Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

MAD 18:44, 23 maj 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Gardenarium napisał(a)

A Szefowa zaraziła twórczą kombinatoryką ogrodową, a teraz się śmieje. Mam nadzieje, że nie masz mi za złe Danusiu, że jednak postanowiłam sama się na to porwać. Potem pewnie będę skamlała o pomoc.

Witaj u mnie Danusiu, chociaż Ty jako jedyna byłaś już u mnie w realu.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 18:46, 23 maj 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Witam nowoodwiedzających!

hanka_andrus napisał(a)
Przesadzanie RH możliwe, ale sposobem. Spytaj Bogdzi z Rododendronowego. Ona przesadzała już takie duże...przy pomocy autka.

Autka?! Aż tak wielkich okazów nie mam. Ale podpytam chyba z ciekawości. Na razie muszę je trochę reanimować...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 20:42, 23 maj 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
I kilka kadrów z dzisiaj dla tych co lubią pismo obrazkowe.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 20:44, 23 maj 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Tym razem trochę koloru:

I moja ulubiona azalka.


Ten Rh taki biedny, zaniedbany a kwiat będzie. Jedzen. Już nawet nie pamietam jak kwitnie.... Reanimuję go magiczna siłą.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
bozka 22:22, 23 maj 2014


Dołączył: 27 paź 2012
Posty: 154
Witam
Zaznaczam wątek bo już widzę że to będzie piękny ogród Domek macie super.
A co do swojej szkółki to wsadzaj wszystko ja zaczęłam w tamtym roku robić sadzonki i prawie wszystko mi się przyjęło Będzie jak znalazł.
____________________
Bożena
MAD 09:56, 27 maj 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
bozka napisał(a)
Witam
Zaznaczam wątek bo już widzę że to będzie piękny ogród Domek macie super.
A co do swojej szkółki to wsadzaj wszystko ja zaczęłam w tamtym roku robić sadzonki i prawie wszystko mi się przyjęło Będzie jak znalazł.


Dzięki za wizytę.

W weekend narobiliśmy się jak dziki. Oczyściliśmy teren pod przyszły plac zabaw, mąż skosił trawę, ja mieszałam ją z scuchymi liśmi powygrabianymi z różnych zakątków ogrodu i wrzucałam do kompostowników. Dwa wielkie kompostowniki zapełnione po zęby. Dzisiaj mieli przyjść Panowie przestawiać i prostowć mur ale nie wiem czy wczorajsza ulewa nie pokrzyżuje tych planów... Moje suche jeziorko znów wypełniło się wodą po brzegi.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Gosia_S 20:33, 29 maj 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Witaj, świetne miejsce, bardzo ładny dom Z przyjemnością będę zaglądać tu i śledzić zmiany "nad rozlewiskiem"
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
MamaMagda 21:13, 29 maj 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
super zdjecia robisz! normalnie na tapete do kompie chcialabym ustawic
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
monteverde 21:21, 29 maj 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
MAD napisał(a)
Zacznę od wąskiego kadru. On najbardziej cieszy moje oko.

Bardzo ładnie zaczęłaś wątek.... widać, że roślinki masz piękne klony, oczar, lilak, azalia, złotokap będę odwiedzała bo coś czuję, że to będzie ładniutki ogród, pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
MAD 11:17, 16 cze 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Dziewczyny dzięki za odwiedziny!

W sobotę powróciliśmy z urlopu i zabieramy się powoli za ogród. Mąż zaczął od koszenia, ja odwiedziłam centrum CO w poszukiwaniu roślin do skrzynek "balkonowych". Owszem przytargałam surfinie do skrzynek ALE nie mogłam przejść obojętnie koło lawendy Hidcote (15 szt.), cisowego stożka i hortensji Limelight (6 szt.). Mąż padł jak zobaczył samochód wyładowany ziemią ogrodniczą i zieleniną. Wczoraj zaczęłam wydzieranie trawy z boku tarasu - na lawendę ale tak się teraz zaczynam zastanawiać czy oby na pewno tam ją posadzić. Czy nie lepiej przed oknem wykuszowym od jadalni... Obie wystawy południowe ze słońcem cały dzień.

Hortensja Vanille Fraise zrobiła mi piękny powrotny prezent i ślicznie zakwitała. Krzak ma wysokość ok. 30 cm - czy one są takie niskie? Czy to dlatego, że to dopiero pierwszy sezon i z każdyn rokiem się je wyprowadza wyżej?

Z pismem obrazkowym może uda mi się zawitać wieczorem.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies