Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

atena35 11:51, 01 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Gocha napisał(a)
Tosiu. Ja w planach miałam dużo większy taras i taki na podwyższeniu. Ale nigdy nie było kasy żeby taki zrobić. I był do tej pory taki bardziej prowizoryczny z położonymi na ziemi płytkami chodnikowymi. A w końcu stwierdziliśmy że trzeba jakoś wykończyć jak najtaniej ale tak żeby można było przysiąść i kawkę wypić.


Gosiu, każdy tak robi.
Najpierw są marzenia - zazwyczaj wielkie
Potem plany - zazwyczaj duże
a potem realizacje - zazwyczaj niewystarczające i zawsze niedokończone

Najważniejsze, że do kawki deszcz Ci nie nakapie
____________________
Ogród Tosi
Gocha 12:10, 01 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Tosiu. Nie jest żle. Mój starszy syn robił latem grila dla młodzieży ze szkoły. Deszcz w pewnym momencie zaczął lać i całe towarzystwo - około 15 osób zmieściło się pod dachem i nawet grila do siebie przygarneli tak żeby karkówka nie zmokła.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Mirella 12:33, 01 kwi 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Gosiu, spacerowałam po Twoim ogrodzie jest duży , ładny,łączka grzybna bardzo mi wpadła w oko
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Gocha 13:20, 01 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Taras przed remontem wyglądał tak



A to jeszcze jeden członek rodziny- suka SARA. Bardzo lubi zakopywać kości w rabatach, bo tam jej się najlepiej grzebie- tylko czasami jest wtedy poraniona przez kolce.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
akanta 21:45, 01 kwi 2014


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Gosiu to szałwia niebieska niska 40 cm max z kwiatem,bardzo zwarta sztywna.Możesz wyguglować w/g tej nazwy.A gdzie można ją w naszej okolicy kupić tego właśnie chcę się dowiedzieć.Rozpytuję i szukam w necie.Jak znajdę ,napiszę u siebie.O.K ? A..a jest i ta wersja na różowo.
Gosiu wyguglowałam ...patrzę i się zastanawiam...a co ty na to?

http://kwietnik.com.pl/pl/p/szalwia-omszona-Tancerin-lac.-Salvia-nemorosa-kod-3733/6993

Ale tu wszędzie piszą wysoka a tamta ma być niska.i wot problem.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Gocha 22:34, 01 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
akanta napisał(a)
Gosiu to szałwia niebieska niska 40 cm max z kwiatem,bardzo zwarta sztywna.Możesz wyguglować w/g tej nazwy.A gdzie można ją w naszej okolicy kupić tego właśnie chcę się dowiedzieć.Rozpytuję i szukam w necie.Jak znajdę ,napiszę u siebie.O.K ? A..a jest i ta wersja na różowo.
Gosiu wyguglowałam ...patrzę i się zastanawiam...a co ty na to?

http://kwietnik.com.pl/pl/p/szalwia-omszona-Tancerin-lac.-Salvia-nemorosa-kod-3733/6993

Ale tu wszędzie piszą wysoka a tamta ma być niska.i wot problem.

Aniu ja mam jakieś 2 krzaczki szałwi ale niebiesko białej. Jestem ciekawa czy przezimuje

____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
akanta 19:36, 02 kwi 2014


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
....niebiesko-biała ..a to może jednoroczna być.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
malgorzata_s... 22:02, 02 kwi 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Gosiu wpadłam z rewizytą Poczytałam wątek i obejrzałam fotki Masz piękny kolorowy ogród który bardzo mi się podoba Ja też mam zawsze sporo jednorocznych i kicham kolory Podobają mi się bardzo ogrodowiskowe ogrody ale nie potrafiłabym zrezygnować z różnorodności gatunków i kolorów a to podstawa w tworzeniu prawdziwie ogrodowiskowych rabat Postanowiłam więc uporządkować wszystko jednolitymi roślinnymi obwódkami Pozdrawiam serdecznie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
gunia1990 01:15, 03 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2012
Posty: 156
również ja się witam zawsze mnie inspirują takie nowe wątki, co zmieniają sie diametralnie pod wpływem ogrodowiska łączkę grzybową bym zostawila, mozna przeciez wygospodarować maleńką część na jakąs obwodkę z roslin nie zabierając specjalnie grzybni miejsca...
pozdrawiam cieplutko
____________________
Gocha 09:24, 03 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Witaj Gosiu i Agnieszko . Fajnie, że wpadłyście do mnie. Pozdrowionka.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies