Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

GorAna 21:06, 14 sty 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16099
paniprzyroda napisał(a)








Choruję na robienie tego rodzaju ozdób
Pomyśl o warsztatach dla nas
Mariolu, gdzie kupujesz materiały do robótek?
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
yolka 21:09, 14 sty 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Też zapisuje się na warsztaty
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Agania 22:03, 14 sty 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Obłędne te bombeczki....masz talent w rękach i z każdym rokiem nas zaskakujesz...już czekam na nowości z tego sezonu

Czytam, że przeprowadzka się dokonała

Ja też nazbierałam materiału do deku i wszystko leży, moje świąteczne brokatowe bombki proszą o pomstę....ratują je organza i tiul

Pozdrawiam noworocznie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Pszczelarnia 16:02, 17 sty 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
paniprzyroda napisał(a)


i bombki zrobione ze specjalnym motywem do kredensu z tymiż skorupami, pasują?


Ewo, szałwia z ta różą całkiem dobrze wyglądała gadżety to balia i wanienka, które natychmiast się przydały do nagrzewania wody, dwie donice zamówione jesienią przyjadą wiosną, mają śliczną kratkę, stara maszyna do szycia, jednak ograniczam się ze zbieractwem, bo nie będę miała gdzie tego upchnąć, część wikliny już wydałam; na razie latem zrobiłam totalną czystkę w domu, budynki gospodarcze zostawiam na przyszłe wakacje


Donice z kratką ... Mariola, chyba zapytam o źródło zaopatrzenia.

Ten serwis uwielbiam (choć nie mam), kojarzy mi się ze wszystkim co lubię. I że bombki można do niego zrobić? Coś pięknego!

Zbieractwo - ja często wydaję jakieś eksponaty - inaczej bym się udusiła. Pocieszam się, że nie jest to do końca martnotrawstwo.

A dlaczego w maju nie będziesz na lilakach? Proszę o PW - są przeszkody, którym nie zaradzimy?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
vita 19:08, 17 sty 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
Mariola, dekupaż opanowałaś do perfekcji, podziwiam
Czytam Twój wątek z dużym zainteresowaniem, ponieważ jestem dopiero na 60 stronie, nie we wszystkim się orientuję.
Jak widzę, to mamy wiele wspólnego, nawet w tym roku, termin ferii zimowych Nie sądziłam, że kokornak da radę na słupie, podwiązywałaś go?
I jeszcze: czy owocuje krzew goji? Mój zakwitł w październiku!
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
jankosia 12:50, 18 sty 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
No. W końcu. Potem wpadnę cię przyjacielsko poochrzaniać a teraz powiedz czy adres który mam jest aktualny? Ten z zeszłego roku co mam w wiadomościach.
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
jankosia 18:58, 18 sty 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Już nieważne, poszło na ten co miałam bo dobra duszyczka podpowiedziała mi że mogę Jutro albo pojutrze dojdzie
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
an_tre 19:32, 18 sty 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Mariolka liczyłam na zimowe foty, to fakt ale urzekły mnie twoje niepowtarzalne dekoracje
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
paniprzyroda 19:08, 19 sty 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Wpadam na chwilę, przeziębiona jestem, lekarz zbadał, bez antybiotyku się obejdzie chyba, ale ferie mam.. a z planowanego wyjazdu nici...

Dzięki wszystkim za dobre słowo odnośnie ozdabiania, ale do prawdziwego mistrzostwa to mi jeszcze daleko Niemniej robię to, co mi się podoba

Margarete - pocieszyłas mnie, zakładam nieco krótszy termin wykończeniówki
Anabell-
Yolka, zioła pod ręką to doskonały pomysł najlepiej wieloletnie, ale jednoroczne, np. bazylia dla mnie obowiązkowo musi być
Gabrysia, szlagmetal Ci nie odleci, jak nie będziesz kichać
Bombki/kule "w deseń porcelany" to mój autorski pomysł, bo nigdzie nie widziałam czegoś takiego w sieci. Chodzi mi po głowie jeszcze coś, ale na razie sza
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 20:13, 19 sty 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Yolka, Gor Aniu, na chorobę są lekarstwa Zakupy robię przeważnie w sieci i w jednym sklepie w Łodzi, ale on też ma sprzedaż wysyłkową.
Co do warsztatów, to co konkretnie chciałabyś? Są jeszcze chętni? Grupa łódzka to ma mnie już chyba dość
vita - o rany, czytasz naprawdę? Sama nie zaglądam wstecz, zawsze jest coś innego..
dzisiejszy kokornak, nie podwiązywałam go specjalnie, prawdopodobnie dostał sznureczek tuż po posadzeniu, fotka w biegu, chyba jedyna tej zimy;P krzew goji został stratowany podczas pożaru dachu, strażacy nie patrzyli, gdzie zrzucają blachę i trudno im się dziwić.

Agania, co się odwlecze, to nie uciecze
Pszczółko, donice duże, odstępuje mi je znajomy eMa, ale moge zapytać zbieractwo przekroczyło u mnie limit miejsca, rozdawnictwo również uskuteczniłam
Z lilakami sprawa jest prosta, od 13 - 28 maja wyjeżdżam z młodzieżą, nie ma odwrotu. Przed wyjazdem raczej będę zajęta, po - to już bzy przekwitną.
jankosia - jak miło nawet z tym ochrzanianiem
an-tre - śniegu prawie nie ma, trzeba zająć się czymś innym

____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies