Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Zielona 21:46, 08 lis 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Gardenarium napisał(a)
Policzyłam i okazuje się, że w donicach posadziłam 58 odmian tulipanów. Jeszcze mam narcyzy i czosnki, ale samych tulipanów jest 58 nazw ..hmm, ale skąd tyle się wzięło?


O mamo! Trzymam kciuki za zgodność odmian. Będzie szał!
23:36, 08 lis 2015
Z wielką przyjemnością raz po raz zaglądam do Wizytówki.
Bardzo podoba mi się ta biała druciana dama w kapeluszu jest taka transparentna i zwiewna w tych swoich drucikach
Gardenarium 07:51, 09 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
sylwia_slomczewska napisał(a)
Danusiu widzę , że Jesteś to proszę luknij jak możesz na moje zakupowe plany i poradź czy z czymś sobie głowy nie warto zawracać
str. 413


sylwia_slomczewska napisał(a)

dąb czerwony szypułkowy
daglezja zielona
jodła koreańska
jodła turecka
jodła kalifornijska
cyprys lawsona columnaris
sosna wejmutka
choina zachodnia tsuga canadensis
buk purpurowy czerwony


Czekam na opinie


1 może być, teraz projektuję ogród z tym dębem,bo klientka chce dęba, więc ten jest najlepszy (dąb czerwony)
2. wielka rośnie, masz tyle miejsca? Albo ciąć
3. odpada, zamiera wierzchołek i przędziorki
4. szkodniki
5. smutas jak na cmentarzu i potrafi wymarzać, strasznie smutny, siny i brzydki
6. miałam skończyła w piecu (rdza wejmutkowo porzeczkowa ją załatwiła gdy była już wielka i piękna)
7. choinę popieram
8. buka popieram, chociaż jest wieczny kłopot z mszycą zdobniczką bukową zdjęcia zdobniczki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:58, 09 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
MiloslawaIwaniecPlizga napisał(a)
Z wielką przyjemnością raz po raz zaglądam do Wizytówki.
Bardzo podoba mi się ta biała druciana dama w kapeluszu jest taka transparentna i zwiewna w tych swoich drucikach


Biała dama ogrodniczka jest ...szara, stalowa
U nas leje, a ogród...szkoda gadać, cały w liściach, nie powiem łądne liście są ale w sobotę miałam tak czysto, że mucha nie siada, normalnie jak w domu, a tu po wianiu niedzielnym usłane że ho,ho. Sprzątanie odkładam na potem, dziś się nie da.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
laurowisnia 12:23, 09 lis 2015


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Gardenarium napisał(a)
Policzyłam i okazuje się, że w donicach posadziłam 58 odmian tulipanów. Jeszcze mam narcyzy i czosnki, ale samych tulipanów jest 58 nazw ..hmm, ale skąd tyle się wzięło?

Tak sobie zaglądam i nie mogę uwierzyć, że to Twój wpis Danusiu, ileż to będzie oglądania wiosną.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Gardenarium 12:25, 09 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Po sajgonie ostatnio zrobionym w październiku, od soboty nie ma śladu Było czyściutko, jest znowu tak:






____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:27, 09 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308






Tutaj do dopiero ilość

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:28, 09 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
C.d. prawdziwej jesieni listopadowej






____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:29, 09 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:30, 09 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies