Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród, który ciągle zmieniam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, który ciągle zmieniam

Jag_58 09:53, 19 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
grazyna_olszewska napisał(a)
To szybciutko posprzątaj i do ogrodu
czytam wasze wywody o rozchodnikach i tak mi się wydaje że sa one kapryśne u mnie 2 sa piekne a 2 tragiczne i rosną w porównywalnych warunkach nie mam pojęcia co za przyczyna

Witaj Grażynko co do rozchodników to masz pewnie rację ,ze one jakieś kapryśne wiosną dałam koleżance kilka sztuk z tej bidy bo tych dużo mam ,a ona mi melduje ,ze jej potfory z nich porosły a ziemi u niej gliniasta ,więc juz sama nie wiem czy to ziemia ,czy nowe stanowisko, bo ja swoje mam 3 lata w tym samym miejscu ale jesienią będe te bide rozsadzać zobaczymy
____________________
Jagoda
Jag_58 09:56, 19 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
asiach napisał(a)

Oj Jagódko jak nie ślimaki to mrówki ....
A z Tatą, oj tak stara się jak może .... zastępić Mamę
Sprzątać będę dzisiaj ale to ja lubię robić
Nie przeszkadzam pracuj w spokoju

Asieńko ja na szczęście ,odpukać ,nie mam ślimaków ,ale mrówki tez nieźle sobie poczynają jak to mówią jak nie urok to s.... a
Idę ,ide ..ale sie ociągam .
____________________
Jagoda
Jag_58 09:58, 19 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
asiach napisał(a)

????
Może to tak jak z dziećmi różne charaktery a chowane jednakowo
Miłego

Asiu możliwe buziaki
____________________
Jagoda
marta_d 11:31, 19 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
witam w końcu jest chwilka - dosłownie - na nadrobienie zaległości widoki piękne, zazdroszczę Ci tego, że Twój ogród już jest taki.. dojrzały.. na efekty trzeba czekać, ale warto muszę się cofnąć parę stron wstecz, bo z wątkiem lecisz jak szalona Pozdrawiam bardzo serdecznie
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Iwk4 17:19, 19 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Jag_58 napisał(a)
jak ja lubie miskanty





Jagódko, też bym lubiła takie miskanty w moim ogrodzie Pieknie kwitną i super wyglądają w takiej ilości. Czytałam u ciebie, że polecasz śliwowiśnię, chyba ją sobie muszę zafundować, bo brakuje mi drzew, katalpę ostatnio widziałam w szkółce, ale mnie nie przekonała
U ciebie drzewa aż do nieba Czy to całe tło jest twoje?
____________________
Ogródek Iwony II
Jag_58 17:37, 19 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Iwk4 napisał(a)

Jagódko, też bym lubiła takie miskanty w moim ogrodzie Pieknie kwitną i super wyglądają w takiej ilości. Czytałam u ciebie, że polecasz śliwowiśnię, chyba ją sobie muszę zafundować, bo brakuje mi drzew, katalpę ostatnio widziałam w szkółce, ale mnie nie przekonała
U ciebie drzewa aż do nieba Czy to całe tło jest twoje?

Ewka polecam śliwowiśnię ,bo piekna wiosną jak kwitnie ,jej bordowe liście stanowią w ogrodzie bardzo ładny akcent ,a i ma bardzo smaczne owoce a najwazniejsze jest niekłopotliwa katalpa tez ładna ,ale ma humory i często jest atakowana przez grzyba ,a potem opryski i podlewanie preparatami
Ewka drzewa duze bo i ogród stosunkowo wiekowy ( 15 lat) wszystkie drzewa jakie widzisz są moje ,nie mam niestety zapożyczonego krajobrazu ze starodrzewiem
____________________
Jagoda
Jag_58 17:39, 19 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
marta_d napisał(a)
witam w końcu jest chwilka - dosłownie - na nadrobienie zaległości widoki piękne, zazdroszczę Ci tego, że Twój ogród już jest taki.. dojrzały.. na efekty trzeba czekać, ale warto muszę się cofnąć parę stron wstecz, bo z wątkiem lecisz jak szalona Pozdrawiam bardzo serdecznie

Martek już w domu ???ja z watkiem powolutku bo ostatnio mam mało czasu na forum i fotek tez brakuje ,ale muszę sie zmobilizowaćpozdrówka i uściski
____________________
Jagoda
AsiaK_Z 17:42, 19 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Witaj Jagodo Jestem na Ogrodowisku od miesiąca, ale dopiero dzisiaj znalazłam Twój wątek. Piekny ogród. Jeżeli pozwolisz będę zaglądać częściej
Pozdrawiam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Jag_58 17:52, 19 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Aniulka napisał(a)
Jagódko śliczne rozchodniki.Co to za odmiana?
Pytałam o trawy pod świerkami,widziałam Twoją rozplenicę,dobrze sobie radzi pod nim.Ja mam zwykły świerk i wsadziłam niedawno rozplenicę blisko niego,zobaczę jak będzie sobie radzić,w razie czego najwyżej przesadzę dalej

Anulek posprawdzałam i ten rozchodnik najbliżej dołu ekranu to Matrona ,ma takie bordowe liście karminowe kwiaty, jedna sztuka , dalej kilka sztuk to odmiana Brillant liście jasna zieleń i kwiat jasny wrzos

____________________
Jagoda
Jag_58 17:54, 19 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
AsiaK_Z napisał(a)
Witaj Jagodo Jestem na Ogrodowisku od miesiąca, ale dopiero dzisiaj znalazłam Twój wątek. Piekny ogród. Jeżeli pozwolisz będę zaglądać częściej
Pozdrawiam

Witaj Asiu będzie mi bardzo miło jak będziesz do mnie zagladać dziękuję za miłe słowa i oczywiście zajrzę do Ciebie pozdrawiam serdecznie
____________________
Jagoda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies