Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa symfonia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa symfonia

ModraSowa 00:46, 06 lip 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Zagra z pewnością,dobry dyrygent to podstawa
Sabino, z pewnościa nie jest to proste, ale jakże będziecie mieli ładnie jak już się wprowadzicie.
____________________
Ania Ogród to życie
Sabina76 00:48, 06 lip 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
I jeszcze parę




____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Gocha 06:25, 06 lip 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Witaj Sabina. Ale wszystko bardzo ładnie rośnie. Anabelka już taka dorodna. Widać jej służy. Zurawki też duże. Pozdrawiam i będę zaglądała.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Sabina76 10:25, 06 lip 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
ModraSowa napisał(a)
Zagra z pewnością,dobry dyrygent to podstawa
Sabino, z pewnościa nie jest to proste, ale jakże będziecie mieli ładnie jak już się wprowadzicie.


Aniu, patyków bambusowych u nas dostatek, tak więc dyrygowac mam czym, tylko że macham sama sobie Rodzice także sporo pomagają. Wprowadzka tuż tuż, a więc ogród musi pójśc teraz delikatnie w odstawkę poprzez "tylko" i aż walkę z chwastami, ale kombinować co tam gdzie i jak posadzić przesuwając np. kanapę mogę Myslę, że dopiero w przyszłym roku może zrobić się ładnie, kiedy przyjdzie trawa i kostka.

Gocha napisał(a)
Witaj Sabina. Ale wszystko bardzo ładnie rośnie. Anabelka już taka dorodna. Widać jej służy. Zurawki też duże. Pozdrawiam i będę zaglądała.


Witaj również Małgosiu. To zdjęcie Anabelki jest z ubiegłego roku, rok po posadzeniu. W tym roku jest jeszcze wieksza. Mam z nią jednak problem, bo brakuje mi cienia przy niej i przypieka sie niestety
Wskoczyłam do Ciebie i od razu pokapowałam się że już byłam wcześniej Stwierdziłam wtedy, że moje 1300 m to jest pikuś i że nie jestem osamotniona jesli idzie o "rondo"

Pozdrawiam Was dziewczyny

Moje "rondo" podczas zdejmowania siatki i włókniny.


Nie mam wogóle pomysłu jaką obwódkę zrobić....Pomocy
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Sabina76 21:50, 12 lip 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Hortensja Polar Bear miesiąc po sadzeniu



Tutaj brakuje mi jakiegoś zdecydowanego akcentu, od lewej jest krzewuszka Aleksandra, żurawka, lawenda, perowskia, róża, która już przekwitłaa, a po środku - tam gdzie bambusowy patyk -trzmielina na pniu.

____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Sabina76 22:47, 13 lip 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Niestety popełniłam ten błąd i położyłam w niektórych miejscach włókninę. Znalazłam jednak pomocnika

____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
agata19762 22:58, 13 lip 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
witaj

widzę, że psa masz szkolonego
wie, że włóknina jest be ...
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Sabina76 23:09, 13 lip 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Witaj Oj tak, pomocnika z niej czasami mam. Jak wyrywam a raczej wykopuję perz, to tak zawzięcie kopie i wyrywa zębami że dziura się robi prawie pod studnię i kopie nie na tę stronę Złodziej też z niej jest straszny - doniczka, rękawiczka, wiaderko z chwastami, duże patyki bambusowe i lawirowanie z nimi między np agrestami... tak tak potrafi
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
inag 10:28, 14 lip 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Witaj! Masz mnóstwo roślin, które uwielbiam
Widzę, że hortensja polar bear u Ciebie pięknie kwitnie.- mi moja podpadła na całego... prawie nie ma kwiatów. Za to lime light zasługuje na najwyższe honory. Mam nadzieję, że za rok będzie tak piękna jak u Ciebie i ta róża z trzeciego zdjęcia - boska! Co to za gatunek? Pomponella? Zakochałam się w niej
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Sabina76 17:27, 16 lip 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Witaj! Hortensja, która tak ładnie kwitnie to Strong Anabelle, a ta ostatnia to Polar Bear, którą niedawno wsadziłam. Chciałam Lime Light ale w mojej podręcznej szkółce wogóle jej nie ma niestety. Z różą trafiłaś w 10! To Pomponella. Patrząc w drugim roku posadzenia, jak dla mnie najpiekniększa w tym roku jest róża Rosenfee, która delikatnie pachnie.

Róża Rosenfee
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies