Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 21:24, 05 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Witaj Agato. Widzę , że masz ogród podobnej wielkości do mojego to chyba wiesz, że dużo roślin może się tam zmieścić. To chyba dobre zakupy zrobiłam skoro mówisz , że ogrodowiskowe- właśnie o to mi chodziło. Posadziłam już te duże bukszpany dzisiaj i trochę mniejszych roślin. W ogóle się bardzo spracowałam, ledwo żyję. Jutro zrobię parę fotek.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
zawitka 13:12, 06 kwi 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14003
Witaj Gosiu .----obejrzałam cały ogród piękny kolorowy ,ale piszesz o kręgosłupie.Wiem coś o tym Ja już mam mały ogród ale rewolucję robę ;Doszłam do wniosku że trzeba prace robić partiami kawałkami i po trochę Pięknie wyglądacie ----chyba z Córcią Pozdrawiam cieplutko i będę odwiedzać
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
bartek_luberda 13:37, 06 kwi 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Jak ten grill będzie wyglądać sama nie wiem coś tam mąż kombinuje ja nie mam na nic czasu
____________________
Ogródeczek
Gocha 13:40, 06 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Witaj Halinko. Fakt przyznaję, że nie bardzo mam siłę pracować w ogrodzie chociaż bardzo to lubię.Ale pare razy w roku jakieś zabiegi na kręgosłup i do przodu. Dlatego postanowiłam porobić zmiany w ogrodzie - to oczywiście po znalezieniu ogrodowiska. Halinko na zdjęciu to młodszy syn - Jasiek- zdjęcie z tamtego roku- teraz ma 14 lat.Nie powiem mu ,że został wzięty za dziewczynę, ale faktycznie ma taką urodę trochę dziewczęcą a przynajmniej na razie. Pozdrawiam.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:47, 06 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Beatko. To fajnie, że M. coś sam chce robić.Jak zrobi to Cię zaprosi na oblewanie. Ja chciałabym mieć taki ogrodowy grill i wędzarnię. Mój M. pewnie też by sam zrobił ale nie mamy kasiory ani czasu tego robić. Zawsze są pilniejsze potrzeby i inne czynności do wykonania.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 15:02, 06 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Trochę zdjęć po wczorajszej pracy. Z jednego kawałka rabaty usunęłam włókninę i coś posadziłam. Przede wszystkim musiałam posadzić bukszpany bo były świeżo wykopane z gruntu. Czy Ktoś mógłby mi doradzić co mogę posadzić na tej rabacie. Mogę mieć dużo bukszpanów około30 cm. wysokości i rozkrzewione tylko nie wiem czy jechać i je kupować bo nie wiem gdzie je posadzić.



____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 15:05, 06 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Te duże bukszpany teraz dopiero kupiłam i posadziłam. Proszę powiedzcie mi czy mogę je teraz przycinać bo chciałam je uformować jeden w stożek i pozostałe w kule różnej wielkości.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 15:32, 06 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
A to mój trawnik - oczywiście żartuję. Teren był porządkowany w ubiegłym roku jesienią i ja od razu prosiłam M. żeby posiał ale stwierdził , że za późno i że się to zrobi wiosną . A teraz jeszcze nie znalazł siły i chęci na zrobienie trawnika. W związku z tym u nas trawnik jest fioletowy na razie.

IWiosenne kwiaty


A te już przekwitły

____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
malgorzata_s... 18:56, 06 kwi 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Rewelacyjne zakupy U nas nie ma bukszpanów w dobrej cenie dlatego ja jechałam aż do Wrocławia po zakupy.Bukszpany ja już ciachałam, te które dopiero kupiłam. Myślę że można bo wszyscy już tną
A fioletowy trawnik fajnie wygląda Pozdrawiam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Gocha 20:37, 06 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Gosiu, ja te które u mnie już rosły to przycinałam ale nie wiem jak te które dopiero kupiłam i posadziłam , te duże. Ale jak przestanie padać to przytnę.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies