Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Siedlisko na Podlasiu

Pokaż wątki Pokaż posty

Siedlisko na Podlasiu

grazyna_olsz... 22:25, 24 sty 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
hym jak by to powiedzieć ziemi Ci u nas dostatek zagrodzone mamy okolo 30 arów a jest tego więcej ale kto by to zagospodarował no chyba ze TY - bo jak widzialam te Twoje ubiegloroczne zakupy cebulowych to mnie zatkało .U mnie to taki galimatias bo tak wlasciwie to mieszkamy na ślasku w Pawłowicach mąż jest na emeryturze i większość czasu własnie spedza w naszym domeczku na Suwalszczyżnie a ja no cóż jeszcze pracuje i nasz kochany rzad zalatwił mi jeszcze sporo latek pracy to tak z doskoku dolatuję dlatego co mozna to zasypujemy kamieniami bo nie szło z chwastami poradzić co widac na załączonym obrazku



a jak wrociliśmy po miesiacu to załamka - - bukszpanów nie widac z komosy a i tuje ledwie -


grazyna_olsz... 07:36, 25 sty 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
dzieeń dobry zrobiłam kawkę i wpadłam sie przywitać dopiero dzisiaj moje swiąteczne stroiki idą do kosza to zrobilam fotkę .Byly z jodly i własciwie wcale nie obsypywaly sie[img

size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/51/516958/original.JPG[/img] igły[img


size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/51/516959/original.JPG[/img]

grazyna_olsz... 07:56, 25 sty 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719



Między tymi stopami planuję rabatę coś kolorowego tylko co i jak to zrobić by miało ręce i nogi i prztrwało suwalską zimę to moja zgwózdka na zimę -
boguslawa_ma... 12:52, 25 sty 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
W planowaniu rabat ci nie doradze ,bo nie umięFajnie masz cięte te tuje,to dzieło twojego męża?
Jak blisko las to chyba ziemia piaszczysta?
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Mala_Mi 16:37, 25 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
O kurka.. to masz kawał jazdy na woja działkę... chyba masz najdalej ze wszystkich na forum.

Projektowo to ja też jestem kiepska.. mogę ewentualnie podpowiedzieć co będzie rosło... ale z bylin. A Ty idziesz raczej w kierunku formalnym.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
grazyna_olsz... 17:14, 25 sty 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
No tak kawał a jak juz tam jestem to nie wiem w co ręce włożyc dobrze moj M duzo robi bo inaczej to bylo by nieporozumienie. Nasadzam raczej roślinki ktore nie wymagaja wiele zachodu by calego urlopu n ie spędzic na kolanach - zasieliśmy najpierw trawe by to jakośc wygladało i to tylko z tyłu domu bo przed to raczej samosiejka z koniczynką


a teraz po mału odzyskujemy teren pod nasadzenia powinno byc odwrotnie no ale -

a to moja sucha rzeka - -

grazyna_olsz... 17:41, 25 sty 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
boguslawa_madejska napisał(a)
W planowaniu rabat ci nie doradze ,bo nie umięFajnie masz cięte te tuje,to dzieło twojego męża?
Jak blisko las to chyba ziemia piaszczysta?

Bogusiu tak to mąż wziął sie za tuje bo poszły by do nieba szkoda zasłaniac sosenek ale to jego poczatki w cięciu więc troszkę niezdarne na wiosne będą poprawki ale wziął sie do tego fachowo -


a pokze Ci moje wyczyny - tez tegoroczne - nie wiem czy nie trzeba będzie posadzic coś nowego -

boguslawa_ma... 19:45, 25 sty 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Napewno wiosną fajnie się zageszczą,a chcą rosnąc w tej macie ,bo to mata pod tymi kamykami będzie ciężko sadzic bylinyAle czyściutko na tych rabatach
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
grazyna_olsz... 20:23, 25 sty 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Bogusiu to jest włoknina tylko czarna przepuszcza wode a chroni przed chwastami i zapobiega przed wysychaniem troszke ulatwia prace a roslinom nie przeszkadza ale nie nadaje sie do cebulowych ani kwiatow jednorocznych - nie poradzila bym z chwastami - Dobrej nocki
boguslawa_ma... 08:14, 26 sty 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Witam przy niedzielnej kawce
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies