Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty z ogródka Marty :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty z ogródka Marty :)

marta_d 23:04, 18 lut 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
O kurcze! :/ przepraszam!
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
bartek_luberda 12:31, 19 lut 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Mamy kostkę i dom w barwach jesieni i myślałem że jak damy kamyczki też w takiej tonacji to będzie fajnie a okazało się że się wszystko zlewa Pozdrawiam
____________________
Ogródeczek
Karolinek 12:34, 19 lut 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Witaj na Ogrodowisku! Nie przejmuj się mętlikiem w głowie, wszyscy tak mamy na początku przebywania na tym forum. Powoli sama nabierzesz pewności, co jest dla Ciebie i dla Twojego ogrodu najlepsze. Porób zdjęcia ogrodu, nawet teraz na przedwiośniu i wstaw, będziemy mogli lepiej się poznać
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
marta_d 12:36, 19 lut 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
bartek_luberda napisał(a)
Mamy kostkę i dom w barwach jesieni i myślałem że jak damy kamyczki też w takiej tonacji to będzie fajnie a okazało się że się wszystko zlewa Pozdrawiam


no właśnie, tak się zastanawiałam jaki kolor kamyków można dać do barw jesieni, elewacje mam jasną, kremową, białe odpadają, tak mi się wydaje, znowu jak dam w tonacji kostki i elewacji to bedzie za bardzo brązowo,może znajdę jakieś odpowiednie, trzeba poszukać
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 12:39, 19 lut 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Karolinek napisał(a)
Witaj na Ogrodowisku! Nie przejmuj się mętlikiem w głowie, wszyscy tak mamy na początku przebywania na tym forum. Powoli sama nabierzesz pewności, co jest dla Ciebie i dla Twojego ogrodu najlepsze. Porób zdjęcia ogrodu, nawet teraz na przedwiośniu i wstaw, będziemy mogli lepiej się poznać


witam! W końcu coś się rozkręca, zdjęcia na pewno zrobię oraz plany poprawek, mam narazie pomysł na zagospodarowanie jednego kąta w ogrodzie chwilowo przebywam poza domem, ale na pewno nadrobię zaległości pozdrawiam gorąco !
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
AgnieszkaW 12:41, 19 lut 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witaj, ładne oznaki wiosny u Ciebie.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
marta_d 12:44, 19 lut 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
AgnieszkaW napisał(a)
Witaj, ładne oznaki wiosny u Ciebie.


Witaj ogrodowiskowa koleżanko Mam nadzieje,że temperatura jaka mamy teraz się utrzyma, szkoda byłoby tych tulipanów, w razie czego przykryję korą, gdyby groziły przymrozki z przyjemnością zajrzę do Twojego królestwa
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
AgnieszkaW 12:48, 19 lut 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
To dobry pomysł - przykrycie korą.

Zapraszam do mnie, łatwiej będzie zacząć od kliknięcia w wizytówkę - wszystko w jednym.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
AgnieszkaW 12:48, 19 lut 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Jak duży jest Twój ogródek?
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
marta_d 12:58, 19 lut 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
działka na której stoi dom ma 8 arów, więc niewiele, oprócz tego razem z mężem zajmujemy się ogrodem i działką na której stoi zakład stolarski i tam jest znacznie więcej bo prawie hektar, ale znaczną część zajmuje las, ogrodem przy zakładzie zajmowała się teściowa - ogrodomaniaczka, ale po nagłej śmierci teściowej doszliśmy z mężem do wniosku , że chcemy zajmować się dalej ogrodem, więc dzielę czas na 2 domy
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies