Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Katkak 22:33, 05 maj 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewunia założe się, że to od kręgosłupa będzie. Masz rację, o watrobę trzeba dbać więc soki też się przydadza .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 22:35, 05 maj 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewuś jutro zrobię fotę tejmojej sośnie ogolonej, bo gdzieniegdzie te świeczki wypuściła, a ja nie pamiętam co się z nimi robi .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 22:35, 05 maj 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dubelek
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 22:48, 05 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
anabuko1 napisał(a)
To biało- czerwono bardzo mi sie podoba
Iglaczki fajnie przycięte .Sama przycinasz ?? Ręcznie ?
Ja zastanawiam się nad kupnem nożyc elektrycznych.Bo ręcznie to robię.A już coraz więcej tego mam.
To czas sobie ułatwić

Aniu, iglaki tnę sama, sekatorem do żywopłotu i też zastanawiam się nad kupnem małego, lekkiego ale jednak elektrycznego urządzenia. Dobrze by było gdyby miał jeszcze akumulatorek bo kabelków nie trawię.
Jutro muszę do Ciebie zajrzeć, dawno nie byłam.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 22:52, 05 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)
Ewunia założe się, że to od kręgosłupa będzie. Masz rację, o watrobę trzeba dbać więc soki też się przydadza .

Kasieńko, w prawdzie od kręgosłupa wszystko może boleć, ale żeby nadgarstek...
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 22:55, 05 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)
Ewuś jutro zrobię fotę tejmojej sośnie ogolonej, bo gdzieniegdzie te świeczki wypuściła, a ja nie pamiętam co się z nimi robi .

Wszystko zależy od tego gdzie są świeczki i co chcesz osiągnąć. Pokażesz zdjęcie to coś wymyślimy.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
barbara_kraj... 23:08, 05 maj 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Ewo, pokaż przyciętą Perowskię.

A Twoje schorzenie to nie przypadkiem zespół cieśni nadgarstka?
http://wylecz.to/pl/choroby/uklad-kostno-stawowy/zespol-ciesni-nadgarstka.html#popupClose

albo tu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_cie%C5%9Bni_kana%C5%82u_nadgarstka

____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Nallar 00:35, 06 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
barbara_krajewska napisał(a)
Ewo, pokaż przyciętą Perowskię.

A Twoje schorzenie to nie przypadkiem zespół cieśni nadgarstka?
http://wylecz.to/pl/choroby/uklad-kostno-stawowy/zespol-ciesni-nadgarstka.html#popupClose

albo tu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_cie%C5%9Bni_kana%C5%82u_nadgarstka


Basiu, zdjęcia jej jeszcze nie robiłam a nawet jej nie przycięłam
Zrobię to jutro.
Zdanie neurologa u którego byłam w zeszłym tygodniu jest takie, że jeśli okaże się to zespół cieśni to ja mam objawy "nie książkowe" Badanie które mam mieć robione 13 lipca ma właśnie potwierdzić lub wyeliminować to schorzenie.
Kolejne dwa miesiące czekania żeby dowiedzieć się że to nie to, potem kolejne badanie poprzedzone czekaniem i okaże się że jest zbyt późno żeby zrobić cokolwiek.
Szybka diagnostyka, tyle o tym się mówi, szkoda że tylko mówi.
Zdjęcia tulipanków mam dla Ciebie.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 15:01, 06 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Wróciłam od chyba najbardziej zorientowanego w temacie chorób nadgarstka ortopedy.
Mam (chyba) diagnozę
Zespół de Quervaina (ang. de Quervain syndrome) Uprosiłam o nie podawanie blokad, dostałam tablety, mazidło. Miałam do wyboru gips albo orteze i z dwojga złego wybrałam "bramkę numer 2" co bym łapkę mogła umyć i się podrapać po niej mogła. Po miesiącu do kontroli, jeśli nie będzie lepiej czeka mnie zabieg.
Rączkę mam oszczędzać, wypoczywać i się nie denerwować (same te zalecenia mnie wnerwiły) Doktorek nie ma pojęcia ile ja miałam planów.
No trudno będę musiała się z tym uporać.
Łapka wygląda tak, prawda że ładnie?

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 15:07, 06 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Obiecałam Basi zdjęcia.
Przed zabiegiem.

Po zabiegu.

Kurcze, komuś obiecałam patyczki i zapomniałam komu.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies