Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 10:48, 27 wrz 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
kamasja napisał(a)
Gocha niesamowite porównania -pięknie skomponowane rabaty.


Kamasja dziękuję za pochwały. Trochę z tym dobieraniem roślin mam problem- teraz usiłuję wymyślić taką dużą narożną rabatę preriową ale jakoś słabo mi to idzie.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Marga 13:48, 27 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Ależ pięknie Ci się rabaty rozrosły, a jak zgrabnie skomponowane! Fajnie, że wrzuciłaś porównanie, to bardzo budujące dla takiego niecierpliwca jak ja który chciałby mieć od razu wszystko duże.
Dziękuję Ci Gosiu za foty z Ryk. Też się tam wybierałam. Żałuję, że nie pojechałam, ale w niedzielę było tak zimno i deszczowo, że nie chciałam ciągnąć zasmarkanych chłopaków.
Buziaki
____________________
Ogród dla moich synków
Gocha 17:45, 27 wrz 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Marga napisał(a)
Ależ pięknie Ci się rabaty rozrosły, a jak zgrabnie skomponowane! Fajnie, że wrzuciłaś porównanie, to bardzo budujące dla takiego niecierpliwca jak ja który chciałby mieć od razu wszystko duże.
Dziękuję Ci Gosiu za foty z Ryk. Też się tam wybierałam. Żałuję, że nie pojechałam, ale w niedzielę było tak zimno i deszczowo, że nie chciałam ciągnąć zasmarkanych chłopaków.
Buziaki


Monika dziękuję za miłe słowo. U Ciebie też niedługo będzie wszystko duże. Ja teraz mam problem że na wiosnę muszę część już dzielić np. Ice dance i niektóre miscanty. Z Ryk jeszcze trochę zdjęć wstawię tylko troszkę później. Myśmy mieli być też w niedzielę ale jak się dowiedziałam że ma być brzydko w niedzielę to pojechaliśmy w sobotą. I to była dobra decyzja. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Kindzia 08:57, 28 wrz 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ale Jurek ma piękne zdjęcie z hortusiami!!! Pozdrowienia dla Twojego eMusia też zostawiam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Gocha 10:27, 28 wrz 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kindzia napisał(a)
Ale Jurek ma piękne zdjęcie z hortusiami!!! Pozdrowienia dla Twojego eMusia też zostawiam


Dzięki Kasiu - przekażę. No widzisz jak się staram żeby mu dogodzić. Nie dość że go zabieram na takie piękne wycieczki do ogrodów i centrów ogrodniczych to jeszcze mu takie piękne fotki strzelam jak sobie odpoczywa na ładnych ławeczkach. Czegoż to się nie robi dla tych naszych mężów
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Kindzia 10:28, 28 wrz 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Gocha napisał(a)


Dzięki Kasiu - przekażę. No widzisz jak się staram żeby mu dogodzić. Nie dość że go zabieram na takie piękne wycieczki do ogrodów i centrów ogrodniczych to jeszcze mu takie piękne fotki strzelam jak sobie odpoczywa na ładnych ławeczkach. Czegoż to się nie robi dla tych naszych mężów

Twój to Cię przecież docenia Małgoś !
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
katel 10:44, 28 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Moudry to potwory u Ciebie, zdjęcia porównawcze super - widać ile pracy włożonej.
Ogród w Daglezji bardzo lubię a na tej ławeczce obydwoje rewelacyjnie wyszliście .
Masz może zdjęcia z tego ogrodu kwiatowego, te rozplenice bym chciała porównać. Teraz zdjęcia oglądam i nie wydawało mi się były ogromne. Ja mam dwie Hameln posadzone i trochę zaczynam się martwić bo ja myślałam że to inna odmiana jest taka wielka.
Wstawię na chwilkę fotkę i wieczorem usunę:

Maks miał wtedy ok 1,2m wzrostu.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Gocha 14:34, 28 wrz 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kindzia napisał(a)

Twój to Cię przecież docenia Małgoś !


Kasiu dobrze piszesz- a ja mam nadzieję że tak faktycznie jest.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 14:37, 28 wrz 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
katel napisał(a)
Moudry to potwory u Ciebie, zdjęcia porównawcze super - widać ile pracy włożonej.
Ogród w Daglezji bardzo lubię a na tej ławeczce obydwoje rewelacyjnie wyszliście .
Masz może zdjęcia z tego ogrodu kwiatowego, te rozplenice bym chciała porównać. Teraz zdjęcia oglądam i nie wydawało mi się były ogromne. Ja mam dwie Hameln posadzone i trochę zaczynam się martwić bo ja myślałam że to inna odmiana jest taka wielka.
Wstawię na chwilkę fotkę i wieczorem usunę:

Maks miał wtedy ok 1,2m wzrostu.


Kasiu na pewno ta rozplenica nie była tak duża jak tam byłam, bo gdyby taka była to na pewno bym zwróciła na nią uwagę. Postaram się wstawić jeszcze zdjęcia z Daglezji wieczorem ale ostatnio jakoś zmęczona jestem i zasypiam prawie nad laptopem Nie usuwaj tej fotki będzie dla porównania
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
katel 21:25, 28 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Zostawiam a na Twoje zdjęcia czekam
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies