Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Siedlisko na Podlasiu

Pokaż wątki Pokaż posty

Siedlisko na Podlasiu

grazyna_olsz... 19:39, 31 sty 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
To jeszcze jedno pstrokate

Ivvvona 23:14, 31 sty 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Witaj Grazynko! Dzisiaj ja wpadłam do Ciebie zobaczyć Twoje siedlisko. Piękna okolica i ten las za płotem toż to marzenie Włożyliście juz sporo pracy i efekty są super. Ja też lubię bylinki nie sprawiające kłopotu i takie, które można samemu szybko rozmnożyć. Pozdrawiam i życzę zrealizowania tegorocznych planów.
____________________
W ogródku Iwony
monteverde 23:48, 31 sty 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Wpadlam na pstrokatki i przy okazji obejrzałam zaległości, dziewczyny maja rację z horti, to odmiany a pamiętasz jakie kupowałaś? pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Mala_Mi 08:23, 01 lut 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
grazyna_olszewska napisał(a)
PSTROKATO NIEWIELE GDZIES MIAŁAM PIĘKNE MUCHOMORY ALE NIE ZNALAZŁAM



Piękny gotowy kamień pod ciurkadełko

Rudbekie i rozchodnik wypasiony.. też je lubię. Hortensję jeszcze raz obejrzałam, jest śliczna.. przypomina CANDLELIGHT lub ANGEL'S BLUSH. Poszukaj w necie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
boguslawa_ma... 17:31, 01 lut 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Kamień ładny Miałam tą niebieską rośline ale się pozbyłam
Ładne byliny u ciebie i te rabaty takie dopracowane, ale koszenia to M ma
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
bogumila 17:45, 01 lut 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Pooglądałam fotki,poczytałam...najbardziej lubię"pismo obrazkowe".Urocze siedlisko.Pozdrawiam serdecznie.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
grazyna_olsz... 07:47, 02 lut 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Kawka i na ławeczkę do ogrodu a tu WOW DZIĘKI BARDZO : za odwiedzinymiło mi i mobilizująco to zostawiam racuszki drożdżowe z jabłkami ,,się PANIE częstują



Bogumiło doskonale rozumiem bo te pismo obrazkowe jest takie urokliwe na naszym forum


monteverde napisał(a)
Wpadlam na pstrokatki i przy okazji obejrzałam zaległości, dziewczyny maja rację z horti, to odmiany a pamiętasz jakie kupowałaś? pozdrawiam



Anno dzięki że zajrzałaś oczywiście nie pamiętam nazwy ale na wiosnę poszukam hortensji polecanych przez Bogusię a właściwie te nazwy przewijaja sie na NASZYCH OGRODACH . Wcześniej nie bylam przekonana ale teraz zmienila sie moja orjetacja zwłaszcza na bukietowe i nawet mam juz miejsce na zasadzenia
boguslawa_ma... 07:49, 02 lut 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Witaj Grażynko przy porannej kawie
Miłej niedzieli życzę
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
grazyna_olsz... 08:19, 02 lut 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
ANIU I BOGUSIU kamień a własciwie dwa służył moim dziadkom do mielenia mąki nie bardzo wiem jak to robiono a teraz narazie leży może kiedys może będzie ciurkadełko Bogusiu to racuszka do kawy i uśmiechu a te niebieskie kwiatuszki to je odkryłam dopiero na urlopie one rano pokazuja swoje piękno obsypane kwieciem bo poźniej zamykaja sie i jak jeździłam na działke po południu to nie widziałam ich piękna a pokaże jak M lata z kosiarką

grazyna_olsz... 08:31, 02 lut 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
to jeszcze trochę wiosny kolorowej


, uwielbiam żonkile po zimie jestem, chyba jak każdy spragniona kolorków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies