Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 20:03, 06 cze 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Kupuję wszędzie, gdzie jestem, a bywam w wielu miejscach (Anglia, Holandia), nie ma jednego adresu, że podam i cała Polska kupi. Okrągłych luster np. było kilka,. Ja kupiłam dwa (cena za jedno 2.500 jeśli chcesz wiedzieć), teraz chcę nabyć jeszcze jedno i nie ma. Co gorsza - nie będzie. Jak wiesz, w aranżacji wnętrz kolekcje się zmieniają, ludzie nie kupują ciągle tego samego. Nie spodziewaj się więc że za każdym razem podam adres gdzie cokolwiek zakupiłam, bo po prostu tak się nie da. Większość rzeczy kupiłam w Anglii a Anglia jest wielka.. nawet nie pamiętam już, co gdzie kupiłam. Polowałam na to.

Jak wiesz, srebrne kule ma już prawie każdy, czy pasują czy nie. Ja więc muszę "wyjść" z kul chociaż u mnie bardzo pasują, ale zbyt długo być nie mogą. Są juz co najmniej 10 lat

Ale czy to nie jest nudne, jeśli we wszystkich ogrodach będzie to samo? Nie o to mi chodziło Mam nadzieję na życzliwy odbiór tego posta i pełne zrozumienie moich dylematów. Chcesz mieć coś wyjątkowego? Nie pokazuj tego innym. Ja pokazuję, przez co dodatki stają się pospolite, bo wszędzie spotykane. Przestają mi się podobać.

Dlatego ciągle poszukuję nowych. Poszukuj a znajdziesz.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
jolanka 20:15, 06 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Inspiracje to jedno a dopasowanie ogrodu do siebie, swojego temperamentu, upodobań to drugie. Mam nadzieję, że, zgodnie z tym, co napisałaś przed chwilą, kiedy powstanie już mój (oj, długa droga przede mną), będę zadowolona, bo będę w nim ja, mój charakter i uśmiech
Pozdrawiam serdecznie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Marti_01 20:22, 06 cze 2016


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 110
Monika76 napisał(a)
Daneczko czy jest choć skrawek nadziej na informację gdzie Ty kupujesz te wszystkie stalowe osłonki i cudowne lustra do ogrodu. Są boskie, prawie tak jak ogród i bardzo bardzo mi się podobają. pozdrawiam serdecznie

Kiedyś widziałam w belldeco w tym stylu rzeczy. Przejdź się też po giełdach kwiatowych, zawsze coś z nich przytargam w dodatku dobrej cenie
____________________
Białe płótno-pomóżcie mi je pomalować
marta_d 20:46, 06 cze 2016


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Gardenarium napisał(a)
Kupuję wszędzie, gdzie jestem, a bywam w wielu miejscach (Anglia, Holandia), nie ma jednego adresu, że podam i cała Polska kupi. Okrągłych luster np. było kilka,. Ja kupiłam dwa (cena za jedno 2.500 jeśli chcesz wiedzieć), teraz chcę nabyć jeszcze jedno i nie ma. Co gorsza - nie będzie. Jak wiesz, w aranżacji wnętrz kolekcje się zmieniają, ludzie nie kupują ciągle tego samego. Nie spodziewaj się więc że za każdym razem podam adres gdzie cokolwiek zakupiłam, bo po prostu tak się nie da. Większość rzeczy kupiłam w Anglii a Anglia jest wielka.. nawet nie pamiętam już, co gdzie kupiłam. Polowałam na to.

Jak wiesz, srebrne kule ma już prawie każdy, czy pasują czy nie. Ja więc muszę "wyjść" z kul chociaż u mnie bardzo pasują, ale zbyt długo być nie mogą. Są juz co najmniej 10 lat

Ale czy to nie jest nudne, jeśli we wszystkich ogrodach będzie to samo? Nie o to mi chodziło Mam nadzieję na życzliwy odbiór tego posta i pełne zrozumienie moich dylematów. Chcesz mieć coś wyjątkowego? Nie pokazuj tego innym. Ja pokazuję, przez co dodatki stają się pospolite, bo wszędzie spotykane. Przestają mi się podobać
Dlatego ciągle poszukuję nowych. Poszukuj a znajdziesz.


Zgadzam się...
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
ana_art 09:26, 07 cze 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Danusiu z racji że jesteś gospodarzem forumowym i dużej oglądalności, pozwolę sobie zrobić przypomnienie u Ciebie

W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ JEST SPOTKANIE W SZKÓŁCE PAŃSTWA SZMIT W PĘCHCINIE

buziak
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Gardenarium 12:37, 07 cze 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Dzisiaj jest przesilenie różane u mnie
Zaczyna kwitnąć późna White Cloud, ale jeszcze nie rozwinęła w pełni ani jednego kwiatu. Z jego otwarciem mam apogeum róż.






____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:38, 07 cze 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Ta róża nie jest czerwona, ale tak wyszła na zdjęciu




A ta wyszłą już inaczej, choć podobne są
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:39, 07 cze 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304


Arcydzięgiel znakomicie wpisuje się w róże

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:40, 07 cze 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:40, 07 cze 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies