Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

ewa004 21:13, 23 kwi 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Gosia prawdę pisze jak można mieć tak okropne (czytaj piękne ) kanciki !! no jak pytam się ????
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Agania 21:16, 23 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Fajny kształt i kolory uzyskałaś, Pissardi będą bosko wyglądać jak urosną, trawniczek i kanciki idealne, nie widać, żadnego ubytku............czemu chcesz wymieniać trzmielinkę?

Pozdrawiam Jagoda
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Ivvvona 21:18, 23 kwi 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Fajne ujęcie z góry. Myślalaś może o zastąpieniu trzmieliny żurawkami ale innym kolorem np. karmelowym? odmiana Caramel lub Southern Comfort. Byłoby spokojniej niż z trzmieliną i nawiązanie do bordowych żurawek by było. Ale to tylko moje wymysły, słaba jestem w projektowaniu. Pozdrawiam
____________________
W ogródku Iwony
Pawlus 21:35, 23 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Ależ mistrzowskie kanciki!!! Pięknie wyszło.
Może zamiast trzmieliny carex'y Ice dance? Tylko one nie są żółte. Coś zwiewnego chyba by pasowało.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
aga_szsz 21:51, 23 kwi 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Kanciki super...
A może lawendę pociągnąć dalej i jakieś trawy??? Nie mam pojęcia...
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
Jagodaa 22:01, 23 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
kaisog1 napisał(a)
Jagoda przesadziłabym nieco do przodu trzmieliny szczepione

...a poza tym przestaje do Ciebie zaglądać bo masz "obrzydliwie " dopracowane rabaty i mnie zazdrość zżera hahahha


Ja się nie zgadzam i nie wypuszczam z mojego wątku! Ja mam tylko te rabaty na razie, więc się na nich wyżywam .

Gosia, o tym samym myślałam.... żurawki z ostatniego rzędu poszły do pierwszego i teraz mi się zachwiała równowaga na rabacie . Zobaczę, jak będzie po dosadzeniu Ice Dance na tyły, a jak dalej będę o tym myśleć, to znak, że trzeba przesadzić.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 22:02, 23 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
ewa004 napisał(a)
Gosia prawdę pisze jak można mieć tak okropne (czytaj piękne ) kanciki !! no jak pytam się ????


Wiesz Ewa.... przy tym "pierwszym razie" zwykle człowiek się przesadnie stara .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 22:07, 23 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Agania napisał(a)
Fajny kształt i kolory uzyskałaś, Pissardi będą bosko wyglądać jak urosną, trawniczek i kanciki idealne, nie widać, żadnego ubytku............czemu chcesz wymieniać trzmielinkę?

Pozdrawiam Jagoda


Liczę Agatko, ze Pissardi zasłonią mnie trochę od ulicy. W pewnym momencie żałowałam, że nie posadziłam jakiegoś żywopłotu, ale nie wiem co z ogrodzeniem będę robić, więc nie był to jeszcze dobry czas. W sumie z przodu jestem tylko, gdy zajmuję się rabatami, nie widać mnie z ulicy, gdy się "relaksuję" (hahahaha) na tyłach.

Ja tak naprawdę lubię trzmielinę, tylko ona mi się wydaje teraz za pstrokata w stosunku do tego co mam zamiar robić w tylnej części ogrodu. Temat otwarty, nie wiem co w końcu zdecyduję. Na razie cieszę się kolorami.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
kaisog1 22:07, 23 kwi 2014


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Chcesz Ice Dance dać na tył???? Już lepiej coś zwiewnego i stojącego Może Carex testacea 'prairie fire' albo miskanty Morning Light
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Jagodaa 22:11, 23 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Pawlus napisał(a)
Ależ mistrzowskie kanciki!!! Pięknie wyszło.
Może zamiast trzmieliny carex'y Ice dance? Tylko one nie są żółte. Coś zwiewnego chyba by pasowało.


Też się zastanawiałam nad trawami. Trochę się boję, że na Ice Dance tam będzie zbyt sucho i tam jest non stop patelnia... Kolorystycznie byłaby bardzo fajna, właśnie o likwidację żółtego mi chodzi. Znów niezimozielone trawy za późno dają efekt, w tym miejscu nie chcę mieć pusto całą wiosnę, nie wypada tak od ulicy .
Trzmielina na te warunki jest idealna, ale...

Kanty zwykłym szpadle dziergane, ale jakoś dałam radę. Muszę kupić sprzęt profesjonalny .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies