Gdzie jesteś » Forum » Rośliny wodne » Rośliny akwariowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Rośliny akwariowe

popcorn 09:20, 19 gru 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zakładam nowy wątek, bo nic nie znalazłam Macie? Jak Wam idzie hodowla w akwarium? Kombinujecie z CO2? podzielcie się wiedzą

Mam nadmiar roślinek, chętnie się podzielę

pozdrawiam!
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
Gardenarium 09:39, 19 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Bardzo mi się ostatnio podobała u kogoś taka podwodna łąka. Nie wiem z czego, jakaś trawa falowała, a nad nią ławica ryb, jeden gatunek. Zdjęć roślin akwariowych nie mam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
popcorn 09:41, 19 gru 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Danusiu, a już się bałam że mnie okrzyczysz że to średnio ogrodowiskowy temat

Ale w zimie, fajnie popatrzyć że coś zielonego rośnie, rośnie i się rozrasta

Nieładnie mi wychodzą takie zdjęcia, za słaby mam aparat, ale może kto inny wklei??
____________________
Mój nowy ogródek
Gardenarium 09:48, 19 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Wątek może u nas nie za bardzo, ale może ktoś ma zdjęcia. Tutaj to chyba jak coś potrzebujesz, loguj się na forach typowo akwariowych, u nas bardziej ogrody Może Mariusz będzie coś miał
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
popcorn 09:52, 19 gru 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie, nic nie potrzebuję, chciałam obejrzeć u innych i podzielić się roślinkami
pozdrówka!!
____________________
Mój nowy ogródek
Mariusz 16:24, 19 gru 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
A dla mnie temat na czasie, bo po świętach, postanowiłem założyć akwarium 60 albo 100 litrowe. W takich dyskusjach akwariowych, spotykam się na małym, w zasadzie kameralnym forum przyjaciół i tam własnie napędzam swój motorek, w tej mało znanej mi specjalizacji.
Uważam, że jest to jak najbardziej ogrodowiskowy temat, tym bardziej, że Twój styl Danusiu , łączy zawsze dom i jego wystrój z ogrodem.
Osobiście postaram się zaprezentować Wam roślinki wodne i błotne, które uprawiam w stawie, sadzawce bądź oczku wodnym, a które jednocześnie mogą ozdabiać akwarium. Spróbuje też poprosić przyjazne dusze o prezentacje na ogrodowisku swoich zdjęć i podzielenie się doświadczeniami - PiotrekP już jest , może się ujawni.
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
popcorn 17:28, 19 gru 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
o, super!
____________________
Mój nowy ogródek
Gardenarium 17:44, 19 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Po cichu liczyłam na Mariusza
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 22:48, 20 gru 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Mam od lat 200l akwarium. Przeszło ono tyle metamorfoz ze już nie pamietam co i jak Nie miałam nigdy morskiego W zasadzie nie ja mój Paweł ale pomagałam w pielęgnacji, szczególnie gdy chodziło o przycinanie roślin

A to jeden z etapów przejściowych Obecnie mamy trofeusy

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Mariusz 08:57, 21 gru 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Pięknie , czyli pierwsza inspiracja już jest , pośrodku chyba lotos tygrysi? Rozglądam się już za szkłem, tylko ciągle waham się czy te 100l to nie za mało. Taka dwusetka jest już pokaźna, dzięki.
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies