Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój kawałek planety

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój kawałek planety

lojalna_ 09:42, 24 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kasiu moj humor sie zaraz psuje jak tylko temt ziemia słysze i nawet mi sie juz myslec nie chce ....ile bym juz miała zrobione gdyby nie ten mały brakujacy element hihi


Trzymam kciuki coby u Ciebie wreszcie sie udało temat zamknąc
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
jazzy 23:45, 24 lis 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Katiuszka, napisalabys czasem choć parę zdań nie muszą być o tematyce ogrodowej przeca mogą być nawet o erotycznej , ale pisz, bo my lubimy się tarzac ze śmiechu
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
bdan 08:48, 25 lis 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Kasiu wszystko w porządku u Ciebie?

Pozdrawiam
katiaxx 21:20, 25 lis 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623


dziękuję, wszystko ok, zrobiłam foty ziemi, wrzucę na dniach bo przecież tyle roboty z przerzucaniem zdjęć ... a zapewne o niczym tak nie marzycie jak o rzuceniu okiem na hałdę ziemi tudzież 4 hałdy a nawet trzy bo jedna została rociągnięta, nie mogę Wam tej przyjemności odebrać ale jeszcze trochę Was potrzymam w niepwności, niech wam adrenalina trochę pójdzie wgórę z tej wielkiej ekscytacji

tak, wiem jestem głupia,
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 21:24, 25 lis 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
coś mi wielocytat wyżej nie wyszedł

co do erotycznych tematów to jak tę ziemię w ilości 20 ton z całym swym oddaniem przerzucałam swymi aksamitnymi ręcyma chcąc wesprzeć mą drugą połowę , to ten mi wyznał że w sumie wolałby żebym myła nimfomanką

ale przecież nie można mieć w życiu wszystkiego co nie ?

ps. uwielbiam Pepę

____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
siakowa 21:29, 25 lis 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
katiaxx napisał(a)


ps. uwielbiam Pepę



HEllo, Może ja głupia ale o tą świnkę chodzi?
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
katiaxx 21:33, 25 lis 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
siakowa napisał(a)


HEllo, Może ja głupia ale o tą świnkę chodzi?


nooo, jak mój starszy syn był mały to ją widziałam ale raczej nie oglądałam a jest taka urocza , lubię jak w najmniej oczekiwanym momencie rzuca się na ziemię trzęsąc się ze śmiechu wierzga odnóżami całkiem ludzkimi
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
anka_ 21:37, 25 lis 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kasiu nie zazdroszczę przerzucania tylu ton ziemi aksamitnymi ręcyma, tym bardziej że u mnie też czeka piękna hałda do rozplantowania (tyle tylko, że mój M. rączek do tego nie chce przyłożyć, mam se ciągniczek wynająć)
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
katiaxx 21:37, 25 lis 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
w dodatku angielska peppa mówi takim głosem , tak słodko dziecięcym, trochę zachrypniętym, i to mnie całkiem ogłupia, odchodzę od komputera w stanie słabego kontaktu z otoczeniem za to z głupawo szczęśliwym uśmiechem na twarzy i nieprzytomnym wzrokiem
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
siakowa 22:11, 25 lis 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
katiaxx napisał(a)
w dodatku angielska peppa mówi takim głosem , tak słodko dziecięcym, trochę zachrypniętym, i to mnie całkiem ogłupia, odchodzę od komputera w stanie słabego kontaktu z otoczeniem za to z głupawo szczęśliwym uśmiechem na twarzy i nieprzytomnym wzrokiem


____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies