Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

ewsyg 21:36, 18 cze 2016


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Mariola u mnie jeden szalony floks też się szykuje. Róża Petticoat cudnej urody, bardzo oryginalny kolor. Przyznam się szczerze, że pierwszy raz ciesze się, że ta moja działka nie jest duża. Codziennie trzeba podlewać, nie całą działkę, ale jakieś miejsce. Jak tak dalej pójdzie to domu nie wybuduję. A jak u Ciebie ?
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Robertop 14:47, 19 cze 2016


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Cuda pokazujesz... Twoje rabaty bardzo mi sie podobają.
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Gruszka_na_w... 19:00, 19 cze 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21973
Zawsze wzdycham przy oglądaniu twoich bylin.
Róże zachwycające.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Rench 20:41, 19 cze 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Wspaniałe łany piękna
Petticoat prześliczna,podumam nad nią,może coś wypadnie

Odnośnie Twojej Ascot mam wątpliwości,czy to Ascot....
Ja Pustynniki kupiłam za 6zł,piękne karpy, jesli będa znowu u tego sprzedawcy,dam Ci cynk
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Bogdzia 21:47, 19 cze 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Driakiew cudna. Busz masz niesamowity juz w nowym , pięknie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jolanka 23:02, 19 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Piękne kolory, ten niebieski bajkowy . U mnie tez wiało okropnie, ale na szczęście poza drobiazgami nic sie nie stało Zlamalo mi tylko jednego powojnika
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
tulucy 08:00, 20 cze 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
wczoraj w ogrodniczym do mnie driakiew w końcu przemówiła i klapka mi się otworzyła, a mam w ogrodzie, tylko inny kolor
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mirkaka 08:05, 20 cze 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
paniprzyroda napisał(a)


Ewo
, boskimi klimatami zachwycam się u Ciebie, moje rabatki zapchane chciejstwami, ale dziękuję wszystkim za pochwały, byłabym nieszczera, gdybym nie powiedziała, że ogromnie mnie to cieszy;P;P i daje pozytywnego kopa

Mam Artemis od ub. roku, mam Aspirynę, ale ta jest nn chyba niepodobna do żadnej z nich, kupiłam na lokalnym rynku ze trzy lata temu. Jest niesamowita




i na dobry początek dnia powojnik Elfe



Ja obstawiam że to jest White Meillandina - okrywowa róża

Też ją mam.
Przepiękne rabaty pokazujesz, bujność roślin zachwyca.
Piszesz że przywrotnika podwiązujesz? żeby kwiaty się pokładały? No bo u mnie kwiaty się pokładają ale nie wpadłam żeby je podwiązywać
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
07_Rene 08:19, 20 cze 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Różano-bylinowe piękna pooglądałam
Współczuję strat wiatrowych. U mnie tylko ostróżki połamało, ale sprzątanie gałęzi z wierzb było jak zawsze.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Nikita 23:40, 20 cze 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Mariolka, weszłam na chwilkę do naszego Robertop i widzę, że piszesz u niego o róży NEW DAWN. Podobno potwór z niej urośnie ?!!
Rany a ja ją w takim ciasnym miejscu posadziłam…muszę coś wyciepać, żeby jej miejsce zrobić. Mariolko, masz ją u siebie? Pokaż jakieś zdjęcie, bo chyba muszę jakieś rusztowanie dla niej zrobić.

Jutro wejdę obejrzeć twoje ogrodowe śliczności, bo dziś strasznie jestem zmęczona i chyba muszę się wcześniej położyć spać.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies