Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Iwk4 20:40, 04 wrz 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
bacowa napisał(a)


Piękna ta
Gertrude Jekyll

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 20:48, 04 wrz 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Anusia napisał(a)

Podobają mi się brązowe trawki. Iwonko czy już je dzieliłaś? Bo ja mam jedną i w niedalekiej przyszłości chciałam bym ją podzielić.

Aniu, dziś chciałam wykopać, ale się mocno rozrosły korzonki i najpierw muszę wyzbierać kamyczki spod jej nóżek. Zaczęło padać i z pracy w ogrodzie nici. Ale niech pada. Woda roślinkom potrzebna. Praca poczeka. Trawki chyba lepiej dzielić na wiosnę. Wszędzie tak czytam. Nigdy nie wiadomo, czy zdążą się ukorzenić przed mrozami.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:48, 04 wrz 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dorota123 napisał(a)
Iwonko jestem chętna na nasionka, z tym, że u mnie nie ma już nasionek. Jak obłamywałam ostróżki wysypywałam nasionka na rabatki, przy dobrych warunkach same wschodzą i wtedy wydaję gotowe sadzonki. W tym roku były wyjątkowo niesprzyjające warunki i sadzonek młodych brak. Myślę, że w przyszłym roku będą.

Dorotko, ja chyba jeszcze mam na ostróżkach, to zbiorę dla ciebie nasionka
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:49, 04 wrz 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
margaretka3 napisał(a)


Przegorzana Jak nasionka dojrzeją, rozsyp, może będziesz mieć go więcej, jeśli Ci się podoba.

Nie wiem kiedy to się robi, ale będę go obserwować. Może uda się zebrać
____________________
Ogródek Iwony II
szemusia 22:27, 04 wrz 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
U Ciebie Iwonko na pewno też 4 września?! Może jakiś inny kalendarz stosujecie?!

Sadzisz, dzielisz, rabatki planujesz, zakupy czynisz... Niezwykle zorganizowana kobietka z Ciebie Ja po rabatkach spacerkiem tylko przejdę i tyle przyjemności
Właśnie analizę egzaminu robię, staniny, centyle i łatwość zadań po nocach już mi się śnią
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Iwk4 22:42, 04 wrz 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Beatko, wczoraj w ogrodzie nic nie robiłam, dziś padało i mam doła, więc też nic, choć chciałam tego doła zakopać.
Ubrałam się do ogrodu, a tam pada, przesadziłam więc tylko kwiatki do nowej ziemi, co do mojej nowej klasy chcę zabrać. Takie doniczkowe. Sala mała i smutna, kupiłam kolorowe osłonki i kilka kwiatków chcę, żeby salę rozweselić
A potem poszłam smażyć stertę naleśników, aby na koniec się dowiedzieć, że dzieci sobie za zaskórniaki pizzę zamówiły

My analizę zrobiliśmy w czerwcu. Teraz na co taka analiza, jak ma się nowy zespół uczniów z innymi predyspozycjami? Uważam, ze to bez sensu. Nie robimy tej analizy. I tak od września w szóstej i trzeciej gimnazjum trzeba zakasać rękawy i ćwiczyć zadania podobnych typów, aby się dzieci oswoiły z tą formą.
Za to siedzę z laptopem na kolanach i telefonem w ręku i pomagam pozakładać e-dzienniki. Jestem administratorem e-dziennika. Swoje zrobiłam 1-go września. Teraz czas na wychowawców Konsultacje telefoniczne są mocno skuteczne. Dziś już spokojniej było Chyba ogarnęliśmy wsio

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 22:52, 04 wrz 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Kilka fotek, które przypominają, że zbliża się jesień:




____________________
Ogródek Iwony II
L00zak 22:55, 04 wrz 2015


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
Iwk4 napisał(a)
Kilka fotek, które przypominają, że zbliża się jesień:






Cudnie to wygląda, gratuluję
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
Iwk4 23:01, 04 wrz 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Moje wrzosy - rabatka niedokończona, może w przyszłym roku coś domaluję na niej




____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:02, 04 wrz 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022



____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies