Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

sylwia_slomc... 10:09, 28 lis 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Gardenarium napisał(a)
Wystąpiłam w 43 odcinkach Mai w ogrodzie, od trzeciego, a potem w co dziesiątym. Teraz daję miejsce innym. Mam inne plany niż własny program. Chcę żyć spokojnie
I cieszyć się tworzeniem ogrodów To mnie uszczęśliwia. Presja, że co tydzień mam mieć nowy odcinek sprawiłaby, że przestałabym być sobą, a zaczęliby mną sterować sponsorzy. Wolę sama kierować tym, co robię

I tu Cię rozumiem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Filemon24 10:47, 28 lis 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Też oglądam maje ale ostatnio odcinki są bardzo kiepskie a w niedziele to już w ogóle porażka jakaś była projektantka ogrodów która swój ogród miała strasznie zaniedbany i brzydki.....
____________________
boguslaw_r_ 11:32, 28 lis 2016


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Gardenarium napisał(a)
Wystąpiłam w 43 odcinkach Mai w ogrodzie, od trzeciego, a potem w co dziesiątym. Teraz daję miejsce innym. Mam inne plany niż własny program. Chcę żyć spokojnie
I cieszyć się tworzeniem ogrodów To mnie uszczęśliwia. Presja, że co tydzień mam mieć nowy odcinek sprawiłaby, że przestałabym być sobą, a zaczęliby mną sterować sponsorzy. Wolę sama kierować tym, co robię



HO HO Danusiu jesteś Wielka, Zawsze uważałem, że jesteś mocna kobitka, teraz to po stokroć potwierdzasz, duma mnie rozpiera, że znam Taką osobę jak Ty Danuto. GRATULACJE .
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
Gardenarium 12:31, 28 lis 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kochani moi. Dziękuję. "

Na potwierdzenie, że kocham swój ogród - dziś od rana praca wre
Sprzątamy: garaż, stare narzędzia (jeju ile tego mam), doniczki, dołujemy roślinki, które pozostały nie wsadzone (są takowe)...

Chowam po krzakach co się da

A ogród przyprószony śniegiem





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:32, 28 lis 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:33, 28 lis 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:35, 28 lis 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Filemon24 napisał(a)
Też oglądam maje ale ostatnio odcinki są bardzo kiepskie a w niedziele to już w ogóle porażka jakaś była projektantka ogrodów która swój ogród miała strasznie zaniedbany i brzydki.....


Oj to porażka, nie oglądałam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:43, 28 lis 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Polecam, wypowiedzcie się (oczywiście pod artykułem), co sądzicie o takim pomyśle

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/491-stumpery-garden-ogrod-z-pni-i-karp-drzew
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 12:50, 28 lis 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
W artykule zostawiłem swoje przemyślenia Teraz po spacerze u Ciebie odzyskałem równowagę Milej pracy Wam życzę - u mnie wszystko zadołowane juz od paru tygodni - jednak rabata przeznaczona na jednoroczne może być zapełniona cały rok
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 12:51, 28 lis 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Uwielbiam, gdy trawa Hakonechloa zmieni barwy na jesienne. Komponuje się z rdzawymi liśćmi buków. Ogród robi się taki kolorowy nawet bym powiedziała
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies