Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród i nie tylko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i nie tylko...

Gardener27 17:34, 16 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ho ho ho Jak ja lubię takie zakupy Lawenda bardzo ładna u mnie czeka na ładniejsze dni i będzie sadzona a i cena atrakcyjna Nawozy ważna rzecz jak chce się mieć piękne rośliny Ja też muszę nabyć ten nawóz do cebulowych bo trzeba zasilić moje tulipany w donicach Primula Confetti White bardzo ciekawa z wysokim kwiatostanem Jakoś ją przegapiłem ale nie ma się co dziwić bo tak lało że głowa mała Pięknie to nam pokazałaś! Musimy brać jakąś opłatę od Obi za tą reklamę jaką im robimy
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
MagdalenaK8 17:57, 16 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Koniecznie opłata, albo lepiej zniżki dla tak zacnej grupy .
____________________
Ogród i nie tylko...
Gardener27 18:11, 16 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ja powinienem mieć zakaz wejścia do tego sklepu po tym co zrobiłem w tamtym roku na wiosnę Chyba to był maj jak wybrałem się po ziemię do Obi bo bardzo dużo jej potrzebowałem a mieli ciekawą promocję Oczywiście jak o tej porze roku do kasy była nieziemska kolejka w której myślałem że zapuszczę korzenie ale co zrobić swoje trzeba odstać Na kasie stała jakaś sierotka która nie miała zielonego pojęcia o towarze jaki kasowała zapewne jakaś studentka dorabiajaca sobie do studiów Wielu klientów pytało ją o porady bo na dziale ogród brakowało pracowników a ona nie umiała odpowiadać na ich pytania Więc ja jako uczynny chłopak przejąłem inicjatywę i odpowiadałem na ich pytania doradzając niczym pracownik sklepu Jakie było rozczarowanie niektórych klientów gdy okazało się że większość roślin jakie mieli w wózkach nie spełniało ich oczekiwań i rezygnowali z zakupów Ja pomogłem im rozwiewając wątpliwości Kolejka się skróciła o połowę a Obi mniej zarobiło
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
agata19762 18:26, 16 mar 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
przyszłam się przywitać

widzę bratki, śliczne doniczki i piękne mebelki...

tak lubię !!!


zakupy super
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
MagdalenaK8 18:27, 16 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Hi hi hi specjalnie to zrobiłeś żeby szybciej do kasy dotrzeć. Dobre bardzo dobre..., ale to fakt brak fachowców w tych marketach.
____________________
Ogród i nie tylko...
Gardener27 18:35, 16 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Oj tam tylko chciałem pomóc a że tak wyszło No cóż ....
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
MagdalenaK8 18:40, 16 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Dobrze wyszło, wszystkim na zdrowie i na portfele...
____________________
Ogród i nie tylko...
Anita1978 20:11, 16 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
MagdalenaK8 napisał(a)
Wróciłam... rzeczywiście OBI ma mega bogatą ofertę, niestety ptaków nie wystawili, ale tylko ptaków coś z tymi ptaszorami nie tak. Może jeszcze nie przyleciały?

Wróciłam z nawozami do cebulowych, rh i oczywiście róż. Pokusiła mnie też Primula Confetti White no i oczywiście Lawendka. Jest dorodna. Poza tym kupiłam przyziemnie ale potrzebnie, czyli olej do kosiarki i zawiasy do inspektów. Niniejszym oznajmiam fajnie było .

Fajne zakupy!
Ja jeszce jutro lawendę jadę dokupić, bo się ostatnio nie zabrałam
Też kupowałam nawozy- pinvit do iglaków, w płynie do oprysku, i florovit uniwersalny- też w płynie, traktuję nim wszystko oprócz kwasolubnych i sprawdza się! Iglakom robię oprysk pinvit i florovit mieszany, sprawdza się !
Zapomniałam o cebulowych, ale im też podleje florovitu
____________________
ogródek Anity
Anita1978 20:13, 16 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Gardener27 napisał(a)
Ja powinienem mieć zakaz wejścia do tego sklepu po tym co zrobiłem w tamtym roku na wiosnę Chyba to był maj jak wybrałem się po ziemię do Obi bo bardzo dużo jej potrzebowałem a mieli ciekawą promocję Oczywiście jak o tej porze roku do kasy była nieziemska kolejka w której myślałem że zapuszczę korzenie ale co zrobić swoje trzeba odstać Na kasie stała jakaś sierotka która nie miała zielonego pojęcia o towarze jaki kasowała zapewne jakaś studentka dorabiajaca sobie do studiów Wielu klientów pytało ją o porady bo na dziale ogród brakowało pracowników a ona nie umiała odpowiadać na ich pytania Więc ja jako uczynny chłopak przejąłem inicjatywę i odpowiadałem na ich pytania doradzając niczym pracownik sklepu Jakie było rozczarowanie niektórych klientów gdy okazało się że większość roślin jakie mieli w wózkach nie spełniało ich oczekiwań i rezygnowali z zakupów Ja pomogłem im rozwiewając wątpliwości Kolejka się skróciła o połowę a Obi mniej zarobiło

W supermarketach faktycznie nie znają się na roślinach i nawozach! Lepiej wcześniej zrobic sobie listę albo zabrać ze sobą internet mobilny i sprawdzać info o roślinach na bieżąco
____________________
ogródek Anity
MagdalenaK8 20:14, 16 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Anita1978 napisał(a)

Fajne zakupy!
Ja jeszce jutro lawendę jadę dokupić, bo się ostatnio nie zabrałam
Też kupowałam nawozy- pinvit do iglaków, w płynie do oprysku, i florovit uniwersalny- też w płynie, traktuję nim wszystko oprócz kwasolubnych i sprawdza się! Iglakom robię oprysk pinvit i florovit mieszany, sprawdza się !
Zapomniałam o cebulowych, ale im też podleje florovitu


Dziękuję Anitko za podpowiedź.
____________________
Ogród i nie tylko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies