Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 00:11, 30 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ozz napisał(a)
Oj kusisz, jakby faktycznie ktoś sprzedawał to daj znać na pw, by nie zaśmiecać. Będę myśleć intensywnie.


Będę trzymał rękę na pulsie
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 00:12, 30 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
anka_ napisał(a)
Że tak się pokuszę o cytat z Krainy Ozz "Jakoś tak ciekawie się życie układa, że gdy człowiek czegoś bardzo pragnie - marzenie się spełni."


Coś w tym jest
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 00:16, 30 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
zabaewa napisał(a)
Ja co oku coś nowego wnoszę do warzywniaka i papa mi się śmkeje jak widzę biegającgo po zioła i warzyka mojego M mieszczucha Bo on z tych malkontentów co to taniej ze sklepu miał. A teraz - proszę - docenia i prosi o więcej Na przyszły rok zażyczył sobie ziemniaki w workach i kalarepę i pietuchę - oj będzie trzecia rabata warzywna



A nie mówiłem Jak ktoś raz spróbuje to już wsiąknie Ziemniaki polecam sadzić tradycyjnie do ziemi w wyniesionych rządkach te w workach są przereklamowane i tylko trzeba je podlewać
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
admete 07:41, 30 lip 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Cudowne lato na zdjęciach w Twoim ogrodzie .
Tyle kolorów - bajka!!!!

Pozdrawiam
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
WilczaGora 08:27, 30 lip 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Gardener27 napisał(a)


Patagońska pomimo późnego wysiewu jednak zaszczyci mnie kwiatami



kiedy siałeś ?

Hortensja ogrodowa wciąż się gniewa Nie będzie kwitnąć



i ja na swoją ciągle patrzę bo 2 lata temu przywiozłam z Holandii takie, które i na jednorocznych pędach zawiązują kwiaty ale pokazują się dość póżno
za to, kwitną do późnej jesieni

____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
GosiaJoanna 08:42, 30 lip 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Nie wyobrażam sobie życia na wsi a nawet w mieście jeśli się posiada działeczkę aby nie mieć warzywnika. Ja w tym roku nie mam aż tak czasu na swój ogród ale małe co nieco w nim jest, marchewka, pietruszka, sałata, por,buraczki, zimniaczki, koper, pomidorki no i dla Młodego dynia podobno to bomba witaminowa Mamy tu targ rolny w środy no i takie tam mydło i powidło ale czy na pewno to wszystko zdrowe kto wie pewnie na nawozach dlatego nie ma to jak swój ogródeczek Pozdrawiam słonecznie z Polesia Lubelskiego
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
iwonaal 10:41, 30 lip 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Nadrobiłam pismo obrazkowe. U nas susza.
____________________
Zakochana w ogrodach
Gardener27 11:37, 30 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
admete napisał(a)
Cudowne lato na zdjęciach w Twoim ogrodzie .
Tyle kolorów - bajka!!!!

Pozdrawiam


Kolory to my lubimy wszyscy a lato dostarcza ich najwięcej Będzie na czym zawiesić oko zimą

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 11:44, 30 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
WilczaGora napisał(a)
kiedy siałeś ?


Z patagońską to była dosyć ciekawa historia W styczniu jak ją wszyscy siali i podsyłali sobie nasiona ja powiedziałem że ona nie dla mnie i nie chcę jej u siebie w ogrodzie W maju byłem na zakupach w ogrodniczym i rzuciła mi się w oczy na stojaku z nasionami Pomyślałem sobie że już późno ale wziąłem i wysiałem Mamy koniec lipca a ona prawie już kwitnie


i ja na swoją ciągle patrzę bo 2 lata temu przywiozłam z Holandii takie, które i na jednorocznych pędach zawiązują kwiaty ale pokazują się dość póżno
za to, kwitną do późnej jesieni


Moja hortensja też z tych późnych ale wydaje mi się że w tym roku chyba nie zakwitnie Za każdym razem jak ją podlewam upatruję zalążków pączków i nic Życzę Ci aby Twoja zakwitła i cieszyła oczy do późnej jesieni

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
MagdalenaK8 12:29, 30 lip 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Werbenka niczego sobie... też ją mam pierwszy rok i nawet ją lubię za kolor i że taka dzielna...Hortka niech nie żartuje tylko za robotę się bierze...
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies