Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Kondzio 21:26, 28 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Gardenarium napisał(a)
Jaka śliczna laurka Dziękuję hihihi
hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardenarium 21:27, 28 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Jagodaa napisał(a)
Danusiu, wspaniała wiadomość! Gratuluję!

PS. Zaczynam poszukiwania tej książki.


Te książki będą dostępne od 9 września na amazonie, obydwie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
m_pryska 21:36, 28 lip 2014


Dołączył: 19 lis 2013
Posty: 35
GRATULACJE!!! PIĘKNY OGRÓD !
____________________
baraburska 21:39, 28 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 29
Gratuluję, cieszę się że tu jestem. Niewiele się odzywam, choć regularnie zaglądam i czytam. Pozdrawiam
____________________
baraburska
KasiaWB 21:40, 28 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Danusiu i Witku, serdecznie Wam gratulujemy! to wspaniałe i należne wyróżnienie za talent, pasję i pracę. Dziękujemy, że na co dzień dzielicie się tym wszystkim z nami za pośrednictwem Ogrodowiska, które samo w sobie jest także wielkim osiągnięciem Cieszymy się, że dane nam było u Was gościć i zobaczyć to cudo na żywo
Pozdrawiamy!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Zielona 21:45, 28 lip 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Kiedy jakiś czas temu ktoś napisał, że Twój ogród jest najpiękniejszy w Polsce, a Ty odpisałaś, że nie tylko w Polsce, zastanawiałam się, kiedy ogłosisz wiadomość o tym szczególnym wyróżnieniu. Wspaniała nowina. Miarą sukcesu nie są wyłącznie nagrody, ale niewątpliwie podkreślają, że Ktoś, kto ma pasję i chęć jej realizacji, doczeka się aplauzu. Codziennie otrzymujesz wyznania na forum i doskonale wiesz, że masz talent. To ważne, bo żyjemy w czasach, w których osiągnięcie sukcesu w naszym kraju /i poza nim/ naprawdę jest możliwe, ale bezwzględnie trzeba wierzyć w siebie. Siła oklasków jest bowiem często równa sile krytyki. Tylko umiejętne trwanie przy chęci realizacji swoich celów gwarantuje progres. Gratuję, Danusiu. Tobie, Witkowi i Waszej Firmie. Gardenarium to dzisiaj instytucja o światowym rozgłosie. Zasłużonym!
Iwk4 21:56, 28 lip 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Gratuluję Danusiu. To wielkie wyróżnienie. Możesz być dumna z siebie i Witka, bo to wasze wspólne dzieło. Pozdrawiam cieplutko.
____________________
Ogródek Iwony II
AlKa 22:06, 28 lip 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Marta tak pieknie napisała, że nie będę z Nią konkurować. Krótko więc: Gratulacje!
P.S. Zazdroszczę tym, którzy mieli okazję zobaczyć ogród na żywo.
____________________
pora na zmiany
Sebek 22:06, 28 lip 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Danusiu, gdy czytałem artykuł jeszcze w pociągu to ciągle nie mogłem uwierzyć, że przed chwilą wyjechałem z jednego z najpiękniejszych ogrodów na świecie Zadziwiające jest w tym wszystkim to, że mimo takiego sukcesu ciągle się rozwijasz i dążysz do tego etapu, który wiedzie na sam szczyt
I co najważniejsze - mimo tylu wyróżnień jesteś ciągle tą samą Danusią od lat - ciężko pracującą, zawsze gotową do pomocy i serdeczną dla wszystkich I za to Ci dziękuję
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
nicol21 22:24, 28 lip 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Danusiu, ogromne gratulacje dla Was obojga!! Zdecydowanie zasłużyłaś!!! Mam nadzieję, że już świętowałaś albo będziesz świętować niebawem! Należy Ci się jakiś super szampan za te dokonania! Gratuluję jeszcze raz!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies