Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród, który ciągle zmieniam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, który ciągle zmieniam

GorAna 18:15, 14 kwi 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 15846
Piękny ogród...bukszpanowe kule pokazują rękę mistrza
Pozdrawiam z zimnego i deszczowego Kamiennego
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Jag_58 18:33, 14 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Witaj Aniu,kolejna Aniusia ja was chyba ponumeruję sobie ,w moim ogrodzie ,cieszę się z Twoich odwiedzin a Twoje słowa o ręce mistrza pokażę M niech wie z kim ma do czynienia
Aniu u nas tez fatalnie ,nawet burzę zaliczyliśmy,to może widoczek na poprawę humoru oczywiście poprzedni rok

lecę z rewizytą
____________________
Jagoda
AgnieszkaW 18:49, 14 kwi 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Jag_58 napisał(a)

Witaj Agnieszko w moim ogródeczku ,cieszę się z Twoich odwiedzin i miłych słów ,"troszkę" pracy wymaga ,ale nie wiem co bym bez niego robiła hahaha chociaż chwilami mam dość
Zaraz gnam z rewizytą
dla ciebie zdjątko z poprzedniego sezonu



dziękuję, śliczne
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Mathildis 00:57, 15 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
No nie i jeszcze oczko ma ... będę oglądać Twoje bo u siebie robić nie będę...
A tak przy okazji do mnie możesz mówić Matylda, przynajmniej będę wiedziała, że o mnie chodzi, bo jak już zauważyłaś Anek tutaj dostatek
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Jag_58 08:48, 15 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Mathildis napisał(a)
No nie i jeszcze oczko ma ... będę oglądać Twoje bo u siebie robić nie będę...
A tak przy okazji do mnie możesz mówić Matylda, przynajmniej będę wiedziała, że o mnie chodzi, bo jak już zauważyłaś Anek tutaj dostatek

Piękne imię i mało spotykane przynajmniej na O , bo Anki już chciałam sobie numerować.Tak przy okazji jak się nie obrazisz to Ci powiem ,że swego czasu mieliśmy kózkę o tym imieniu,była towarzyszką naszego konia co by mu smutno nie było przesympatyczna istotka i z charakterem nie mam jej zdjęcia ale mam konika (niestety też go już nie mamy-jest w stadninie w ośrodku jeździeckim)
____________________
Jagoda
Jag_58 13:52, 15 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Mathildis napisał(a)
No nie i jeszcze oczko ma ... będę oglądać Twoje bo u siebie robić nie będę...
A tak przy okazji do mnie możesz mówić Matylda, przynajmniej będę wiedziała, że o mnie chodzi, bo jak już zauważyłaś Anek tutaj dostatek

Matylda jak zajrzysz to dla ciebie wkleiłam brunnere(jak odmiana będę szukać później)

i taki wczorajszy zakup

Kurcze u nas pada grad
____________________
Jagoda
Jag_58 21:25, 15 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Dopatrzyłam to brunnera wielkolistna macrophylla
____________________
Jagoda
Mala_Mi 15:07, 16 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jagoda.... Matylda to też Ania Jest nas jak ... dlatego ja jestem Mała Mi

Tylko nie przedobrz z poprawianiem ogrodu, niech ma swój styl... a nie spaugowane nasadzenia.. nie obrażam nikogo.. ale masz ogród inny, klimatyczny.. i to mi sie bardzo podoba.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Jag_58 15:56, 16 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Mala_Mi napisał(a)
Jagoda.... Matylda to też Ania Jest nas jak ... dlatego ja jestem Mała Mi

Tylko nie przedobrz z poprawianiem ogrodu, niech ma swój styl... a nie spaugowane nasadzenia.. nie obrażam nikogo.. ale masz ogród inny, klimatyczny.. i to mi sie bardzo podoba.

Dzięki Aniu za te słowa ,ja myślę ,że każdy ogród ma swój klimacik,cieszę się że mój Ci się podoba ,a co do poprawiania to sama wiesz że na O można zbzikować tu każdy ma fajny ogród i chciałoby się coś przenieś do siebie ale mój M skutecznie odwodzi mnie od pełnej rewolucji

Aniu wiem że Matylda to Ania ,ale kiedy chciałam już was zacząć numerować to Ania zaproponowała Matyldę Boże Ania- Matylda, Ania- Mała Mi Anita -Ania Ana ,Ania z ogrodu dla Agusi normalnie mały kociołek hahha ale wszystkie jesteście super ogrodniczki
Jeszcze zapomniałam o Ani z Gor Ana i pewnie jeszcze jakąś Aniusię pominęłam
____________________
Jagoda
Katkak 16:26, 16 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Jag_58 napisał(a)
Witaj Aniu,kolejna Aniusia ja was chyba ponumeruję sobie ,w moim ogrodzie ,cieszę się z Twoich odwiedzin a Twoje słowa o ręce mistrza pokażę M niech wie z kim ma do czynienia
Aniu u nas tez fatalnie ,nawet burzę zaliczyliśmy,to może widoczek na poprawę humoru oczywiście poprzedni rok

lecę z rewizytą


Witaj Fajnie, że masz wokół tyle pięknej przestrzeni, a to zdjęcie ogromnie mi się podoba. Uwielbiam takie zakątki Paprocie tworzą bajkowy klimat Wszak były przecież "Opowieści z mchu i paproci"
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies