Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

GosiaJoanna 21:57, 23 paź 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Hahaha jak nic schodzimy na przestępczą stronę życia, o kiełbaske się nie bój mam z dobrego źródła swojską no i do picia cos od ludzi z lasu też się znajdzie jakaś ognista woda.

Roślinki posadzone w miejscu gdzie wszystko szybko rośnie wiosną kupiłam małą hostę a na jesień zrobiłam z niej już 7 sadzonek mam nadzieję że żurawka też tak mi się ładnie rozrośnie Jeszcze raz dziękuję Elu :*
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Mala_Mi 22:46, 23 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Może lepiej nie oglądać.... Na necie dzień później lecą powtórki.. ja najczęściej też w necie oglądam. Gdzieś za miesiąc będzie.. i potem albo zaszyję się w buszu, albo odetchnę z ulgą... te moje głupie gadanie i zachrypnięty głosik.. jak skrzeczenie.. w dodatku z zaciąganiem.. Jak słyszę gdziekolwiek swój głos to dostaje zawału.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
lojalna_ 15:34, 24 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
GosiaJoanna napisał(a)


Jola ja również szukam, jak coś fajnego wypatrzysz daj cynk



Kupiłam dzis samego ptaszka moze dokupie gdzis kwadratowe gliniane naczynie bo nic ciagle mi sie nie podoba
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
GosiaJoanna 19:33, 24 paź 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
lojalna_ napisał(a)



Kupiłam dzis samego ptaszka moze dokupie gdzis kwadratowe gliniane naczynie bo nic ciagle mi sie nie podoba


Dokładnie nic nie ma ciekawego
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
gierczusia 13:04, 25 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
lojalna_ napisał(a)



Kupiłam dzis samego ptaszka moze dokupie gdzis kwadratowe gliniane naczynie bo nic ciagle mi sie nie podoba





Gosia Joanna napisała
.....Dokładnie nie ma nic ciekawego

Na szybciora w kwestii poidełek dla ptaszków ..

Jak napisałaś o tym poidełku to mi gdzieś zaczęło dzwonić ,źe przecież gdzieś widziałam mimo że sama się za tym specjalnie nie oglądam z racji "mania" oczka...aż mnie dzieś oświeciło .. Chelsea Flower Show .... Wrzucam Ci zdjęcie tego poidełka i link .. Moźe akurat co Ci w oko wpadnie i znajdziesz jakiegoś zmyśnego rzemieślnika .. Noo chyba źe Australia .. Świat przecieżest taki mały

Ściskam mocno

http://www.williewildlifesculptures.com.au






____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Ewa777 17:29, 25 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18398
Jolu, a może takie kamienne...

http://www.maxipoz.pl/Poid_a-kamienne-m42.html
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
gierczusia 20:43, 25 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mala_Mi napisał(a)
Może lepiej nie oglądać.... Na necie dzień później lecą powtórki.. ja najczęściej też w necie oglądam. Gdzieś za miesiąc będzie.. i potem albo zaszyję się w buszu, albo odetchnę z ulgą... te moje głupie gadanie i zachrypnięty głosik.. jak skrzeczenie.. w dodatku z zaciąganiem.. Jak słyszę gdziekolwiek swój głos to dostaje zawału.

Aniu .. Noo co Ty .. Teój głos jest częścią składową Ciebie , i my sobie nie wyobrażamy Ciebie ze słodkim głosikiem .. No przynajmniej ja absolutnie .. Poza tym , jakie zaciąganie ??? Śpiewna mowa z Twoich okolic to normalność ..sama jak tam bywałam to śpiewnego akcentu nieświadomie nabywałam .. My tu na Śląsku też w większości akcent mamy..

A ja już tak czekają ten Twój odcinek .. Bo wiesz...zdjęcia tło tylko zdjęcia ..a film to już zupełnie inna bajka ..

Pamietam jak było u Bogdzi ..znałam Jej ogród ze zdjęć , ale dopiero film uświadomił mi wszytskie jego zalety

Nie martw się Kobito .. Cała Polska Cie pokocha

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:43, 25 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)
Jolu, a może takie kamienne...

http://www.maxipoz.pl/Poid_a-kamienne-m42.html


Ale fajneeee

Wprawdzie ja poidełka nie szukam , ale i tak se obejrzałam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:49, 25 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
GosiaJoanna napisał(a)
Hahaha jak nic schodzimy na przestępczą stronę życia, o kiełbaske się nie bój mam z dobrego źródła swojską no i do picia cos od ludzi z lasu też się znajdzie jakaś ognista woda.

Roślinki posadzone w miejscu gdzie wszystko szybko rośnie wiosną kupiłam małą hostę a na jesień zrobiłam z niej już 7 sadzonek mam nadzieję że żurawka też tak mi się ładnie rozrośnie Jeszcze raz dziękuję Elu :*


Przestępcza strona życia .. Już mi się podoba ... A jak już mom kiełbachę i ognistą wodę to juz mi niewiele do szczęścia potrzeba

Trza było gadać ,że hostę potrzebujesz .. Host ci u mnie dostatek ..

Mam nadzieję ,źe wszytsko bedzie piknie rosło .. Nie ma za co dziękować ..

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:53, 25 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_studio napisał(a)
Ptoki zawsze ściepnom te kamyki z folii...
Trza sie tym nieprzejmować...
U mie to samo robią...A jak maraszom ta woda...?!
Pogoniłambym motyki...ale im pszaja...

To tyle z naszego ojczystego...
teraz w obcym...

U mnie zmartwienia ostatnio się zaokrąglają po matematycznemu...
Mam nadzieję, że nie zmierzają do nieskończoności...
Podziało się... od naszego ostatniego spotkania u Kapiasów.
Eluś...Pozdrawiam jesiennie...

Nooo ściepujom , ściepujom a potym to szpetnie wyglondo


Aaaa...ale sie ciężko po śląsku pisze
Trzymam kciuki ,byś z tą nieskończonością wiele kontaktu nie miała i aby raczej skończyło się na zbiorze zamkniętym

Buziole Wam zasyłamy i zdrówka źyczymy ..reszta na priv
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies