
paniprzyroda 00:14, 25 maj 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Monic coś dla Ciebie, wreszcie zakwitł
kupowany dwa lata temu jako ogryzek w kapersie




Alinko, podobno nie można mieć za dużo dobrego na raz
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:35, 25 maj 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Dorota123 do miłego
Mała Mi - z tym niedoczasem to jakaś epidemia, fotki robię w biegu i wstawiam dla pamieci tylko kwitnące po raz pierwszy rośliny
jak to, rutewka orlikolistna w odcieniach różu do białego czy trawki, które u mnie przeżyły zimę i znalazły miejscówkę


Anka i od Ciebie, ale jeszcze niskie


Małgosia
, hm..
masz śmieszne orliki


____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:55, 25 maj 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Miro, a co będziemy innym ogrodniczkom ożanki żałować, niech pikują i zbierają nasionka, bo jednak trzeba je odnawiać. Moja ulubiona kalina, poza tymi, które jeszcze chciałabym mieć i orlik nie do zdarcia

Basiu, dla Ciebie nowy maczek z rdestem, nijak w pionie nie chciał się ustawić za info dzięki


i margerytki po raz pierwszy

skończyłam na dziś papierologię to i tu dobranoc mówię
____________________
Dwa ogrody
sylwia_slomc... 12:42, 25 maj 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Piękne masz te rabaty , a jaka biel na irysie czyściutka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
tulucy 07:14, 26 maj 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
paniprzyroda napisał(a)



Przyszłam jak zwykle po cichu pooglądać i popodziwiać, a tu takie coś, że muszę się ujawnić

Witam się więc po długim podglądaniu i od razu mam pytanie - czy ten lilak jest pojedynczy jak mi się wydaje? I czy jest dość ciemno fioletowy? Czy znasz jego nazwę? Od lat poluję na lilaka z babcinego ogrodu mojego dzieciństwa, a ten wydaje mi się bardzo, bardzo podobny

Lawenda piękna, tak mi się przypomniało jak pan Ćwik w Mai opowiadał, że lawenda wcale nie jest dobrym dodatkiem do róż, bo je zagłusza

Pozdrawiam
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies