Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Ewkakonewka 17:43, 27 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Iwonko macham, u mnie też biało mocno
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Bogdzia 21:08, 27 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękna zima u Ciebie i fajne zdjecia zrobiłas. U Agaty też widziałam , równie piękna ale sopelków nie było.Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
21:59, 27 gru 2014
Ojej, jaka zima! Prawdziwe czapy ze śniegu. U mnie mróz, szron, ale bez śniegu. Na poniedziałek zapowiadają, ale słaby. Jako kierowcy pasuje mi tak, jak jest teraz.
Iwk4 18:02, 28 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Donia72 napisał(a)
Iwonko, u Ciebie jak w bajce u nas śniegu brak

Doniu, nadal jest bajkowo. Dziś już więcej sopelków się zrobiło. Tak pięknie w słoneczku się mieniły, na fotkach trochę mniej
____________________
Ogródek Iwony II
zaczarowanaa 18:05, 28 gru 2014


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
ależ cudnie to wygląda
____________________
agnieszka -norweski ogrodek
Iwk4 18:16, 28 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
lojalna_ napisał(a)
Pieknie u Ciebie swieta bez pradu niezapomniane zapewne swiece łacza pozdrawiam i zazdroszcze takich pieknych widoków

Jolu, e-Ma rodzina na miejscu mieszka, więc te święta spędziliśmy w większym gronie. Codziennie u kogoś innego się spotykaliśmy. Szkoda tylko, że moje rodzeństwo po świecie się rozjechało, nam tylko rozmowy telefoniczne zostały, a jak prądu nie było, to nawet tego zabrakło.

tusiawka napisał(a)
Faktycznie nasypało sporo, ślicznie.

Śnieg nadal leży. Słoneczko świeci, więc prócz wzdychania do pięknych widoków trzeba patrzeć pod nogi, bo robi się ślizgo

Ewa777 napisał(a)
Z tym śniegiem bajecznie jest

Ewo, dla Ciebie dzisiejsze widoczki z ogrodu:


____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 18:26, 28 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewkakonewka napisał(a)
Iwonko macham, u mnie też biało mocno


Ewuniu, byłam i widziałam. Też masz bielutko.
E-Muś dziś z dumą stwierdził, że to dla wybranych taki prezent na święta, hi, hi. 12 km od nas już śniegu nie ma

Bogdzia napisał(a)
Piękna zima u Ciebie i fajne zdjecia zrobiłas. U Agaty też widziałam , równie piękna ale sopelków nie było.Pozdrawiam.

Bogdziu, sopelki się zrobiły, bo słoneczko świeci pięknie

lew_ogrodowy napisał(a)
Ojej, jaka zima! Prawdziwe czapy ze śniegu. U mnie mróz, szron, ale bez śniegu. Na poniedziałek zapowiadają, ale słaby. Jako kierowcy pasuje mi tak, jak jest teraz.

Moni, faktycznie robi się ślizgo, drogi jednak są odśnieżone i posypane. Drogowcy się wywiązali ze swoich powinności

zaczarowanaa napisał(a)
ależ cudnie to wygląda

Agnieszko, dziś jak wracałam do domu, słoneczko sprawiło, że śnieg się cudownie mienił.
Chciałam to uchwycić w obiektywie. Weszłam do domu po dwie rzeczy: miotełkę, by otrzepać iglaki ze śniegu i oczywiście po aparat, by utrwalić mieniące się sopelki




____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 18:33, 28 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
____________________
Ogródek Iwony II
eda 18:40, 28 gru 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Pięknie.... uściskuję gorąco
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Iwk4 18:42, 28 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Od kilku dni działa u mnie stołówka dla ptaszków. Nie mają jeszcze zaufania do nowego karmnika. Podlatywały na chwilkę, zabierały ziarenka i uciekały na bezpieczną odległość na drzewo:
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies