Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród, który ciągle zmieniam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, który ciągle zmieniam

Jag_58 15:46, 12 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
barwinek pod wierzbą ,dobrze ,że tam coś w ogóle rośnie bo strasznie tam sucho

wybarwiają się kwiaty rh z różowych na białe

przylaszczka-jaka delikatna

startują też tawułki
____________________
Jagoda
akanta 15:52, 12 kwi 2014


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Jag_58 napisał(a)

Aniu wielkie dzięki za miłe słowa ,w zamyśle było podzielenie tej przestrzeni i w jakiś spoób to sie udało ,ale sama wiesz ze ogród to ciągle nie dokończone dzieło ,więc ciagle coś przesadzam .Na poczatku mój ogród wyglądał zupełnie inaczej,mam tylko dwie rabaty ,które są na początkowych miejscach ich powstania ,a inne ciągle zmieniałam.I tak mam do dziś ,chociaż tej wiosny przesadziłam tylko jedno drzewko -derenia jadalnego.Przez te lata robilam w zasadzie sama ,jedynie bardziej "chłopskie prace "pomagał mi j eden pan,teraz pomaga mi M,bo tez polubił prace ogrodowe,kantki to jego dzieło:0
kawałek lasku dla Ciebie


Dziękuję Jagódko klimacik lasku mi blizki a mena masz super skoro ci pomaga,pozdrowienia i dla niego zatem !
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Jag_58 15:53, 12 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
barwinek w pełni swojej urody
nowo posadzone rh po podcięciu gałęzi u sosenek

____________________
Jagoda
Jag_58 15:57, 12 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
akanta napisał(a)


Dziękuję Jagódko klimacik lasku mi blizki a mena masz super skoro ci pomaga,pozdrowienia i dla niego zatem !

Aniu miło ,że jesteś byłaś dzisiaj w swoim królestwie bo pogoda nie najgorsza ,dzięki za pozdrowienia dla M, bardzo się ucieszył i się odwzajemnia
____________________
Jagoda
akanta 16:00, 12 kwi 2014


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Jag_58 napisał(a)
Dzisiaj ładna pogoda ,Aniu pewnie pojechałaś do swojego królestwa naładować akumulatory,nie przepracuj się bo święta za pasem,pozdrawiam



Niestety pogoda od kilku dni paskudna ,chłodno i mokro ,co prawda nie leje -pada z przerwami.A kilka dni temu jak podali ,że snieg na Kasprowym to tak powiało nagle chłodem a ja się nie przejęłam no i mam .Muszę przystopować i czekać na ciepełko aby sobie nie dołożyć bo już mi plecki przewiało.Siedzę z lubością w domku aby wyfrunąć jak słoneczko zaświeci.Pełna gotowość !
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Jag_58 16:06, 12 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
akanta napisał(a)


Niestety pogoda od kilku dni paskudna ,chłodno i mokro ,co prawda nie leje -pada z przerwami.A kilka dni temu jak podali ,że snieg na Kasprowym to tak powiało nagle chłodem a ja się nie przejęłam no i mam .Muszę przystopować i czekać na ciepełko aby sobie nie dołożyć bo już mi plecki przewiało.Siedzę z lubością w domku aby wyfrunąć jak słoneczko zaświeci.Pełna gotowość !

Uważaj na zdrowie ,żeby święta nie były w łóżku .U nas słoneczko wychyla się zza chmurek,ale nie jest za ciepło ,tyle że nie pada ,pozdrawiam cieplutko
____________________
Jagoda
akanta 16:07, 12 kwi 2014


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Dziękuje za pozdrowienia zwrotne od mena.Dziś od rana szaleję w domu ,gotuję itd bo jak zaświeci to wszystko rzucam i startuję jak torpeda nastawiona na wiadomy cel!!!!!!!!!!Mam przerwę na kawę ,więc zaglądam.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Jag_58 16:10, 12 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Już czuję smak i zapach kawki idę sobie też zrobić
____________________
Jagoda
akanta 16:12, 12 kwi 2014


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
To może i do nas w końcu to słoneczko dotrze....mam nadzieję.Ja staram się właśnie nie dopuszczać do większych objawów.Już na początku aplikuję sobie co trzeba ,zwalniam, nieco odpoczynku i szybko się regeneruję.Nigdy nie choruję właściwie.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
akanta 16:15, 12 kwi 2014


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
A ja podziwiam te kolorki w twoim ogrodzie i tą biel....moje pączuchy jeszcze kilka dni temu na jabłoniach ledwo pękały.Tak biało było i jest za płotem i przy drodze jaką jadę do siebie.Czekam na moje wielkie czereśnie dzikie.Mam dwie, właściwie to są tz. wiśnie ptasie.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies