Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek nad jeziorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek nad jeziorem

Edyta10 20:40, 07 maj 2014


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Poidełko

____________________
Ogródek nad jeziorem
hanka_andrus 09:29, 08 maj 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Obejrzałam skalniaczek, urocze grzybki w suszarce i nie tylko, i chwalę za robotę. Prace z doskoku zawsze wydają sie nie dokończone, bo chciałoby się więcej zdziałać. Gratuluję porządku i pozdrawiam majowo.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Katkak 13:09, 08 maj 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Edyta10 napisał(a)
Poidełko


Poidełko fajniutkie. Najbardziej będzie Cię cieszyć jak ptaszki zaczną do niego przylatywać Przykleiłaś je do tego kamienia żeby było stabilne? Pozdrowionka
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Edyta10 14:08, 08 maj 2014


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Kasiu, nie przykleiłam, zapomniałam z domu zabrać doniczkę glinianą, chcę ją postawić na kamieniu odwróconą do góry dnem i postawić na niej poidełko - będzie wyżej, wtedy przymocuję wszystko do kamienia...
____________________
Ogródek nad jeziorem
Anita1978 15:43, 08 maj 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Nadrobiłam
Grzybki cudne, ja też uwielbiam je zbierać , miałybyśmy wspólne hobby
Skalniak obejrzałam i wszystko inne poczytałam. A, i jak dokupujesz lawendę, to sprawdzaj odmiany, bo nie każda zimuje u nas i nie każda ładnie rośnie
Pozdrawiam
____________________
ogródek Anity
Mathildis 15:57, 08 maj 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Pytałaś u Jagody o kocimiętkę i jej wpływ na zwabianie kotów
Ja kupiłam niedawno kocimiętkę Nepeta racemosa 'Walker's Low', podobno zawiera mniej tego związku co przyciąga koty i odstrasza komary

Tutaj Danusia pisze, że Nepeta cataria ma właściwości przyciągające koty i odstraszające komary.

Na razie nie zauważyłam zwiększonej ilości kotów w moim ogrodzie a kilkanaście w okolicy grasuje.
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Edyta10 16:04, 08 maj 2014


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Mathildis napisał(a)
Pytałaś u Jagody o kocimiętkę i jej wpływ na zwabianie kotów
Ja kupiłam niedawno kocimiętkę Nepeta racemosa 'Walker's Low', podobno zawiera mniej tego związku co przyciąga koty i odstrasza komary

Tutaj Danusia pisze, że Nepeta cataria ma właściwości przyciągające koty i odstraszające komary.

Na razie nie zauważyłam zwiększonej ilości kotów w moim ogrodzie a kilkanaście w okolicy grasuje.


Dziękuję Aniu za cenne informacje! Właśnie tego mi brakowało, jak mam nazwę to mogę działać u Danusi zaraz poczytam
____________________
Ogródek nad jeziorem
Mariusz 19:12, 08 maj 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Grzyby uwielbiam spożywać, ale na tyle słabo je znam, że nie ufam sobie tylko wprawnym grzybiarzom, teraz jest się gdzie poradzić Jezioro powaliło mnie na łopatki, tym bardziej że to moja tematyka, przesmyk z bujną roślinnością jest niesamowicie unikalny, pięknie
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Bogdzia 22:30, 08 maj 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Jak widzę tyle grzbów to bym od razu do lasu leciala. suszarka świetna , bardzo pomysłowy Twój M , mnóstwo grzybów na niej sie mieści nie to co na sklepowej elektrycznej. Zapachniało mi grzybami, cudny zapach.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Edyta10 05:47, 09 maj 2014


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Anita1978 napisał(a)
Nadrobiłam
Grzybki cudne, ja też uwielbiam je zbierać , miałybyśmy wspólne hobby
Skalniak obejrzałam i wszystko inne poczytałam. A, i jak dokupujesz lawendę, to sprawdzaj odmiany, bo nie każda zimuje u nas i nie każda ładnie rośnie
Pozdrawiam


Lawendę już namierzyłam u jednej pani, nasza polska odmiana i już zimowała, ładne duże kępy; kupię przed wyjazdem na działeczkę
____________________
Ogródek nad jeziorem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies