Gdzie jesteś » Forum » Rośliny wodne » Rośliny akwariowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Rośliny akwariowe

Mariusz 11:02, 06 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Marcin89 napisał(a)
"Moje" też już zimują, będę obserwował ich stan. Czuję, że hiacynt i pistia zbrązowieją i zginą... No ale zobaczymy . Twoje w bardzo ładnym stanie.

To nie są zdjęcia z tego roku, a któraś tam zima, chyba jej koniec. Jak zrobię świeże zdjęcia to niezwłocznie wstawię. Czasem lekko brązowieją, a potem dochodzą do siebie, taka zmiana na lepsze widoczna jest końcem zimy.
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
kacperweiss 03:12, 28 wrz 2015


Dołączył: 14 wrz 2015
Posty: 4
My teraz się nakręciliśmy na mech singapurski do akwarium, bo jest może nie tak popularny jak inne, ale za to jest z gatunku tych wolno-rosnących, co ma swoje plusy, i w realu wygląda przepięknie, niczym śliczny dywan pod wodą, możecie sobie wyszukać i popatrzeć na piękny zielony dywanik. Także nie mogę się go doczekać, ale to w nowym akwarium już, bo poprzednie zostało w innym miejscu, i będziemy mieli drugie. Zauważyłam, że właśnie większość osób się koncentruje na rybkach, a przecież rodzaj roślin też zmienia postać rzeczy.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies