Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosolkowa Pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosolkowa Pasja

Gocha 14:51, 14 lip 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
kosolka napisał(a)
Słodkiej soboty!


Witaj .Podziwiam już Twój ogród. Pozdrawiam i nieśmiało prosze o przepis na to ciasto.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
kosolka 15:01, 14 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Witaj Gosiu!! Bardzo mi miło Cię gościć A ja jeszcze bardziejnieśmiało Ci powiem że to tylko dwa okręgi bezowe - robię sama, przełożone kremem waniliowym Oetkera albo Delecty.. i owoce. No i dobrze schłodzić. U mnie schodzi do ostatniego kawalka ledwo się pojawi
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 17:27, 14 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Pada Nie bede musiała dziś podlewać
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 17:30, 14 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Mój M do mnie przed chwilą; "Piszesz na swojej Kosolkowej Pasji? Coraz bardziej zarażasz mnie tym ogrodem" BO on to taki "blokowy" Mimo tego że to ja w bloku 29 lat przeżyłam, a on na wsi. Nie lubi "grzebać w ziemi". Już mu wydzieliłam nawet że ma tylko za zadanie pilnowac drzewek (owocowe mu nawet odpuściłam) i zająć sie trawą. Ale widzę że wkręca się Bardzo bym tego chciała! Przyjemniej tak razem.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 17:40, 14 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Teraz proszę o uwagi: A gdybym pomiędzy moje Chopiny dała Larissę, z przodu kocimiętka a za różami ostróżki i malwy? Cały czas mowa na razie o rabatce przy domu.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 17:58, 14 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457


1- Chopin
2- Larissa
3- kocimiętka
4- bukszpanowy pas
5- okrywowa nn - czerwona (

Rysunek jak wyszedł tak wyszedł Nie robię takich na codzień. I teraz co z tą piątką? Gryzłoby się kolorystycznie? Pewnie lepsza byłaby biała albo różowa..? Chociaż może taki punkt jako akcent.. od 5-ki protopadle w dół będzie rabata wzdłuż ścieżki do bramy. Tam, jak pisałam, miałaby byc lawenda, róze (np Pastelle, albo fairy..) Do tego trawy. Coś jeszcze?
Po prawej stronie rabata zakręca wzdłuż narożnika domu i idzie pionowo w gorę. Tam mogłoby być tak samo, z tym że zamiast bukszpanów malwy i ostróżki i może naparstnice. Coś wysokiego..
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Kondzio 17:59, 14 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
kosolka napisał(a)
Teraz proszę o uwagi: A gdybym pomiędzy moje Chopiny dała Larissę, z przodu kocimiętka a za różami ostróżki i malwy? Cały czas mowa na razie o rabatce przy domu.
ja bym sie trzymał jednego koloru róż np.różowe róże niebieski i różowe i białe byliny trzy koliory max białe róze niebieskie zółte byliny tak mi sie podoba i łącze na rabatach
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
kosolka 18:04, 14 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
No i ja sie własnie boje tej czerwieni i chyba ją gdzies wypiernicze I róże na pewno zmienie te kolorowe na białe.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 18:06, 14 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
A okrywowe wśród wielkokwiatowych to dobry pomysł?
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 18:06, 14 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
A może zagłuszą Chopinka?
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies