Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

jolanka 17:24, 28 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Danusiu, wielkie dzięki za możliwość podziwiania tego, co tworzysz Jestem zachwycona i już planuję gdzie by tu u mnie lustro powiesić
Muszę polatać po pchlich targach bo takie "drobiazgi", biżuteria ogrodowa, jak to nazywasz, dają zupełnie inny, dopieszczony obraz.
eM na wieść o wysokich "ścianach" ogrodu aż się zająknął: a nie mówiłem, żeby tak zrobić
Wysokie róże wyglądają zjawiskowo wspinając się po innych roślinach - sama nie odważyłabym sie tak zrobić, więc za Twoim przykładem, pozwolę im na to
Jeszcze raz baaardzo, bardzo dziękuję
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gardenarium 19:30, 28 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jolu, ja także dziękuję za przemiłą wizytę Wpadnę z rewizytą
Tylko daj namiary na pw (adres i tel) będę w Książenicach a to blisko.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 19:31, 28 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Renja napisał(a)
Danusiu, wszystko piękne !!!
Ja chcę takie grafitowe przecierane donice w kwadracie i prostokącie. Gdzie mogę je kupić ???



Nigdzie ich już nie kupisz poza Anglią. Niektórzy reklamują ale to nie jest to, ani kolor, ani wzór.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 20:35, 28 lip 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
I jak? Udało się odhaczyć listę zadań?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 15:09, 29 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Prawie, poza grysem, bo nie miał kto dźwigać worów po 30 kilo. Ja wymiękłam.
Dodatkowo nawoziłam trawnik i podlałam celem rozpuszczenia
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kasia_w 15:31, 29 lip 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Danusiu, ja się w ogóle nie zastanawiam, kto był gwiazdą całego zamieszania. Ogród i koniec
Zakochałam się w nowych (chyba) donicach z kulkami przy stole. Też z Anglii?
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
LyraBea 15:34, 29 lip 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Gardenarium napisał(a)


Ja przebrnęłam w znakomitej formie, natomiast Grześ - zemdlał
A bo chłopaki to wbrew pozorom delikatniejsi i wrażliwsi a Grzesie to już szczególnie
Znakomitej formy i zdrowia Danusiu na kolejne niepoliczalne lata życzę.
____________________
Beata
Gardenarium 16:51, 29 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
kasia_w napisał(a)
Danusiu, ja się w ogóle nie zastanawiam, kto był gwiazdą całego zamieszania. Ogród i koniec
Zakochałam się w nowych (chyba) donicach z kulkami przy stole. Też z Anglii?


Tak, to angielskie, jedna była wgnieciona, ale Witek wyprostował.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
madlen 21:22, 29 lip 2016

Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 260
Danusiu dziękuję za odpowiedzi. Proszę napisz mi , która z hortensji będzie zawsze biała niezależnie od kwaśności gleby? a która kwitnie najszybciej i najdłużej?
Makusia 22:48, 29 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Hmmm...myślę i myślę, co napisać w swoim pierwszym wpisie na Twoim wątku. ..myślę, żeby nie było banalne, ale też nie podniosłe...i tak już myślę trzeci miesiąc...i zdążyłam już do Ciebie Danusiu na priv napisać, i już reprymendę za wklejenie zdjęcia nie swojego dostałam. ..i nadal nie wiem, co mądrego napisać. ..ale tak myślę sobie, że trzeba się przywitać z Szefową i Założycielką wreszcie i nie być mrukiem.
Wiec mówię "dzień dobry", a wręcz "dobry wieczór" i mało oryginalnie napiszę tylko:
P i ę k n y o g r ó d
N i e s a m o w i t y T w ó r c a (Twórczyni)
B a j k a - i n n y m a g i c z n y ś w i a t. . .
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies