Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z futrzakami i kamieniami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z futrzakami i kamieniami

Ewik 21:43, 05 lut 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Kasya napisał(a)


a to ja tez chetnie sie dowiem bo wlasnie z niego zrezygnowalam na rzecz molinii Edith D.


O smiałku napisałam powyżej , a dwóch sie nie da ? Trawy wszędzie sie wcisnie
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 21:47, 05 lut 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
anna_t napisał(a)
Ewa ja u Ciebie na 60str i juz wiem że możesz byc moim doradca w kwestii róż masz jakieś historyczne Austina? jakie mogłabyś polecić dla cicho ciemnej leniwej początkującej jak ja?
pozdrawiam, czytam dalej


Mhh, znawca to ze mnie kiepski, wciągneła mnie różanka . Jakie róże być chciała : wielkośc , kolor , zapach , na jakie miejsce itp . wybór jest naprawdę ogromny . Jak narazie nie wciagnełam sie w pomarańcze, czerwienie itp
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Kasya 22:16, 05 lut 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41806
Ewik napisał(a)


O smiałku napisałam powyżej , a dwóch sie nie da ? Trawy wszędzie sie wcisnie


A tak...tylko kasy Juz nie mam skąd wycisnąć
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
anna_t 22:21, 05 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Ewik napisał(a)


Mhh, znawca to ze mnie kiepski, wciągneła mnie różanka . Jakie róże być chciała : wielkośc , kolor , zapach , na jakie miejsce itp . wybór jest naprawdę ogromny . Jak narazie nie wciagnełam sie w pomarańcze, czerwienie itp

mnie tez czerwień i pomarańcz nie wciągnął, raczej róż i biel, na poludniowa strone szukam, lubie zwarte paczki
jejus ale ty masz pieknie, serio ten ogród ma troche ponad rok??
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Ewik 22:30, 05 lut 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
anna_t napisał(a)

mnie tez czerwień i pomarańcz nie wciągnął, raczej róż i biel, na poludniowa strone szukam, lubie zwarte paczki
jejus ale ty masz pieknie, serio ten ogród ma troche ponad rok??


Dokładnie ostatniego marca miną 3 lata jak zamieszkalismy Najpierw próbowałam ogarnąć sporą rabate przed domem , troche juz wygląda ale będą poprawki.
Za domem zaczęlismy ogarniać pożniej, a boczne rabaty to świeżynki , na wiosne będą miały rok .

Jest tez plan na nowe poletko.

Pękate kuleczki są fajne ale często jak popada deszcz robią sie z nich mumie i zagniwają. biały, krem , różowy to moje ulubione jak narazie i fiolety
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
makkasia 22:34, 05 lut 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
siakowa napisał(a)
witam się chciałm zapytać co myślisz o śmiałku darniowym bo widze że go masz. Jak szybko startuje, czy czegoś w nim nie lubisz? czy smieci zimą? jak jest wysoki? tzn jak wysoka jest ta jego spódnica
pozdrawiam

Ja gdzieś czytałam , że jest strasznie ekspansywny bo sie wszędzie wysiewa
czy to prawda ?
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 22:37, 05 lut 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
No przeczytałam, ze chyba u Ciebie nie
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Ewik 22:40, 05 lut 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
makkasia napisał(a)
No przeczytałam, ze chyba u Ciebie nie


Też to czytałam i nawet jesienią sie przygladałam na malutkie siewczki niedaleko ale to nie to, moze na trawnik leciały , tak czy inaczej narazie inwazji nie mam , za to nasionka stipy miałam wszedzie
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
anna_t 22:45, 05 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Ewik napisał(a)


Dokładnie ostatniego marca miną 3 lata jak zamieszkalismy Najpierw próbowałam ogarnąć sporą rabate przed domem , troche juz wygląda ale będą poprawki.
Za domem zaczęlismy ogarniać pożniej, a boczne rabaty to świeżynki , na wiosne będą miały rok .

Jest tez plan na nowe poletko.

Pękate kuleczki są fajne ale często jak popada deszcz robią sie z nich mumie i zagniwają. biały, krem , różowy to moje ulubione jak narazie i fiolety

no to szacun Ewcia bo wyglada to bardzo dorodnie
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
chelll 22:48, 05 lut 2016


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Mam nadzieję, że z tym smiałkiem to prawda. Chciałabym go wyrywać , a nie sadzić w ogrodzie
____________________
Handmade by Elka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies