Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród i nie tylko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i nie tylko...

Gardener27 14:04, 30 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
MagdalenaK8 napisał(a)




Bardzo ładnie zagęszczone drzewko Ja mam u siebie dwie duże i w tą zimę ukorzeniłem sobie z nich poprzez wsadzenie do wody patyczków jeszcze 10 z czego pół rozdałem znajomym Moja datura ma białe oblamówki wokół liści Wszystko fajnie ładnie ale to zimowanie w piwnicy to katastrofa Wciągam ją jesienią na palecie z kółkami i to nie takie hop siup bo później trzeba ją znosić jeszcze po schodach W tym roku posadziłem wszystkie z donic do gruntu i nie wiem czy wszystkie będę wykopywał Może tylko te małe

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 14:08, 30 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Co do konewki to te metalowe super wyglądają ale plastik o wiele lżejszy i przy noszeniu napełnionej wodą o te 0,5 kilograma dźwigasz mniej
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
marta_d 18:06, 30 lip 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
daturka niczego sobie pozdrawiam serdecznie i urlopowo
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
MagdalenaK8 18:35, 30 lip 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
anna_g napisał(a)


Katkat bardzo mi sie to kokodżambo podoba

Magdula Byłam, pooglądałam, ładnie - kanki są super i kolorystycznie dobrane świetnie... jak je malowalaś? Myślę nad pomalowaniem starej konewki ale nie sądzę by pędzlowanie jej dało dobre efekty Pozdrawiam

Dzięki że zaglądasz, no kokodżambo jest super , zaskoczę Cię najpierw M wyczyścił kanki a potem w ruch pozedł...pyndzel ...hi hi hi. Malowałam dwa razy. Pomalowanie starej konewki jest super pomysłem.
Buziam
____________________
Ogród i nie tylko...
MagdalenaK8 18:40, 30 lip 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Nallar napisał(a)


Pewnie jeszcze miedziana?
Gdzie trzymasz tą daturę w zimie?

Miedziana może nie ale za metalową bym ukochała.
No niestety daturka zimuje w piwnicy zajmując spory jej kawałek .
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
MagdalenaK8 18:44, 30 lip 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Gardener27 napisał(a)


Bardzo ładnie zagęszczone drzewko Ja mam u siebie dwie duże i w tą zimę ukorzeniłem sobie z nich poprzez wsadzenie do wody patyczków jeszcze 10 z czego pół rozdałem znajomym Moja datura ma białe oblamówki wokół liści Wszystko fajnie ładnie ale to zimowanie w piwnicy to katastrofa Wciągam ją jesienią na palecie z kółkami i to nie takie hop siup bo później trzeba ją znosić jeszcze po schodach W tym roku posadziłem wszystkie z donic do gruntu i nie wiem czy wszystkie będę wykopywał Może tylko te małe

Pozdrawiam

Niestety również mordujemy się przy znoszeniu tego drzewka po schodach do piwnicy, w zeszłym roku miałam dwie. Jedna coś nie przetrwała... Ale jak widać wysiłek się opłacał . Wiem że metalowa konewka jest cięższa ale nosiłabym takiego HAWSA oj nosiłabym .
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
bartek_luberda 23:17, 31 lip 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Idę jutro zobaczyć czy moja mama nie ma kanki Super w tych kolorach wyglądają Pozdrawiam Mąż poszedł spać i mówi nad ranem z ogródka wrócisz ?
____________________
Ogródeczek
marta_d 13:03, 06 sie 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Pozdrowionka zaglądam sobie i czekam na nowe zdjęcia
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Gardener27 14:14, 06 sie 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Zostawiam pozdrowienia dla zapracowanej właścicielki uroczego domku
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Magda70 14:29, 06 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
I ja pozdrawiam....konewka Haws----super ale mam dwie zwykłe plastikowe i też dają radę
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies