Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

tulucy 19:37, 06 lut 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Mariolu szczaw????
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
paniprzyroda 19:58, 06 lut 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Jolu, Łucjo, to burak liściowy. Sam sie wysiał, w warzywniku już mogę ich nie wysiewać, bo na bank znów pokażą się wiosną, wystarczy, że zawiążą nasiona
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 20:02, 06 lut 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Aganiu
Vita, dzięki. Niskobudżetowe, nawet jak sezon wytrzymają, to będzie fajnie. Można wykorzystać patyczki od storczyków czy grubsze druty, nadając im pożądany kształt, nie wszystkie maczki rosną na baczność Widzisz je np. w stipie? Bo ja tak
____________________
Dwa ogrody
vita 20:16, 06 lut 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4014
paniprzyroda napisał(a)
Aganiu
Vita, dzięki. Niskobudżetowe, nawet jak sezon wytrzymają, to będzie fajnie. Można wykorzystać patyczki od storczyków czy grubsze druty, nadając im pożądany kształt, nie wszystkie maczki rosną na baczność Widzisz je np. w stipie? Bo ja tak


Moje, ze względu na ciężar muszą dostać metalowe druty. Brawo dla Ciebie, ta technologia jest rzeczywiście tańsza. Też mam pomysł na lekkie rozchwianie. W stipie? Dobry pomysł (u mnie żadna stipa nie zagrzała miejsca), na początek dodam je do imperaty.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
mira 20:44, 06 lut 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Jakie super - podziwiam za pomysłowość - chciałabym Ci zrobić przyjemność ale to nie na moje nerwy

brawo

ja jestem leń i zostawiam Ci gotową może się przyda


pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
vita 20:51, 06 lut 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4014
Mariola? Parę puszek, nożyce do metalu i szczypce, co Ty na to?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
paniprzyroda 20:57, 06 lut 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Zajrzałam przed odjazdem i znów się zalogowałam
Mira, dziękuję
Vita, ależ nie, nie prowokujesz? z puszek po coli robiłam już róże i rycerzy, husaria dokładnie zresztą wystarczą jednorazowe blaszki do pieczenia
Pomyślałam to samo
____________________
Dwa ogrody
Bogdzia 21:45, 06 lut 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
mira napisał(a)
Jakie super - podziwiam za pomysłowość - chciałabym Ci zrobić przyjemność ale to nie na moje nerwy

brawo

ja jestem leń i zostawiam Ci gotową może się przyda


pozdrawiam


To juz prezent dla Mariolki syna , pewnie by zrobił bo zdolny chłopak, to rodzinne zdolnosci a u innych zdolnosci jak i cierpliwosci brak.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
vita 21:53, 06 lut 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4014
paniprzyroda napisał(a)

Vita, ależ nie, nie prowokujesz? z puszek po coli robiłam już róże i rycerzy, husaria dokładnie zresztą wystarczą jednorazowe blaszki do pieczenia
Pomyślałam to samo


Rób z blaszek do pieczenia, ja z puszek Oczywiście, Twoja opcja jest ciekawsza, ale przeżyję

____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Pszczelarnia 22:14, 06 lut 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
CZy szczawik sałatkowy też mi się wysieje?

Makówki - 5+
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies