Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

Toja 12:37, 03 lip 2014


Dołączył: 17 mar 2014
Posty: 214
Witam ,piekny ogród będę obserwować wątek i zaglądać do ciebie.
Oczko wodne jest super zawsze o takim marzyłam sle nie udaje mi się zrealizować mojego marzenia z przyczyn technicznych.
____________________
Paulina Zakamarek
ryska 14:40, 03 lip 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11597
ModraSowa napisał(a)
No to pokazuj,opowiadaj...


Postaram się wstawić zdjęcia tego co się nadaje do oglądania przez innych. Mam taki mały problem z poruszaniem się (od 4 lat) i moje tempo jest raczej ślimacze. Nie żebym narzekała ale mam skłonności do perfekcji. ( Jak się tego pozbyć? ) Całe szczęście niedługo operacja i moje życie wskoczy na inne tory. Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 14:44, 03 lip 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11597
weronika77 napisał(a)
Widok na Bełchatów z Twojego "punktu " zaliczyłam, a to kominy kopciuchy. Ja na szczęście ich nie widzę.
Agawa nie taka bezobsługowa, ktoś ją na zimę wnosi w cieplejsze miejsce.
Pozdrawiam, Renatko!

Weroniko pozdrawiam i dziękuję za wizytę.
Całe szczęście mąż silny i pomocny, cierpliwie wnosi i 4 agawy i 2 drzewa z bieluniami i 2 cięzkie donice z dipladenią.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 14:59, 03 lip 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11597
Toja napisał(a)
Witam ,piekny ogród będę obserwować wątek i zaglądać do ciebie.
Oczko wodne jest super zawsze o takim marzyłam sle nie udaje mi się zrealizować mojego marzenia z przyczyn technicznych.

Dziękuję za wizytę.
Oczko jest centralnym punktem naszego małego ogródka.
W zasadzie nie mamy trawnika ani altanki gdzie możnaby w spokoju relaksować się ale życie grilowe i odpoczynkowe skupione jest właśnie przy oczku.
To tu przy szumie wody i traw można siedzieć nawet na starym taborecie. Każdego dnia patrzymy z okna co u naszych rybek i czy roślinki nam się aby nie powywracały.
Woda w tym roku szrekowa ale i tak to oaza spokoju.
Pozdrawiam i zapraszam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ModraSowa 19:57, 03 lip 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
ryska napisał(a)


Postaram się wstawić zdjęcia tego co się nadaje do oglądania przez innych. Mam taki mały problem z poruszaniem się (od 4 lat) i moje tempo jest raczej ślimacze. Nie żebym narzekała ale mam skłonności do perfekcji. ( Jak się tego pozbyć? ) Całe szczęście niedługo operacja i moje życie wskoczy na inne tory. Pozdrawiam

Mi sie nie spieszy, ja poczekam... Wyczytałam wcześniej miedzy wierszami o tym Twoim problemie. Szczerze,życzę Ci,żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli.
Renatko, czy Ty chciałabyś mieć agawę, bo tak z rozmowy z Weroniką wnioskuję, czy myslę dobrze?
____________________
Ania Ogród to życie
ryska 20:05, 03 lip 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11597
ModraSowa napisał(a)

Mi sie nie spieszy, ja poczekam... Wyczytałam wcześniej miedzy wierszami o tym Twoim problemie. Szczerze,życzę Ci,żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli.
Renatko, czy Ty chciałabyś mieć agawę, bo tak z rozmowy z Weroniką wnioskuję, czy myslę dobrze?


Nie chcę agawy, mam 4 dorodne sztuki. Dziękuję bardzo
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ModraSowa 20:15, 03 lip 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
ryska napisał(a)


Nie chcę agawy, mam 4 dorodne sztuki. Dziękuję bardzo

A to pomyłka, tak się właśnie zastanawiałam czy chcesz ,czy masz dość
____________________
Ania Ogród to życie
ryska 20:22, 03 lip 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11597
Raczej w sam raz a nadwyżki rozdaję. Napisałam, że są bezobsługowe ale Weronika dobrze zwróciła mi uwagę, że ktoś je jednak musi wnieść jesienią a wiosną wytaszczyć z domu.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:28, 03 lip 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11597
Wzdłuż wjazdu na parapetach piwnicznych niezawodny duet begonia bulwiasta własna od 10 lat plus kocanka rokrocznie kupowana



____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ModraSowa 20:30, 03 lip 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
umknął mi ten jeden wpis, sama nie wiem jak. Teraz wróciłam i widzę ,ze zamieszało mi się.
Ja nie mam miejsca na przechowywanie takich roślin, z tego względu, obdarowałabym kogos agawą
Gdzie miałaś Dziadków o których pisałaś u mnie?
____________________
Ania Ogród to życie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies