Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

yolka 19:07, 11 sty 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Schody tak pięknie ozdobiłaś, że nawet im się nie przyjrzałam, cofnęłam się i stwierdzam, że jeszcze długo mogą służyć. Nie warto się śpieszyć, lepiej wolniej żeby potem nie zmieniać. Parapet zaświadcza o talencie dekoratorskim
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
paniprzyroda 19:19, 11 sty 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
przynudzam świątecznymi klimatami, ale zimowych fotek nie mam... jakieś plamy na zdjęciach widzę, trzeba aparat oddać do czyszczenia przed sezonem
GorAniu, wzajemnie, pomyślności.
Sylwio, jeżówki to wdzięczne rośliny, ta żółta to miniatura jakaś, bez nazwy oczywiście

Gabrysiu, medaliony z różami zrobiłam w ubiegłym roku, miałam nakleić dżety, ale jak zwykle, czasu brakło...
kilka bombek zrobiłam w listopadzie przy okazji innych robótek
a te, które pokazuję poniżej to moje marzenie od trzech lat, jak tylko zobaczyłam je w sieci, ale oczywiście swoje musiały odleżeć w kolorze starego srebra i złota zrobię jeszcze bombki i jajka na podkładach akrylowych, bo ferie mam już za kilka dni
Co do mieszkania to jak napisałaś, system mieszany, trochę tu, trochę tam




Tamaryszku, dużo dobrego w NR i jak najwięcej czasu na blogowanie, bo nie ukrywam, że czytam Cię regularnie
____________________
Dwa ogrody
barbara_kraj... 20:48, 12 sty 2017


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
paniprzyroda napisał(a)




Mariolko, to mi się podoba. Fajny sposob na wykorzystanie wolnych słojów.
Podziwiam choinkowe ozdoby.
Mnie już się nic nie chce nowego robić...

A przy okazji noworocznie pozdrawiam.

____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Anabell 21:59, 12 sty 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Mariola Szczęścia w Nowym roku i w nowym domu życzę

Nic nie poszalałaś, pokazuj i opisuj, bombki dojrzałam styropianowe i pomalowane, czym je malowałaś? urzekły mnie

W ogrodzie daliowo cyniowo jeżówkowo hortensjowo sam smak kolorów.

Dalie zawsze uważnie sortuję, oznaczam kartkami, a nie wiem w jaki sposób przy chowaniu, czy potem przy dzieleniu wyjdą pomyłki.
Aminek masz dorodny, zamówiłam nowe nasiona bo moje pewnie zdziczały. Baldaszki miały bardziej płaskie, a kiedyś zupełnie.
Dalia Kindzi, pamiętasz jaka odmiana? lub muszę ją zapytać.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
ryska 22:09, 12 sty 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11552
paniprzyroda napisał(a)

i bombki zrobione ze specjalnym motywem do kredensu z tymiż skorupami, pasują?


Bardzo pasują, zazdroszczę, to najpiękniejsza zastawa jaką kiedykolwiek widziałam.
Zakochałam się w niej 3 lata temu w Ciechocinku w Galerii Staroci.
Wszystkiego co najlepsze w 2017
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Margarete 22:56, 12 sty 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Jak zwykle śliczne rzeczy robisz...podziwiam za umiejętności, talent, pomysły i czas który temu poświęcasz. Ja gonię w piętkę, nie mam czasu na nic albo po prostu nie umiem nim zarządzać

A tym że nie dokończony rzeczy w domu masz to się nie stresuj, ja mieszkam 16 lat a kominek mam dopiero od 3 lat schody od 2 i powolutku zmierzam do realizacji wcześniej założonych planów....ot życie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
paniprzyroda 19:19, 14 sty 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Jolka- schody na razie zostają w białej przecierce, kto nie widział ich przedtem, myśli, że takie mają być parapet za chwilę zazieleni się od natki pietruszki i siedmiolatki oraz innych ziółek w doniczkach
Basiu, słoje odkryłam po dwudziestu latach na strychu, są lekko przydymione stoją w towarzystwie seledynowo/turkusowych syfonów, a razem pasują do płytek w kuchni
Haniu, aminki w zależności od stanowiska, miały większe i mniejsze kwiatostany, zebrałam trochę nasion. Nazwy dalii nie pamiętam, jeżeli mam w etykietach to się odezwę.
Srebrne bombki robiłam ze szlagmetalu, trudno uchwycić ich odcień, kolor dodawałam za pomocą farb akrylowych i wosków metalicznych, płatki złota i miedzi są na serduchach, jest decoupage i koronki... w następnym roku mus zdecydować się na coś bardziej jednolitego, nie miałam czasu przed świętami na dekoracje, to co pokazywałam i inne zrobiłam w ciągu jednej nocy, do rana mi się zeszło
Renatko, lubię te skorupki, mam ich pełen kredens i używam na codzień a bombki w ich kolorze chodziły za mną od dawna, tylko serwetkę trzeba było znaleźć

____________________
Dwa ogrody
Anabell 20:25, 14 sty 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Mariola - właśnie ja pomyślałam jakie fajne schody a skorupki lubię takie, dobrze dobrałaś serwetki.
Masz dar zmysłowy i plastyczny, podziwiam ciut zazdroszczę.
Pamiętam z meblami, a ja mam się zabrać i boję się mogę zmarnować. tak naprawdę czekam na więcej czasu a ciągle go brakuje.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
yolka 20:33, 14 sty 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Czytałam u Magdy, że m.in. zielnik zakładasz na parapecie, ja myślę o jakimś zielniku w komponowanym w skalniaku, łatwo dostępnym z kuchni i z alatany (na wypadek grila )
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Gabriela 20:38, 14 sty 2017


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Rewelacyjne te bombki i kule w deseń porcelany, materiały teoretycznie zgromadziłam, łańcuszki, brylanciki, farbki, trochę się boję tego szlagmetalu. Żeby mi nie odleciał.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies