Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 13:22, 25 sty 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Juzia_G napisał(a)
Już wiem, że za mało cebul nasadziłam.... będzie rzadko i brzydko.

Przyjdę wiosną do Ciebie! Popatrzeć. Ok?


Już nic nie będę mówił ale rzeki krokusów miały u Ciebie płynąć

Zapraszam serdecznie Jesteś zawsze u mnie mile widziana
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Juzia 13:35, 25 sty 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38400
Gardener27 napisał(a)


Już nic nie będę mówił ale rzeki krokusów miały u Ciebie płynąć



Oj

Popłyną....za parę lat jak się rozrosną
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Ewa4 14:39, 25 sty 2015


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
witaj Przemku zaglądałam czasami ale nie wiem czy na ten rok też masz tulipki w donicach posadzone tak jak te fotki z zeszłego roku piękne miło popatrzeć .odnośnie stipy to szukam i faktycznie nie ma nigdzie muszę do dziewczyn na O.się ładnie uśmiechnąć może podeślą tą piękną trawkę.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Gardener27 18:13, 25 sty 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewo w tym roku nie będzie takiej ilości tulipanów w donicach Parę koszyków mam zadołowanych w gruncie które na wiosnę przeniosę do drewnianych skrzyń i podsadzę bratkami W skrzynkach na płocie będą miniaturowe tulipany, w bali z hostami mam posadzone hiacynty i mam dwie donice z tulipanami w odcieniu różu Niewiele tego
Stipę w swej ofercie miał Legutko ale niestety już jej nie ma Ja swoje sadzonki przed zimą wykopałem i przesadziłem do doniczek Czekają sobie w gospodarczym na wiosnę Może coś się z nich jesienią wysypało i wykiełkuje na wiosnę Tak czy inaczej na pewno gdzieś zamówię nasiona i będę ją siał w lutym
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Napia 19:35, 25 sty 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
Ciekawa jestem tegorocznych nasadzeń w donicach, ja jednak czasowo się nie wyrobiłam i nie będzie tulipanów w donicach ale może będa za rok
Masz doświadczenie w uprawie stipy. Ja w tym roku po raz pierwszy kupiłam nasionka i jestem ciekawa Twojej opinii. Chciałabym, żeby się udało
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Gardener27 19:46, 25 sty 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Agnieszko ja obecnie też jestem zapracowany Jesienią miałem więcej czasu i coś tam posadziłem Nie ma tego zbyt wiele ale zawsze coś

Stipę kupowałem u Pana Trwki na wiosnę i w ciągu jednego sezonu bardzo ładnie się rozrosła Nigdy jej nie siałem Widziałem że u dziewczyn już wykiełkowała i się zieleni Dla mnie to za wcześnie Proszę napisz mi gdzie kupowałaś nasiona bo ja poza siecią nigdzie nie mogę dostać
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
gierczusia 20:39, 25 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Melduję ,źe moja stipa jest nadal piękne zielona mimo ,że teraz śniegiem przykryta..wygląda ślicznie, najlepiej ze wszytskich moich traw .. A miała być taka delikatniusia.....dodam ,że to moja pierwsza stipa w życiu

Ps. Jak poczytałam o tych Twoich "kilku " nasadzeniach tulipanowych to nic tylko się powinnam wstydzić , bo oprócz kilku Andżelik to u mnie bida
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Gardener27 21:46, 25 sty 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Elu moja stipa też zielona ale w pomieszczeniu gospodarczym Oprócz walorów estetycznych musi też być smaczna bo coś regularnie ją konsumuje Ja już się z tymi gryzoniami rozprawię

W porównaniu z tamtym sezonem to u mnie raczej nie na bogato Ty masz mniejszy kawałek ogrodu więc mniej sadzisz Andżeliki są piękne Może na jesień sobie zafunduję ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 22:17, 25 sty 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Mirella 22:47, 25 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Przemko, jak ja się cieszę że wreszcie jesteś z nami
Twoje piękne, energetyczne fotki z ogrodu sprawiają że chce się żyć, i wiosna już nie jest taka odległa, a po rady warzywne jeszcze wpadnę, w zeszłym sezonie nic mi się nie udało przez ślimaki.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies