Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Siedlisko na Podlasiu

Pokaż wątki Pokaż posty

Siedlisko na Podlasiu

Pola 08:57, 02 lut 2014


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
grazyna_olszewska napisał(a)
hym jak by to powiedzieć ziemi Ci u nas dostatek zagrodzone mamy okolo 30 arów a jest tego więcej ale kto by to zagospodarował no chyba ze TY - bo jak widzialam te Twoje ubiegloroczne zakupy cebulowych to mnie zatkało .U mnie to taki galimatias bo tak wlasciwie to mieszkamy na ślasku w Pawłowicach mąż jest na emeryturze i większość czasu własnie spedza w naszym domeczku na Suwalszczyżnie a ja no cóż jeszcze pracuje i nasz kochany rzad zalatwił mi jeszcze sporo latek pracy to tak z doskoku dolatuję dlatego co mozna to zasypujemy kamieniami bo nie szło z chwastami poradzić co widac na załączonym obrazku



a jak wrociliśmy po miesiacu to załamka - - bukszpanów nie widac z komosy a i tuje ledwie -



W Pawłowicach, to Ty moja krajanka jesteś, ale Wam zazdroszczę takiej działki.... Oczywiście pozytywnie...
Marzenie mieszkać na Podlasiu, no dojazd do działaczki to Ty masz spory... Ale piękne okilice .... Witam Cię serdecznie na forum....
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Ivvvona 10:06, 02 lut 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Witam, Grażynko, niestety nie znamy nazwy tej odmiany, ma już ze 22 lata i była kupiona na bazarku bez nazwy. Jest to odmiana tzw. różowa, bardzo smaczna, deserowa, ale jak jest nadmiar to mój M tez bawi się w produkcję domowego wina. W ubiegłym roku z robiłam z niej odkład - zobaczymy, może sie przyjmie
Pozdrawiam niedzielnie.
____________________
W ogródku Iwony
grazyna_olsz... 10:25, 02 lut 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Pola napisał(a)

W Pawłowicach, to Ty moja krajanka jesteś, ale Wam zazdroszczę takiej działki.... Oczywiście pozytywnie...
Marzenie mieszkać na Podlasiu, no dojazd do działaczki to Ty masz spory... Ale piękne okilice .... Witam Cię serdecznie na forum....


Polu witam Cie serdecznie w moich skromnych progach Faktycznie mieszkamy na wyciągnięcie ręki a na dodatek moja córka mieszka w BB i właśnie w tym roku kupiła dom w stanie surowym z mała działka ale czarno ją widze bo moja latorość nigdy nie ubrudzila rąk ziemią.Na swoje ranczo pojade dopiero na początku maja juz sie nie mogę doczekać
grazyna_olsz... 10:42, 02 lut 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Ivvvona napisał(a)
Witam, Grażynko, niestety nie znamy nazwy tej odmiany, ma już ze 22 lata i była kupiona na bazarku bez nazwy. Jest to odmiana tzw. różowa, bardzo smaczna, deserowa, ale jak jest nadmiar to mój M tez bawi się w produkcję domowego wina. W ubiegłym roku z robiłam z niej odkład - zobaczymy, może sie przyjmie
Pozdrawiam niedzielnie.

Nie wiem jak z odkładów ale mój M to jesienia obcina patyki przechowuje je do wiosny a potem do ziemi w cieniu podlewa i ma nowe sadzonki


To zdjęcia z naszej działki pracowniczeej bo teraz jego winnica narazie wyglada nieciekawie
Ivvvona 11:44, 02 lut 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Jeśli nie wyjdzie z odkładu to spróbuje waszego sposobu.
____________________
W ogródku Iwony
Pola 14:35, 02 lut 2014


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
grazyna_olszewska napisał(a)


Polu witam Cie serdecznie w moich skromnych progach Faktycznie mieszkamy na wyciągnięcie ręki a na dodatek moja córka mieszka w BB i właśnie w tym roku kupiła dom w stanie surowym z mała działka ale czarno ją widze bo moja latorość nigdy nie ubrudzila rąk ziemią.Na swoje ranczo pojade dopiero na początku maja juz sie nie mogę doczekać

Grażynko, ja jestem z Cieszyna.... piszesz że córa nie umie robić w ogrodzie, to Cię muszę zaskoczyć, onoje z mężem wychowania jeseś w PRL blokach , a zobacz ile daliśmy radę zrobić własnymi rękami , nie martw się do wszystkiego trzeba dojść samemu....
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
boguslawa_ma... 15:48, 02 lut 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
grazyna_olszewska napisał(a)
to jeszcze trochę wiosny kolorowej


, uwielbiam żonkile po zimie jestem, chyba jak każdy spragniona kolorków

Te zdjęcia to ze starej działki?
Odpisałam ci u mnie
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
grazyna_olsz... 16:39, 02 lut 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Tak to ze starej dziłki
grazyna_olsz... 16:41, 02 lut 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Ivvvona napisał(a)
Jeśli nie wyjdzie z odkładu to spróbuje waszego sposobu.


To jak trzeba bedzie to pytaj opiszę dokładnie
grazyna_olsz... 16:54, 02 lut 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Pola napisał(a)

Grażynko, ja jestem z Cieszyna.... piszesz że córa nie umie robić w ogrodzie, to Cię muszę zaskoczyć, onoje z mężem wychowania jeseś w PRL blokach , a zobacz ile daliśmy radę zrobić własnymi rękami , nie martw się do wszystkiego trzeba dojść samemu....



To faktycznie rzut beretem a masz rację każdy musi dorosnąć albo położy kostkę ale ona jezdziła na naszą starą działeczkę tylko poopalac sie albo na grila
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies