Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Katkak 22:01, 13 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewuniu bardzo Ci dziękuję za te zdjęcia, mocno mnie pokrzepiły i zmobilizowały do działania. Też będę próbować. Mnie jak dotąd udało się rozmnożyć trzmielinę no i te buksiki. Hortka jeszcze mała więc zobaczymy czy da radę, ale będę próbować dalej Pozdrawiam Cię serdecznie Bo tu o tę mega satysfakcję chodzi, kasa to jedno, ale że mnie się udało - to drugie i jakże bezcenne
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
ModraSowa 00:02, 15 kwi 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Katkak napisał(a)

O jak dobrze, że nie jestem sama, też wszystko wydałabym na rośliny Kiedyś wracamy z mężęm ze szkółki, a On pyta mnie co taka przygaszona jestem. A ja na to, że kupiliśmy to i to, a chciałabym jeszcze to, to, to........ (i tak bez końca). A mój mąż na to: czemu nie możemy mieszkać na pustyni. Miałabyś trzy kaktusy, trochę kamyczków i domek dla grzechotnika

Mój mąz pyta: Nusia co chcesz na urodziny? Ja na to: złotokap
A na imieniny? Ja: glicynię, najlepiej dwie. A na gwiazdkę...? Tu się zastanowiłam i mówię: to może kupisz mi już teraz?
____________________
Ania Ogród to życie
ModraSowa 00:05, 15 kwi 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Ewuniu, natchnęłaś nas tu wszystkich do prób.
Ja mam już wsadzone bukszpany, i hortensję drzewiastą.
____________________
Ania Ogród to życie
Nallar 00:22, 15 kwi 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)
Ewuniu bardzo Ci dziękuję za te zdjęcia, mocno mnie pokrzepiły i zmobilizowały do działania. Też będę próbować. Mnie jak dotąd udało się rozmnożyć trzmielinę no i te buksiki. Hortka jeszcze mała więc zobaczymy czy da radę, ale będę próbować dalej Pozdrawiam Cię serdecznie Bo tu o tę mega satysfakcję chodzi, kasa to jedno, ale że mnie się udało - to drugie i jakże bezcenne


Przyznaje się bez bicia że pokazałam Twoją horcie innym i wiesz że postawili na kwiat
Jestem bardzo ciekawa czy tak faktycznie będzie. Mam nadzieje że dasz znać. Zapomniałam dodać że wymyśliłam kolejnego cudaka. Tez Cię pozdrawiam.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 00:37, 15 kwi 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ModraSowa napisał(a)
Ewuniu, natchnęłaś nas tu wszystkich do prób.
Ja mam już wsadzone bukszpany, i hortensję drzewiastą.


Jeśli te moje wypociny komukolwiek pomogły to bardzo się cieszę. Koniecznie wstaw zdjęcia tych nowych roślinek.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 10:44, 15 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)


Przyznaje się bez bicia że pokazałam Twoją horcie innym i wiesz że postawili na kwiat
Jestem bardzo ciekawa czy tak faktycznie będzie. Mam nadzieje że dasz znać. Zapomniałam dodać że wymyśliłam kolejnego cudaka. Tez Cię pozdrawiam.


Ewunia nie mogę się doczekać żeby zobaczyć tego cudaka Pozdrawiam. A z hortką chciałam dobrze, a tak ją załatwiłam, że nie wiem czy przeżyje. Aż głupio mi się przyznać, więc póki nie wydobrzeje będę milczeć bo wstyd mi, że taką głupotę zrobiłam :/
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 10:53, 15 kwi 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)


Ewunia nie mogę się doczekać żeby zobaczyć tego cudaka Pozdrawiam. A z hortką chciałam dobrze, a tak ją załatwiłam, że nie wiem czy przeżyje. Aż głupio mi się przyznać, więc póki nie wydobrzeje będę milczeć bo wstyd mi, że taką głupotę zrobiłam :/


Powiedz co zrobiłaś, aby inni wiedzieli czgo nie robić.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 13:02, 15 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)


Powiedz co zrobiłaś, aby inni wiedzieli czgo nie robić.


Jestem spokojna, że nikt tutaj nie zrobi takiej głupoty
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 15:57, 15 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
A co mi tam Ewuniu, przyznam się :/ Chciałam przyspieszyć naturę i delikatnie podsypałam ją nawozem. No i ją upaliło W niedzielę przed ósmą rano pędziłam do piwnicy, całkowicie ją przesadziłam do nowej doniczki i nowej ziemi oczywiście, ale nie wiem czy uda się ją uratować. Chciałam dobrze, a wyszło do bani. Pewnych rzeczy nie wolno przyspieszać. Jednak ten pączek kwiatuszka wygląda ok, ale iście - szkoda gadać.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
bartek_luberda 16:42, 15 kwi 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Witam Moje dzieci chcą takiego pieska tylko że obowiązek spadnie na mnie a ja nie mam czasu Pozdrawiam
____________________
Ogródeczek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies