Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa zachciewajka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa zachciewajka :)

Kasial 14:37, 19 sty 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
BASIA8 napisał(a)
Hej Kasiek fajnie że jesteś często myślę o Tobie Ja też mało jestem na ogrodowisku - u Nas nie stan hibernacji, ale choroba Mikołajka - mamy złą passę od 20 grudnia może uda się lada dzień wyjść na prostą.
Pozdrawiam.


Witaj Basieńko
Trzymam kciuki za wyjście na prostą i dobra passę. Czasami tak bywa, ale pamiętaj, ze zawsze po burzy wychodzi słonce i tego Tobie i wszystkim życzę :*
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 14:47, 19 sty 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Katkak napisał(a)

A co się stało z piernikami?


Hiehiehie pierniki dawno pochłonięte. Na choince było kilka (bo mała choina), reszta poszły do natychmiastowego spożycia i na prezenty.
Robiłam w tym roku megacienkie, musiałam dorabiać podwójną porcję, bo szły na potęgę
Aż się pośliniłam jak sobie o nich przypomniałam
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
czeresniowap... 15:17, 19 sty 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
hej Kasienko dawno mnie u Ciebie nie było , tak szczerze to w ogole na ogrodowisku mnie nie bylo juz pare miesiecy , ale to dlatego ze plany w zycie wcielalam i czasu na nic nie miałam. Ale widze ze i ty działasz Ja tez wiosny nie moge sie doczekac i tak jak ty tez na palety czekam, ktore znajomy ma mi przywiezc , i wiosną jak sie uda to biore sie ostro za robienie z nich mebli na taras Bardzo ciepło cie pozdrawiam i zapraszam do mnie zerknij na moje dokonania ,choc jeszcze duze pracy przede mna
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
malgorzata_s... 15:29, 19 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Przyjmie się na pewno Jak pierniki zniknęły to i rozbierania niewiele zostało Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kasial 15:40, 19 sty 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Małgosiu no mam nadzieję, że się przyjmie tylko to oczekiwanie na podrośnięcie jest frustrujące. Chciałabym, żeby już miała ze dwa metry
A tu tymczasem podrosłam ale ja, w pasie, przez świąteczne wypieki

Aniu byłam już u Ciebie i ślad zostawiłam. Widziałam dużo wykonanej pracy. Przede mną jeszcze tysiące godzin pracy i litry wylanego potu żeby choć w małym ułamku była tak pięknie jak u Ciebie. Jak pomyślę o wyrywaniu darni na wiosnę to już mnie trzepie, ale co tam. Dam radę!!!
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Katkak 15:58, 19 sty 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasial napisał(a)
Małgosiu no mam nadzieję, że się przyjmie tylko to oczekiwanie na podrośnięcie jest frustrujące. Chciałabym, żeby już miała ze dwa metry
A tu tymczasem podrosłam ale ja, w pasie, przez świąteczne wypieki

Aniu byłam już u Ciebie i ślad zostawiłam. Widziałam dużo wykonanej pracy. Przede mną jeszcze tysiące godzin pracy i litry wylanego potu żeby choć w małym ułamku była tak pięknie jak u Ciebie. Jak pomyślę o wyrywaniu darni na wiosnę to już mnie trzepie, ale co tam. Dam radę!!!

Kasiulka rośliny szybko urosną. Zerknij do Kasi z Ogrodu pełnego złudzeń... Zobacz jaki las przez 10 lat jej wyrósł. 10 lat niby nie mało, ale jak zobaczysz jakie tycieńkie drzewka sadziła, a jakie są teraz, to te 10 lat wcale nie wydaje się dużo
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
czeresniowap... 16:06, 19 sty 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
Pewnie ze dasz rade !! jeszcze zima! sily trzeba zbierac i inspiracji szukac a wiosna fruuuuuuuuu do ogrodu bedzie dobrze sily przyjda jak tylko slonko wyjdzie i pierwsze krokusy sie pojawia A wiesz co ? tak sobie pomyslalam ze zeby sobie pracy z tym wyrywaniem darni zaoszczedzic to wez czarna folie i nakryj trawe w tym miejscu gdzie chcesz aby znikla, przycisnij cegłowka czy szpilkami i na wiosne tylko widlami przekopiesz hmm..? a nie bedziesz tracic tej najbardziej zyznej ziemi. Jak myslisz ?
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
Malgosik 18:21, 19 sty 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
pozdrawiam
u mnie też były pierniczki, zdjęcia mam, ale gdzieś są, ciężko sięgnąć
____________________
Ogród na glinie
Kasial 09:21, 20 sty 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Katkak napisał(a)

Kasiulka rośliny szybko urosną. Zerknij do Kasi z Ogrodu pełnego złudzeń... Zobacz jaki las przez 10 lat jej wyrósł. 10 lat niby nie mało, ale jak zobaczysz jakie tycieńkie drzewka sadziła, a jakie są teraz, to te 10 lat wcale nie wydaje się dużo


Kasiu zerkam od czasu do czasu do Kasi z Ogrodu pełnego złudzeń i podziwiam wiem, że 10 lat i będzie mooooże las, ale ja jak wiesz jestem niecierpliwa. Może powinnam sobie znaleźć inne zajęcie
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 09:22, 20 sty 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Malgosik napisał(a)
pozdrawiam
u mnie też były pierniczki, zdjęcia mam, ale gdzieś są, ciężko sięgnąć


Małgosiu jestem piernikożercą. Uwielbiam. Chyba nastawie znowu zaczyn na piernik staropolski mrrrr...
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies