Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa symfonia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa symfonia

Sabina76 22:34, 30 sie 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
W domu...miłe gesty od gości


i w ogrodzie... Dzisiejsza fota


____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Ewa777 23:05, 30 sie 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18409
Sabinko, witam się u Ciebie. Gratuluję przeprowadzki do swojego domu. Dużo z tym bałaganu, ale wszystko na pewno cieszy. Ogródek rozpoczyna swoje życie, ale wierzę, że dużo będzie się u Ciebie działo.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
waldek727 23:56, 30 sie 2014


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Sabina76 napisała:
Zrobiłam także rozeznanie jeśli chodzi o mączkę bazaltową. Pan, z którym rozmawiałam proponował tylko 10 kg na 100 m2. ??

Sabinko.
Każda ilość jest dobra. Ja podałem Ci normy z ogrodów angielskich w których po raz pierwszy przy zagospodarowaniu terenu tamtejszy ogrodnik wprowadza do gleby substancję organiczną i minerały. Mączka bazaltowa nie przemieszcza się w glebie, dlatego późniejsze jej uzupełnianie jest bardzo utrudnione.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
bartek_luberda 00:39, 31 sie 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Witam My już pięć lat mieszkamy na swoim właśnie jesteśmy w trakcie malowania itd a parapetówki bardzo miło wspominam Pozdrawiam serdecznie Piękne żurawki
____________________
Ogródeczek
ModraSowa 17:27, 31 sie 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Witaj Sabino.Widzę,że już po przeprowadzce. Gratuluję i życzę żeby dobrze się Wam żyło w nowym domu. Pozdrawiam.
____________________
Ania Ogród to życie
Sabina76 22:00, 09 wrz 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Ewa777 napisał(a)
Sabinko, witam się u Ciebie. Gratuluję przeprowadzki do swojego domu. Dużo z tym bałaganu, ale wszystko na pewno cieszy. Ogródek rozpoczyna swoje życie, ale wierzę, że dużo będzie się u Ciebie działo.


Oj tak. Dużo bałaganu, worków i kartonów nie rozpakowanych, co jakiś czas jakieś skarby znajduję ale cieszy

bartek_luberda napisał(a)
Witam My już pięć lat mieszkamy na swoim właśnie jesteśmy w trakcie malowania itd a parapetówki bardzo miło wspominam Pozdrawiam serdecznie Piękne żurawki


Parapetówka chyba przed nami, chociaż może bardziej uroczysty obiad jakiś

ModraSowa napisał(a)
Witaj Sabino.Widzę,że już po przeprowadzce. Gratuluję i życzę żeby dobrze się Wam żyło w nowym domu. Pozdrawiam.


Jeszcze tego nie ogarniam


Dziękuję Wam Kochani. A tak wogóle to witam i pozdrawiam
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Sabina76 22:03, 09 wrz 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
waldek727 napisał(a)
Sabina76 napisała:

Sabinko.
Każda ilość jest dobra. Ja podałem Ci normy z ogrodów angielskich w których po raz pierwszy przy zagospodarowaniu terenu tamtejszy ogrodnik wprowadza do gleby substancję organiczną i minerały. Mączka bazaltowa nie przemieszcza się w glebie, dlatego późniejsze jej uzupełnianie jest bardzo utrudnione.


Witaj Waldku! Dziękuję za porady. Zaglądaj częściej i pisz, podpowiadaj, bo ja laik jestem Pozdrawiam
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Sabina76 19:26, 14 wrz 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
A u mnie nic się nie dzieje. Tylko fotki w locie robię. Urlooopuuuuu....

Mała jarzmianka, w tym roku sadzona jako towarzystwo dla piwoni. Zachwyca mnie swą delikatnością i pięknem.

Wrzosy, wrzosy... zdecydowanie ich za mało.


Pozdrawiam wszystkich zaglądających


____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Sabina76 22:17, 17 wrz 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Miało nie być zakupów cebulowych w tym roku, ale czekając na M coś tam mnie skusiło


drugiego dnia czekałam dłużej...


Pierwszy raz kupowałam cebulki w markecie. Wyglądają całkiem dobrze. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Sabina76 18:29, 19 wrz 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Na jutro w planach dużo prac ogrodowych zaplanowanych. Tylko żeby pogoda dopisała, bo w ciagu tygodnia licho z tego typu pracami.
Codziennie stałym punktem ostatnio jest chodzenie pod krzaczki na maliny i pomidory Syn sasiadów też się nieraz załapuje i wymiana międzysiatkowa działa

A takie niektóre krzaczki mam:



____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies