Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

paniprzyroda 22:24, 12 maj 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
tulipany ciągle te same, bez wykopywania powtarzają


kamasje pod judaszowcem zagęściły się i chyba już w tym roku będę musiała je przesadzić

brunnery odmianowe wreszcie w tym roku widać, bo te zwykłe rosną i sieją się jak chwasty, zresztą bardzo je lubię i traktuję jako zamiennik niezapominajek, których po kwitnieniu nie trawię

____________________
Dwa ogrody
yolka 22:26, 12 maj 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ależ zagęściło się u Ciebie, zieleń kipi, białe tulipany lubi ę bardzo, Kamasji nie znam, pokaż jak zakwitnie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
paniprzyroda 22:48, 12 maj 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
kuklików w ubiegłym roku wreszcie nie przesadzałam i mają się lepiej

mam nadzieję, że żeleźniak uraczy mnie więcej niż jednym kwiatem, jak to było w ubiegłym roku

zrobiło się ciasno i o to chodzi, żeby chwasty nie miały miejsca

i pierwsze bodziszki
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:29, 12 maj 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Jolu, przed chwilą napisałam, że robi się gęsto Może kamasja poczeka na mnie z kwitnieniem Nie sposób pokazać wszystkich bylin...
pierwszy z rdestów

Świecą derenie, w tym roku już ich nie cięłam wiosną, w pustych miejscach z przodu posadzone letnie cebulki; za dereniami rosły miskanty na przemian z budlejami. Dwa miskanty wczoraj wykopałam, suchelce, a budleje ładnie odbijają


na koniec Laguna
____________________
Dwa ogrody
jankosia 23:44, 12 maj 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Aminek zaatakował mi rabaty wiesz? Nie szczypie się, bierze wszystko Fenkuł za to jest tylko ten co był w zeszłym roku- żadnej zagubionej siewki, nie gadam z nimi

Czy wzeszło ci coś z jeżówki bladej? Bo mi jak pojawiło się te kilkanaście siewek tak nic więcej, ani pół

Super gęściutko u ciebie na tych rabatach, a mamy dopiero maj przecież. Jak myślisz, weszłaby tam jeszcze bordowa trybula? Tak, nasiała się sama Tylko zielone wyrzucam ale ich zdecydowanie mniej. Nie dziękuje za kosmatkę. Narobiłam sadzonek i takie świeżutkie, seledynowe czekają w doniczkach na pomysł- czy on nadejdzie?

Bo tak w ogóle to ja byłam już u ciebie po spotkaniu prawda? Czy nie? Wróżę ci kobitko powiększenie areału I oby się spełniło bo przy twoich zapędach to ci się działka już w tym sezonie skończy

Buziaki
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
barbara_kraj... 12:20, 24 maj 2017


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Mariolo, jak się ma u Ciebie ożanka? Zakładam, że mam ją od Ciebie.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Bogdzia 21:53, 03 cze 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mariolka zgodnie z rozmowa wstawiam zdjecie czosnku.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
paniprzyroda 16:07, 06 cze 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Jankosiu, trybula pewnie by się zmieściła, tylko chyba trzeba poczekać do następnego spotkania Zadnych nasion nie wysiewałam przed wyjazdem, zadbałam jedynie o zawartość skrzyń warzywnych. Po powrocie posiałam cynie.
Basiu, ożanka ma się nieźle, ale stare krzaczki odnowić trzeba, a i róże ją zarosły to len od Ciebie
Bogdziu, za fotkę czosnku dziękuję, chyba mam ten sam

Umknęły mi z ogrodu dwa tygodnie, przekwitły czosnki, kamasje, szkodniki pojawiły się na różach, chwasty wysypały się bezkarnie... ale powoli sytuacja zaczyna być pod kontrolą



____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 16:10, 06 cze 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826




____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 16:14, 06 cze 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826



____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies