Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka

Ania74 22:45, 19 lis 2013


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801


nasza kotka - Płotka
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
paulina_ns 23:37, 19 lis 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Ania74 napisał(a)
paulina_ns lecę zajrzeć do Ciebie, bo chyba jeszcze nie byłam... wieczory to czas dla nas dzieciaki śpią a my surfujemy


Zapraszam, a teraz idę już spać, dobranoc
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Gardenarium 07:57, 20 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam nową uczestniczkę naszego Ogrodowiska jako założycielka tego miejsca. Widzę że szybciutko zdobyłaś czytelników Twojego wątku Opowiadaj dalej
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AgnieszkaW 08:46, 20 lis 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witaj Aniu, z wielką ciekawością będę podglądała Wasze śliczne miejsce na ziemi. Dobrze, że zdecydowałaś się zachować naturalny, wiejski charakter ogrodu. Pokazuj dalsze odsłony ogrodu. Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Magdalenka 08:59, 20 lis 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Witam i ja. Czekam na dalszy ciąg opowieści
____________________
Magda Na Francuskiej
Agania 09:37, 20 lis 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Witaj Aniu, mamo bliźniaków i zarazem trzech synusiów

Piękny masz dom.........ale masz las dodokoła, prawdziwa ta Twoja leśniczówka

- taras masz już ładnie ukwiecony i balustrada na tarasie mi się bardzo podoba, taka ażurowa

- pomyśl o linii kroplującej na skarpie, będziesz mieć o jedną czynność mniej, przy tulu obowiązkach

nad maluchami

- Twoja kotka bardzo ładna, lubię kotki i też mam 3 takie mruczaki

pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Pszczelarnia 11:32, 20 lis 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ania74 napisał(a)
Witajcie!
Cztery lata temu przeprowadziliśmy się
orka ekologiczna...




Aniu, nikt na Ogrodowisku tak nie zakładał ogrodu. A to jest genialne! Ciekawa jestem czy sprawdziłoby się u mnie przy planach założenia trawnika?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Ania74 17:11, 20 lis 2013


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Danusiu witam i ja i pokłony biję... bo Cię uwielbiam (tak to dobre słowo), m. in. za Twoją wiedzę, rzeczowość, energię, a także cięty humor ... ale "posmarowałam" na początek co?!
Dzieciaki na chwilę zajęły się swoimi sprawami, zajrzałam a tu tyle odwiedzin...
Serdeczne dzięki za nie, choć na razie nie ma specjalnie za dużo do zwiedzania.
Agania bo to jest PRAWDZIWA leśniczówka czyli mienie Lasów Państwowych a nie nasze, co jest niestety sporym hamulcem jeśli chodzi o inwestowanie, to dom związany ściśle z wykonywaną pracą, więc w dzisiejszych czasach - cóż wiecie jak to jest...
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Luckaa 18:20, 20 lis 2013


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Hej, to witam sie i ja-również mama 4letnich bliźniaków, pozdrawiam.
____________________
Lucyna
Ania74 21:10, 20 lis 2013


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Witam! Dzieciaki śpią, mama ma chwilę dla siebie i dla Ogrodowiska
Luckaa bliźniacza mama! fajnie, że jest nas więcej!
Kurczę... najmłodszy mi pożarł myszkę dziś i chyba coś zrobił z rolką... bo ciężko chodzi, karramba! Jakoś dam radę.
Agania kołacze mi się myśl o linii kroplującej na skarpę, jak najbardziej, tylko chciałabym to zrobić jak najprostszym i dodam dla ułatwienia najtańszym sposobem. Nie marzą mi się komputerowe sterowniki ipt. tylko instalacja podłączona do ujęcia wody, podchodzę, odkręcam i się leje, bez latania z wężami i zraszaczami, bez przekładania, bo to naprawdę zabiera mnóstwo czasu.
Teraz kilka dalszych zdjęć mojego bezładu...




To spojrzenie z tarasu na moje pierwsze rabaty kwiatowe - gdybym byłam dla siebie łaskawa, to bym je nazwała artystycznym nieładem, ale nie jestem łaskawa i nazwę je poprostu nieładem... do przebudowy gruntownej! Poszłam w byliny, bo chciałam szybko mieć efekt... i muszę się do czegoś przyznać - czegoś wstydliwego - ja się boję sadzić krzewy...! jestem w tym tak "ostrożna: że nie posadziłam prawie nic!
Mam nadzieję, że z Waszą pomocą wyleczę się z tej fobii
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies