Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosolkowa Pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosolkowa Pasja

kosolka 15:26, 21 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
A u nas pada W tym roku, z uwagi na ilość deszczu - czyli prawie wcale, powinniśmy za każdym razem odprawiać taniec radości
____________________
Ola Kosolkowa pasja
beata_kulesza 15:33, 21 wrz 2014


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Ola , pada to mało powiedziane u mnie leje jak nie wiem co. Deszcz potrzebny byle nie za mocno
____________________
Beti - Ogród Beaty
kosolka 15:35, 21 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
I nawet zagrzmiało A nasz syn to ma taką schize ze zaraz każe wszystkie sprzęty wyłączać
____________________
Ola Kosolkowa pasja
beata_kulesza 15:47, 21 wrz 2014


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
To strach pomyśleć co by robił gdyby była jakaś straszna nawałnica. U mnie to burzy i nawałnic ja najbardziej się boję . Dobrze ,że tylko pogrzmiało ,bo ja dziś sama w domu z chłopcami bo M ma służbę
____________________
Beti - Ogród Beaty
BusyBee 15:54, 21 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ojej! To Ty masz poważne różane plany!! tych różnych rodzajów naprawdę sporo....
Przy tarasie konkretny plan- będzie świetna ściana....przy tak wielu krzewach to przyginanie wogóle odpada...
Czy na pozostałych rabatach też już zdecydowałaś z czym to posadzisz, czy może same róże...?
Ja jeszcze oprócz tej swojej pergoli planuję rabatę z różami w roli głównej, ale nie chcę, aby były same.....
Muszę to przemyśleć- poczytam o tych wybranych przez Ciebie
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 15:55, 21 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
kosolka napisał(a)
I nawet zagrzmiało A nasz syn to ma taką schize ze zaraz każe wszystkie sprzęty wyłączać


I słusznie, że wyłączacie...u nas tego lata spaliło się kilka sprzętów na skutek przepięcia...
____________________
U BusyBee w ogródku...
kosolka 16:05, 21 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Gdzieś tam wstecz mam całe strony z elaboratami na temat moich rabat rózanych Jak moze wyczytałaś, moją największą inspiacją jest Ogródek Robaczka (Oaza), a u nas Monic - jeżeli chodzi o rabaty różano - bylinowe. Na mojej, tej którą robiłam wczoraj, mam trzy rodzaje piwonii, będzie razem 6 czy 7 gatunków róz, 2 gatunki liliowców, rozplenica, do tego byliny i thuje danica, cyrysik japoński i cebulowe. Kolory rabaty - biel, róż/ fiolet i niebieski.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
beata_kulesza 16:12, 21 wrz 2014


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Oj Olka będzie pięknie
____________________
Beti - Ogród Beaty
BusyBee 16:30, 21 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
kosolka napisał(a)
Gdzieś tam wstecz mam całe strony z elaboratami na temat moich rabat rózanych Jak moze wyczytałaś, moją największą inspiacją jest Ogródek Robaczka (Oaza), a u nas Monic - jeżeli chodzi o rabaty różano - bylinowe. Na mojej, tej którą robiłam wczoraj, mam trzy rodzaje piwonii, będzie razem 6 czy 7 gatunków róz, 2 gatunki liliowców, rozplenica, do tego byliny i thuje danica, cyrysik japoński i cebulowe. Kolory rabaty - biel, róż/ fiolet i niebieski.


Olu poczytywałam u Ciebie, ale niesystematycznie... w długie zimowe wieczory wrócę do Twoich elaboratów, bo temat bardzo mnie interesujący
Z tego co piszesz będzie na bogato....... efekt na pewno niezwykły...
Marzą mi się takie róże, które powtarzają i nie chorują.. aby było kolorowo przez większą część sezonu.....i do tego również długo kwitnące byliny ot małe wymagania
____________________
U BusyBee w ogródku...
an_tre 16:42, 21 wrz 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
kosolka napisał(a)
A u nas pada W tym roku, z uwagi na ilość deszczu - czyli prawie wcale, powinniśmy za każdym razem odprawiać taniec radości
Kasiu u mnie tez wreszcie pada, taniec radosci prawie odtańczyłam żal było tych roślinek, co mogłam podlewałam

pozdrówka niedzielne
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies