Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa zachciewajka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa zachciewajka :)

Kasial 10:58, 28 paź 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Hihihi
Gosiu dobrze, że to piszesz czuję się rozgrzeszona
Miałam podobną sytuację. Kiedyś wpadam do sklepu na pewniaka, były rozstawione cebulowe na 5 obszernych stojakach, chciałam dokupić, a tu stojaków nie ma!!! Oddech mi odcieło, rozpaczliwe rozglądanie się za cebulkami. Okazało się, że zmniejszyli i przenieśli w inne miejsce
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Katkak 17:41, 28 paź 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Mam na imię Małgorzata i jestem ogrodową zakupoholiczką Pojechałam do szkółki i na widok posprzątanego placu handlowego chciało mi się płakać. Miałam nawet zamiar z braku innych roślin choinkę już zakupić To już powinno się leczyć Opanowałam się na myśl jak zareagowali by w domu Buziaki

Gosiaczek, no i jak Ciebie nie kochać?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Mala_Mi 18:38, 28 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Z berberysem nie pomogę....
Z nałogiem też..... mijam sklepy ogrodnicze... by już niczego nie kupować... powinnam napisać jak Małgosia.. oj Cioteczka tekst walnęła dobry... leżę i kwiczę
Sosny tak mają, niestety..
A koreanka niestety ma więcej niż 10 metrów i to szybko, szerokość też nie mniejszą ... białobok wolno rośnie, ale ma piękne przyrosty
Koreanka to wielki potffffór... szybko rosnący... myślę co ze swoimi zrobić, bo mi pół ogrodu chcą zdominować po 6 latach.. już trochę je pociapałam... testowo, a w przyszłym roku sekatory w dłoń.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kasial 10:52, 29 paź 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Aniu toś mnie pocieszyła z tą koreanką w sumie to muszę zasłonić dość spory bajzel znajdujący się u sąsiada, ale 10 metrów to za dużo. Poszperam w czeluściach internetu, może jednak coś znajdę.

Zobaczymy co mi z berberysów wyrośnie, najwyżej przesadzę.
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
aga_szsz 21:44, 29 paź 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Przybiegłam się przywitać
Jutro poczytam, co w trawie piszczy
Pozdrawiam
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
Kasial 18:54, 30 paź 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Witaj póki co to mało w trawie piszczy, ale coś tam się wykluwa
Zapraszam
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 19:02, 30 paź 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Dzisiaj znowu robiłam rabatę po ciemku. Znaczy nadaję jej kształt. Ja to zawsze od doopy strony. Zimno, ciemno a ja rabaty robię. No ale co poradzę jak mnie natchnęło na wiosnę będę obsadzała pewnie się koncepcja 10 razy jeszcze zmieni. Poza tym lilię muszę tam posadzić. Niektóre podobno na przełomie września i października się sadzi, ale na moich napisane, że do grudnia można. Więc jadę z koksem. Może się uda przed śniegiem
P.S. nienawidzę pisać z telefonu.
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kondzio 19:33, 30 paź 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Kasial napisał(a)
Dzisiaj znowu robiłam rabatę po ciemku. Znaczy nadaję jej kształt. Ja to zawsze od doopy strony. Zimno, ciemno a ja rabaty robię. No ale co poradzę jak mnie natchnęło na wiosnę będę obsadzała pewnie się koncepcja 10 razy jeszcze zmieni. Poza tym lilię muszę tam posadzić. Niektóre podobno na przełomie września i października się sadzi, ale na moich napisane, że do grudnia można. Więc jadę z koksem. Może się uda przed śniegiem
P.S. nienawidzę pisać z telefonu.
hi hi hi trzymam kciuki żeby sie udało a ja też nie lubie pisać z telefonu bo nie poprawia błędów hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:37, 30 paź 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
a i ten kompostownik nie za mały
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kasial 19:53, 30 paź 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Mnie się robią literówki masakryczne. Poprawiam dłużej niż piszę moje wywody

Kompostownik małyyyyy ale póki co taki musi być. I tak mam z nim problem i muszę przestawić. Niby duża, a za mała działka kompostownik może kiedyś będzie większy
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies