Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

MAD 16:31, 28 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
kasia_w napisał(a)

Tak, bo ja jeszcze chyba swoich NOWYCH cisów nie wrzuciłam, Muszę uzupełnić materiał zdjęciowy

Oj, musisz zdecydowanie!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 16:33, 28 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Kasya napisał(a)


to dopiero gwiazda...
pokaż całą

Na razie jest cała w pąkach. To kwiat z zeszłego sezonu. Ale na pewno będę się nią chwaliła.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 16:34, 28 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Malgosik napisał(a)
czyli jak cisy maja białe gałązki to znaczy ze przędziorki?
u mnie tuje maj a takie pojedyńcze gałązki

Nie, jak są pajeczynki z mini pajączkami to znaczy, że są przedziorki.

A te gałązki to nie wiem co...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
olga_ 16:36, 28 kwi 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 432
MAD napisał(a)
Łanów tulipanów u mnie brak. Na razie eksperymentuję. Oswajam "bestię". Przekonuję samą siebie do nich. Bo do tej pory byłam fanką jedynie wazonowych tulipanów...


Piękny
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4036-to-tylko-poczatek-drogi-do-marzen?page=2
MAD 16:37, 28 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
kachat napisał(a)
Jak tam nowa rabata? Tworzy się? Jakieś postępy..?

Postępów brak bo i brak możliwości działania. W piątek dalsza część wydzierania chwastowiska na rzecz nowej rabaty.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Gardenarium 16:48, 28 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Projekt koncepcyjny tym różni się od techniczno-wykonawczego, że to koncepcja, zarys ogólny umiejscowienia nasadzeń. Kolorów..itd. Moje projekty koncepcyjne jednak są dość szczegółowe, że techniczny nie jest potrzebny jak ktoś ma pojęcie o zakładaniu ogrodu. Tobie dobrze idzie Odległości czy nawet poszerzenie nieznaczne rabaty dostosować trzeba do warunków, czasem odmiany, która miała być niska np. a potem jest wyższa. Można także przesuwać plamy gdy np. widzę że inaczej jest lepiej..to taka moja wartość dodana... czasem dosadzam nowe rośliny, których nie ma np. w projekcie. Gdy robię ogrody wszystko to dostosowuję i sadzę myśląc oczywiście. Dlatego nie trzymaj się sztywno tego co narysowane

Cisy były tak wypasione że zajęły sporo na rabacie, w większości sadzę dużo węższe, nawet o połowę, dosuwam do płotu na maksa, dlatego rady oby odsuwać hortensje są jak najbardziej na miejscu. Gdybym to sadziła też bym odsunęła.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MAD 19:00, 28 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
mstrzes napisał(a)
Łomatko!! jakie piękne kolory. Połaczenie idealne. Cóż to za cudak śliczny?

Ten to Shirley. Ale jakoś tak on mi nie bardzo leży...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
jazzy 19:14, 28 kwi 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Moje niektóre cisy juz dawno zaczęły mieć białe igły, a teraz są prawie całe suche Mam nadzieje że to tylko tzw. szok i wyjdą z tego
Tulipy cudne masz
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
MAD 20:14, 28 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Wczoraj byłam tak zajęta ryciem w ziemi, że nie poświęciłam ani chwili na spacer po włościach... Dzisiaj po powrocie z pracy dopiero dostrzegłam jak przez ostatnie 2 dni wszystko ruszyło...

Czosnki


Jabłoń ozdobna wyhodowana przeze mnie ze zszabrowanej, ułamanej gałązki...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 20:26, 28 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Klony ruszyły pokazały liście...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies