Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek nad jeziorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek nad jeziorem

Edyta10 05:50, 09 maj 2014


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Mariusz napisał(a)
Grzyby uwielbiam spożywać, ale na tyle słabo je znam, że nie ufam sobie tylko wprawnym grzybiarzom, teraz jest się gdzie poradzić Jezioro powaliło mnie na łopatki, tym bardziej że to moja tematyka, przesmyk z bujną roślinnością jest niesamowicie unikalny, pięknie


Mariusz ja też kiedyś nie znałam grzybów, któregoś roku byliśmy z M. w dużym lesie i było dużo prawdziwków, jak przyjechaliśmy do domu, to Teściowa nas ochrzaniła że szatanów nazbieraliśmy
Teraz już szatana rozpoznam na odległość
A jeziorko faktycznie piękne, na żywo jeszcze ładniejsze
____________________
Ogródek nad jeziorem
Edyta10 05:53, 09 maj 2014


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Bogdzia napisał(a)
Jak widzę tyle grzbów to bym od razu do lasu leciala. suszarka świetna , bardzo pomysłowy Twój M , mnóstwo grzybów na niej sie mieści nie to co na sklepowej elektrycznej. Zapachniało mi grzybami, cudny zapach.


Ja nie mogę się już doczekać sezonu grzybowego, po kilka razy na dzień latam po okolicznych laskach
a suszarka naprawdę praktyczna i dużo grzybów mieści, półeczki są wyjmowane, więc mogę zamieniać, te które już podeschły na górę a te z góry na dół
____________________
Ogródek nad jeziorem
Anita1978 07:08, 09 maj 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Edyta10 napisał(a)


Lawendę już namierzyłam u jednej pani, nasza polska odmiana i już zimowała, ładne duże kępy; kupię przed wyjazdem na działeczkę

No właśnie taka najlepsza, bo Taba Holandii to nigdy nie wiadomo czy przetrwa....
Pozdrowka z rana
____________________
ogródek Anity
Kasial 19:15, 09 maj 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Witam się
Fantastyczne miejsce z jeziorem rozmarzyłam się
Fajna suszarka na grzyby. Musze pokazać mojej mężczyźnie, niech robi podobną jako, że my prawie w lesie mieszkamy grzybów Ci u nas dostatek
Pozdrawiam
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Bogdzia 07:16, 10 maj 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Edyta10 napisał(a)


Ja nie mogę się już doczekać sezonu grzybowego, po kilka razy na dzień latam po okolicznych laskach
a suszarka naprawdę praktyczna i dużo grzybów mieści, półeczki są wyjmowane, więc mogę zamieniać, te które już podeschły na górę a te z góry na dół


Zazdraszczam i miejsca grzybkowego i super suszarki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Edyta10 12:18, 12 maj 2014


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Nowe zakupy

Hosta NN


Żagwin


Hortensja Magical Candle


Oregano
____________________
Ogródek nad jeziorem
Edyta10 12:19, 12 maj 2014


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
I jeszcze
Róża Sharifa Asma


I Lawenda
____________________
Ogródek nad jeziorem
ModraSowa 12:47, 12 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Jestem. Edyto,Edyto, a czy myślałaś żeby te słupki betonowe odłożyć kamieniami, tzn.obkleić. Ja tak zrobiłam ze swoją podmurówką. Praca nie ciężka, a efekt jak dla mnie super.Ale ja naprawdę kocham kamień.
____________________
Ania Ogród to życie
Edyta10 12:55, 12 maj 2014


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
ModraSowa napisał(a)
Jestem. Edyto,Edyto, a czy myślałaś żeby te słupki betonowe odłożyć kamieniami, tzn.obkleić. Ja tak zrobiłam ze swoją podmurówką. Praca nie ciężka, a efekt jak dla mnie super.Ale ja naprawdę kocham kamień.


Właśnie mój M. ostatnio wymyślił coś takiego, więc się wstrzymuję i nie maluję
____________________
Ogródek nad jeziorem
Katkak 13:15, 12 maj 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Edyta10 napisał(a)
Nowe zakupy

Hosta NN


Żagwin


Hortensja Magical Candle


Oregano


Fajniutkie zakupy Pozdrawiam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies