Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród, który ciągle zmieniam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, który ciągle zmieniam

Napia 23:50, 19 wrz 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Jagodo, ogród przecudowny, a ostatnie zdjęcia z ławeczką w tle, miskantami i hortkami mnie po prostu zauroczyły. Twoje hortensje pięknie się przebarwiają
Piękna jesień w Twoim ogrodzie W wolnej chwili podejrzę, jak wyglądały zima, wiosna i lato
Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
iwonaal 01:11, 20 wrz 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
____________________
Zakochana w ogrodach
Dorota123 09:37, 21 wrz 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Jagódko masz bardzo ładny i zadbany ogród. Powierzchnia jego jest imponująca, pięknie zaplanowałaś nasadzenia. Ogród w każdym miejscu jest bajecznie tajemniczy,spacer po nim (nawet ten wirtualny) to prawdziwa przyjemność.Baaaardzo mi się podoba.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Jag_58 14:12, 21 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Dorota123 napisał(a)
Jagódko masz bardzo ładny i zadbany ogród. Powierzchnia jego jest imponująca, pięknie zaplanowałaś nasadzenia. Ogród w każdym miejscu jest bajecznie tajemniczy,spacer po nim (nawet ten wirtualny) to prawdziwa przyjemność.Baaaardzo mi się podoba.

Dorotko witaj miło mi Ciebie gościć i dziękuje bardzo za bardzo miłe słowa ,bo one to sprawiają ,ze tym bardziej chce sie dopieszczać swój ogród bardzo sie cieszę ,ze pospacerowałaś po moich ścieżkach ,zapraszam do ogladania ja juz u Ciebie złozyłam rewizytę i oczka nasyciłam pieknymi kolorami w Twoim ogrodzie a najważniejsze ,ze "poznałam " Cię osobiście widząc Ciebie na fotce super
Pozdrawiam serdecznie i miłej niedzieli
____________________
Jagoda
Jag_58 14:12, 21 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
iwonaal napisał(a)

Iwonko miłej niedzieli buziolki
____________________
Jagoda
Jag_58 14:16, 21 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Napia napisał(a)
Jagodo, ogród przecudowny, a ostatnie zdjęcia z ławeczką w tle, miskantami i hortkami mnie po prostu zauroczyły. Twoje hortensje pięknie się przebarwiają
Piękna jesień w Twoim ogrodzie W wolnej chwili podejrzę, jak wyglądały zima, wiosna i lato
Pozdrawiam

Agnieszko dzięki za miłe słowa ,cieszę się ,ze się Tobie podoba ja osobiście tez lubie ten zakatek ,ale właśnie jesienią bo wówczas jest najładniejszy Aguś nie podejrzysz jeszcze zimy bo na forum jestem od wiosny ,ale będę wstawiac zdjecia jak przyjdzie zima pozdrówka i uściski
____________________
Jagoda
bdan 16:03, 21 wrz 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Byłam na niedzielnych ploteczkach; moje ulubione zdjęcie znowu na poprzednie stronie, nie dziwię się, że cytowane, bo cudne jest
Jag_58 17:07, 21 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
bdan napisał(a)
Byłam na niedzielnych ploteczkach; moje ulubione zdjęcie znowu na poprzednie stronie, nie dziwię się, że cytowane, bo cudne jest

Danusiu a Ty jak zawsze jesteś milutka dzieki jak dla mnie to zdjęcie tez jest fajne pozdrówka i miłego wieczorku
____________________
Jagoda
Napia 20:01, 21 wrz 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Jag_58 napisał(a)

Agnieszko dzięki za miłe słowa ,cieszę się ,ze się Tobie podoba ja osobiście tez lubie ten zakatek ,ale właśnie jesienią bo wówczas jest najładniejszy Aguś nie podejrzysz jeszcze zimy bo na forum jestem od wiosny ,ale będę wstawiac zdjecia jak przyjdzie zima pozdrówka i uściski

Oj, będę podglądaćZimą zawsze mniej pracy, więc szykuję się na buszowanie po wątkachChciałabym jeszcze dokładnie obejrzeć Twój piękny ogród, ale w tej chwili ogranicza mnie brak czasua przecież jest co oglądać
Pozdrawiam ciepło
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Jag_58 22:50, 21 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Kochani POLACY MISTRZAMI ŚWIATA W SIATKÓWCE BRAWO ! BRAWO! BRAWO !!!!
____________________
Jagoda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies