Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla moich synków

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla moich synków

Marga 12:54, 10 kwi 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Powoli wychodzę z depresji ogrodowej złapanej w zeszłym roku. Niestety nie wszystko ułożyło się po mojej myśli. W tym roku postanowiłam zabrać się do budowy ogrodu zupełnie innaczej. Zdradzę tylko, że mam pomocnika
____________________
Ogród dla moich synków
safikey 08:57, 14 kwi 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
ooo jakiego pomocnika?

zdradź tę słodką tajemnicę...

pozdrawiam, miłego dnia
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
Marga 15:39, 20 kwi 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Hej Safikey!
To tutaj jeszcze ktoś zagląda?!
Już zdradzam . Wszyscy tutaj na forum piszą, że najważniejszy jest porządny projekt. Po wielu moich wysiłkach w rozplanowaniu ogrodu, doszłam do wniosku, że jednak potrzebuję profesjonalnej pomocy. To co tworzyłam sama na papierze nie miało "rąk ani nóg" i wogóle mnie nie satysfakcjonowało :/. A że Danusia (czyt.jej piękne projekty) podniosła poprzeczkę wysoko, więc trochę trwało zanim udało mi się znaleźć odpowiednią osobę w moim regionie. Projekt ogrodu czysto przez internet nie wchodził bardzo w grę, bo teren jest dość nierówny, a do tego mam trochę starych drzew, które chciałabym zatrzymać. Obecność projektanta chociaż raz na działce była po prostu koniecznością.
Tak więc projekcik się tworzy, a ja siedzę jak na szpilkach i już nie mogę się doczekać, kiedy go zobaczę. W międzyczasie zajełam się porządkowaniem łąki za domem, bo strasznie zarosła. Przy wykańczaniu domu też jest sporo roboty.
W sumie to ten wątek powinien powstać od początku , jak już będzie projekt. Tylko tytuł pozostanie bez zmian, bo nikt tak jak oni nie daje mi energi do działania
Pozdrawiam serdecznie

____________________
Ogród dla moich synków
Marga 15:42, 20 kwi 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Moje rozrabiaki

____________________
Ogród dla moich synków
safikey 15:44, 20 kwi 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
ale słodziaki!!!!
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
KasiaWB 08:25, 23 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Marga 21:42, 25 kwi 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Dzięki. To prawda. Chłopcy są słodcy, ale strasznie "szkudni"

Wróciłam dziś z działki smutna . Ten dom i ogród, to było zawsze moje marzenie. A teraz hałaśliwy dom weselny w odległości ok 200m sprawia, że nie potrafię się cieszyć moim domem tak jak dawniej. Najpier była mała sala wynajmowana na komunię i małe wesela. Rok temu dobudowali altanę. A teraz postawili wielki namiot i wybudowali trzeci parking. Widać, że szybko się rozwijają. O 19 wyjeżdżałam szczęśliwa, że nie muszę juz ich więcej słuchać. To wcale nie tak miało być. Nie wiem co robić. Może porozmawiać jakoś z nimi? Tylko nie chcę się od razu napoczątku narażać małej społeczności wiejskiej. Najdziwniejsze jest to, że najbliższym sąsiadom wspomnianego domu weselnego, pan ryczący do mikrofonu wogóle nie przeszkadza. Głowa mi dalej pęka od tego dudnienia. A rano tak pięknie ptaki śpiewały na działce....
____________________
Ogród dla moich synków
Gocha 09:46, 26 kwi 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Marga to nie zazdroszczę takiego towarzystwa bo faktycznie śpiew ptaków słuchany we wzglednej ciszy to jest to . Nie wiem czy się już pytałam - z której strony jesteś?
Co do spotkania to napewno bedą następne więc jak tylko będziesz chciała i będziesz mogła to się spotkamy. Czekam na projekt i realizację i pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Aneta1309 10:25, 26 kwi 2015


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Może sąsiadom też się ten hałas wreszcie znudzi i razem coś zdziałacie bo w pojedynkę to moze być trudno.
Samopczucie Ci się poprawi jak zaczniesz realizować projekt zobaczysz efekty będzie super to i hałas przestanie Cię denerwować też mam męczących sąsiadów
Na taczce sama słodycz
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Marga 22:34, 26 kwi 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Gocha napisał(a)
.... Nie wiem czy się już pytałam - z której strony jesteś?
Co do spotkania to napewno bedą następne więc jak tylko będziesz chciała i będziesz mogła to się spotkamy. Czekam na projekt i realizację i pozdrawiam

Witaj Gosiu!
Z południowej strony jestem, jakieś 20km od Lublina.
Bardzo chętnie spotkam się z takimi fajnymi Dziewczynami jak Wy!
Układ już jest, teraz właśnie nasadzenia się robią.
Spytam się kobiety czy mogę upublicznić projekt.
Pozdrawiam ciepło
____________________
Ogród dla moich synków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies