Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Anety

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Anety

bleebla 22:06, 12 wrz 2016


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Z wrażenia zapomniałam napisać, że zestawienie jeżówek z rubrum jest cudowne.
Gdybym miała gdzieś jeszcze miejsce to bym skopiowała
____________________
Aga - Mała eLeczka
olga80 06:37, 13 wrz 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
anetta napisał(a)


Powiem jedno- PIĘKNIE
____________________
Teresa Moje małe królestwo
kasia_c 08:58, 13 wrz 2016

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Przepięknie. Na wizytówce masz zadaszenie na tarasie z maty słomianej. Chciałam zapytać czy kupiłaś zwykłą matę i położyłaś na deskach dla zacienienia, czy to jakaś specjalna konstrukcja?
Szukam czegoś do siebie do zadaszenia tarasu, a konstrukcje typu tarasola to strasznie drogie.

Czy Twoje zadaszenie przeszło kiedyś deszcz?
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
ewaglen 08:59, 13 wrz 2016


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Bardzo, bardzo przyjemnie
____________________
Mój ogród - co dalej?
anetta 11:17, 13 wrz 2016


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
kasia_c napisał(a)
Przepięknie. Na wizytówce masz zadaszenie na tarasie z maty słomianej. Chciałam zapytać czy kupiłaś zwykłą matę i położyłaś na deskach dla zacienienia, czy to jakaś specjalna konstrukcja?
Szukam czegoś do siebie do zadaszenia tarasu, a konstrukcje typu tarasola to strasznie drogie.

Czy Twoje zadaszenie przeszło kiedyś deszcz?


Konstrukcja jest stalowa a mata z listewek bambusowych ale nad tym jest jeszcze przezroczysta płyta komorowa która zabezpiecza przed deszczem, nie widac ja na zdj bo jeszcze tam nie była przykręcona.
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
kasia_c 11:31, 13 wrz 2016

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
A tą matę pletliście sami czy to gotowe jakieś tylko przycięte odpowiednio? A na zimę to demontujecie, czy zostaje?
My zastanawialiśmy się, żeby na lato takie gotowe maty bambusowe rozkładać, ale nie wiemy jakby się to sprawdzio.
Przecudny ogród, muszę znaleźć chwilę, żeby przeczytać cały wątek.
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
anetta 11:42, 13 wrz 2016


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
kasia_c napisał(a)
A tą matę pletliście sami czy to gotowe jakieś tylko przycięte odpowiednio? A na zimę to demontujecie, czy zostaje?
My zastanawialiśmy się, żeby na lato takie gotowe maty bambusowe rozkładać, ale nie wiemy jakby się to sprawdzio.
Przecudny ogród, muszę znaleźć chwilę, żeby przeczytać cały wątek.


gotowe kupione na wymiar 2 szt po 1,8 m szerokie a długie na 5 mb. na zime zostaje.
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
23:26, 27 wrz 2016
Witam się, piękny ogród tylko pozazdrościć
Zapytam o twoje hortensję, widzę że masz je w kamieniu, jak sobie radzą, wyglądają pięknie, jak je dokarmiasz?
anetta 10:10, 28 wrz 2016


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
daja radę nawóz do hortensji i biohumus
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
Marga 22:42, 29 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Anetko, ależ masz pięknie! Wszystko takie dopracowane, każda roślinka ma swoje miejsce Taras bardzo mi się też podoba. Pozdrawiam
____________________
Ogród dla moich synków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies